Aleksander Dugin zabłysnął w wywiadzie dla Sobczak, która spytała go co miał na myśli pisząc: “jestem zwolennikiem represji. Nie tylko wobec wrogów, ale jestem ogólnie za represjami”.
Dugin: Co chcę (przez to) powiedzieć, to że represje to mechanizm rotacji elit.
Sobczak: Może wybory? Wybory to dobry mechanizm zmiany elit. Po co represje?
Dugin: Oczywiście, tylko wybory zamieniają się w show, to najpewniej nie nasza droga. One (wybory) niczego nie dają, przychodzą tacy sami tylko
edwolf - Aleksander Dugin zabłysnął w wywiadzie dla Sobczak, która spytała go co miał...

źródło: IMG_7360

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja nie znam się na nba na poziomie szczegółów, bo po prostu oglądam mecze, więc niech mi ktoś coś wytłumaczy:
czy LeBron to faktycznie szara eminencja w Cavs, która zwalnia/zatrudnia trenerów, wpływa na skład/transfery/taktykę?
Bo jeżeli tak faktycznie jest, to chyba nie za bardzo da się to pogodzić ze współczuciem mu, że nie ma partnerów do gry i musi sam ciągnąć p--------k zwany Cavs na swych starych, schorowanych plecach, c'nie?
#nba
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zieloneKolanoApokalipsy: Jego prezes w--------a swojego całkiem aktywnego GM'a w momencie gdy ten walczy o pozyskanie jednej z lepszych drugich opcji, jakie można sobie na tamtą chwilę wymarzyć, więc owszem, ciągle należy współczuć mu organizacji
  • Odpowiedz