@Koksixk: Forlan im wygrał Ligę Europy sezon przed Simeone, więc jakiego klubu? Po prostu wszystko jest na właściwym miejscu. Madryt to nie Villarreal albo Girona. A Sevilla i Valencia mogą pomarzyć o takim stadionie jak Metropolitano. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mówiłem jeszcze w okresie letnim, że problemy #fcbarcelona wyjdą w listopadzie-grudniu, jak trzeba będzie zacząć rotować, bo nie ma kim. Sam pierwszy skład może i niezły, ale zespół wciąż jest daleki od ideału. Brakuje też doświadczonych lideróww każdej formacji. Jest za to sporo graczy z gorącą głową.

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000 : trzeba było być mocno naiwnym, żeby sądzić, że ze swoim stylem gry będą w stanie tak biegać cały sezon mając tak wąską kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jedynie nie spodziewałem się, że spuchną aż tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#mecz #fcbarcelona #realmadryt

Wołam największych ekspertów ds. Korupcji czyli kibiców bordowych z tagu #mecz i zadaję oczywiste pytanie

Kto dziś kupił sędziów?

  • Atletico (skończą rok jako lider) 13.7% (14)
  • Real 24.5% (25)
  • Na spółę (Atletico opłaciło, Perez odda blikiem) 27.5% (28)
  • Szczęsny (bo może coś w końcu pobroni) 34.3% (35)

Oddanych głosów: 102

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@angelofdeath007 Faktycznie nie ma sensu z tobą dyskutować, skoro przywołujesz nieuznane bramki którą widza jedynie odklejeni ciules i archivo var na Twitterze.

No ja piszę o wygranych LM w ostatnich latach, a ty uciekasz się do generała Franco i statystyk bezpośrednich meczów w całej historii xD w dodatku piszesz vardryciak, więc to chyba ja nie mam co z tobą dyskutować, bo mam do czynienia z kolejnym dzbanem który wierzy w spisek
  • Odpowiedz
A pamietam, ze jak mowilem po jakis 10 dobrych meczach Rafini, ze trzeba go sprzedac bo juz pewnego poziomu nie przeskoczy a teraz jest dobry moment bo jest w piku formy to mnie wykopki malo nie zabily. Mowilem sprzedac Rafinie i za ta kase kupic Nico taka wymiana by wyszla to sie tu prawie posrali. A teraz gosc wraca do swojego standardawego poziomu sredniaka bez szalu.
#mecz #barcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem za wprowadzeniem punktacji za styl jak w skokach.
Powinniśmy jakie iść z duchem czasu i premiować ładny styl gry ze słabym wykończeniem XD

#fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach