@DurzyPszypau: pewnie dlatego że mecz o 21, a ten twój real grał wczoraj i grozi bojktowaniem meczów bo mieli 5h odpoczynku mniej niż ZALECANE 72h, bo nie ma przepisu który NAKAZUJE 72h - i dlatego beka. Zresztą wszedłem na tag i na realu 6 wpisów z czego 3 to właśnie beka z tego bojkotowania, jeden wpis o sędziach bercika fanatyka realu i twój wysryw - faktycznie ruch jak na Marszałkowskiej
  • Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem #mecz powinien zostać pełnoprawnym patotagiem, powinna być pełna swoboda w wyrażaniu swoich negatywnych emocji wobec innych użytkowników oraz klubów piłkarskich. Tak samo niech zniosą czarną listę, jak ktoś jest płatkiem śniegu to po co się logować w internet? Szerzmy nienawiść
Mocna rozkminka bez kitu
Taguje #fcbarcelona bo fajny edit pozdro z fartem 👊
Kriten33 - Moim skromnym zdaniem #mecz powinien zostać pełnoprawnym patotagiem, powin...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zi3L0nk4: Na luzie, przecież już z tej edycji LM Barcelona zarobiła około 100 mln euro jak nie więcej, jeszcze udało się odzyskać prawie 30 mln euro za Roque, w lecie też pewnie ktoś odejdzie. Problemem nigdy nie były pieniądza a Finansowe Fair Play, dlatego były cyrki z rejestracją Olmo.
  • Odpowiedz
#mecz #fcbarcelona
Abstrachujac od tego czy jest zapis w przepisach że możesz tylko raz dotknąć piłkę podczas karnego to kiedy w podobnej sytuacji gdy piłkarz się wywrócił na mokrej murawie anulowano zdobytą bramkę? Takich zapisów jak choćby anulowanie gola przy wtargnięciu na murawe w trakcie zdobywania gola zawodników i sztabu nigdy prawie się nie egzekwowalo. Jak też trzymanie pilki przez bramkarza, zmienianie pozycji piłki przy stałych fragmentach czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie4tzsche4: Taka zależność jak dosłownie interpretujesz konrektne zapisy mogła mieć wpływ choćby kto został na przykład mistrzem świata. W przypływie emocji zawodnicy też łamali przepisy gry i można bylo jeden gol anulować a drugiego nie
  • Odpowiedz
Jako kibic Barcy powiem, ze w tym meczu była tylko jedna kontrowersja. Brak karnego dla Realu za rękę. Była ręka? Była. Więc gdzie był VAR?

Co do anulowania karnego.
Prawidłowa decyzja. Byly dwa dotkniecia? Były. No i wszystko.

Tak samo jak z pół milimetrowymi spalonymi, gdy np wystaje czubek buta czy kolano. Sytuacja zero - jedynkowa.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Perez zaprzedał duszę diabłu, i nawet pozbawił herb realu krzyża byle tylko przepychać te ligi mistrzów. W La Lidze kluby powiedziały dość, i już nie jest tak kolorowo, bez wsparcia sędziów klepie ich nawet Betis. Podejrzewam że jest mała siatka arbitrów w LM która bierze w łapę i Varciniak na 100% jest na liście płac realu. Mam nadzieję że znajdzie się kiedyś dziennikarz śledczy, który ujawni tą chorą madrycką patologię i dostaną
EndrjuKatalonia - Perez zaprzedał duszę diabłu, i nawet pozbawił herb realu krzyża by...

źródło: temp_file659631053527798867

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EndrjuKatalonia Te przepchania są tak bezczelne, że tylko zaślepione madryciaki i trolle na tagu tego nie widzą
Obrzydliwy klub chełpiący się sukcesami załatwianymi pod stołem
Jak dla mnie to jeszcze gorszy sort niż City i PSG, bo tamci się przynajmniej z tym nie kryją
  • Odpowiedz