Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
konto usunięte via Android
- 10
@Kriten33 atletico nienawidzę, ale jakim kozakiem musi być Simeone, że z takiego klubu zrobił topke
konto usunięte via Wykop
- 0
@Koksixk: Forlan im wygrał Ligę Europy sezon przed Simeone, więc jakiego klubu? Po prostu wszystko jest na właściwym miejscu. Madryt to nie Villarreal albo Girona. A Sevilla i Valencia mogą pomarzyć o takim stadionie jak Metropolitano. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@Kapitan_Wie_Wszystko wpadły 3 stówki za głupiego łamaka na atletico więc ja zadowolony, ale spoko u nas real też gra padake, życzę nam miłego oglądania tych horrorow
- 0
- 4
- 26
źródło: GfWwQKDXEAA1Fjf
Pobierz- 5
Mówiłem jeszcze w okresie letnim, że problemy #fcbarcelona wyjdą w listopadzie-grudniu, jak trzeba będzie zacząć rotować, bo nie ma kim. Sam pierwszy skład może i niezły, ale zespół wciąż jest daleki od ideału. Brakuje też doświadczonych lideróww każdej formacji. Jest za to sporo graczy z gorącą głową.
#mecz
#mecz
@red7000 : trzeba było być mocno naiwnym, żeby sądzić, że ze swoim stylem gry będą w stanie tak biegać cały sezon mając tak wąską kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jedynie nie spodziewałem się, że spuchną aż tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jedynie nie spodziewałem się, że spuchną aż tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@angelofdeath007 : tendencja ewidentnie jest spadkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@odislaw : Flick w Bayernie miał szeroki skład atletów, w Barcelonie ma po prostu skład ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@odislaw : Flick w Bayernie miał szeroki skład atletów, w Barcelonie ma po prostu skład ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file1377674868461593767
PobierzPo co robić zmiany, skoro dobrze idzie?
Kolejny mecz kiedy Flick robi zmiany i Barca zaczyna grać piach....
Pena? Szkoda słów.
On coś obroni co nie leci prosto w niego?
Kolejny mecz kiedy Flick robi zmiany i Barca zaczyna grać piach....
Pena? Szkoda słów.
On coś obroni co nie leci prosto w niego?
konto usunięte via Wykop
- 5
@progresywneprzeladowanie: dokładnie. Nie dość że nie potrafi się rzucać, to nie potrafi nawet ustawiać obrony.
#mecz #fcbarcelona #realmadryt
Wołam największych ekspertów ds. Korupcji czyli kibiców bordowych z tagu #mecz i zadaję oczywiste pytanie
Wołam największych ekspertów ds. Korupcji czyli kibiców bordowych z tagu #mecz i zadaję oczywiste pytanie
Kto dziś kupił sędziów?
- Atletico (skończą rok jako lider) 13.7% (14)
- Real 24.5% (25)
- Na spółę (Atletico opłaciło, Perez odda blikiem) 27.5% (28)
- Szczęsny (bo może coś w końcu pobroni) 34.3% (35)
- 1
@m_a_t_e_u_s_z no ja, dlatego zadałem te pytanie
- 0
@angelofdeath007 Faktycznie nie ma sensu z tobą dyskutować, skoro przywołujesz nieuznane bramki którą widza jedynie odklejeni ciules i archivo var na Twitterze.
No ja piszę o wygranych LM w ostatnich latach, a ty uciekasz się do generała Franco i statystyk bezpośrednich meczów w całej historii xD w dodatku piszesz vardryciak, więc to chyba ja nie mam co z tobą dyskutować, bo mam do czynienia z kolejnym dzbanem który wierzy w spisek
No ja piszę o wygranych LM w ostatnich latach, a ty uciekasz się do generała Franco i statystyk bezpośrednich meczów w całej historii xD w dodatku piszesz vardryciak, więc to chyba ja nie mam co z tobą dyskutować, bo mam do czynienia z kolejnym dzbanem który wierzy w spisek
A pamietam, ze jak mowilem po jakis 10 dobrych meczach Rafini, ze trzeba go sprzedac bo juz pewnego poziomu nie przeskoczy a teraz jest dobry moment bo jest w piku formy to mnie wykopki malo nie zabily. Mowilem sprzedac Rafinie i za ta kase kupic Nico taka wymiana by wyszla to sie tu prawie posrali. A teraz gosc wraca do swojego standardawego poziomu sredniaka bez szalu.
#mecz #barcelona
#mecz #barcelona
@kamil-tika Jego to powinno sie w-----ć i to w trybie natychmiastowym. Sprzedać to powinni Jamala bo na tym dzieciaku idzie zarobic puki jest w formie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jestem za wprowadzeniem punktacji za styl jak w skokach.
Powinniśmy jakie iść z duchem czasu i premiować ładny styl gry ze słabym wykończeniem XD
#fcbarcelona
Powinniśmy jakie iść z duchem czasu i premiować ładny styl gry ze słabym wykończeniem XD
#fcbarcelona
- 14
źródło: Screenshot_100
Pobierz@DurzyPszypau: S T W O R Z Y Ł P O T W O R A! TO JEST TEN S E Z O N
@DurzyPszypau: ten potwór po 19 kolejkach ma mniej punktów niż drużyna Xaviego XD
- 21
źródło: temp_file4787570433330700077
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@Rzewliwy_wykolejeniec: barceloniarz xddd
Do Barcelony powinna zawitać polska myśl szkoleniowa.
Za regularne dostawy wódki, Kulesza na pewno odstąpi wam Miguela Probiolę w dni nieparzyste.
#mecz #fcbarcelona
Za regularne dostawy wódki, Kulesza na pewno odstąpi wam Miguela Probiolę w dni nieparzyste.
#mecz #fcbarcelona
źródło: image
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@emerytowany_emeryt: on musi sie wyspać
- 3
Mam wrażenie że w ostatnich meczach gdyby Robercika nie było na boisku to nie byłoby to jakieś osłabienie.
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
- 6
- 13
























#mecz #heheszki #fcbarcelona
źródło: pasterka_FCB_ravau
Pobierz