Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naparstek: ło, kumpel! ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez wielu uważana właśnie za najgorszą z ery psx, ale są tacy jak my, którzy dostrzegają w ósemce "to coś" ()

nie mówiąc już o junction i specyficznym systemie levelovania :D
  • Odpowiedz
@janushek: sony kiedyś umiało w exclusivy, ten final tylko psp, a najklepsza gra z uniwersum Władcy Pierścieni, (z tych starszych w najnowszą nie grałem) czyli The Lord of the Rings: The Third Age, na początku chyba tylko ps2, chociaż cały system, to żywcem skopiowany z ff X może dla tego mi się podobała)
  • Odpowiedz