Moim skromnym zdaniem #mecz powinien zostać pełnoprawnym patotagiem, powinna być pełna swoboda w wyrażaniu swoich negatywnych emocji wobec innych użytkowników oraz klubów piłkarskich. Tak samo niech zniosą czarną listę, jak ktoś jest płatkiem śniegu to po co się logować w internet? Szerzmy nienawiść
Mocna rozkminka bez kitu
Taguje #fcbarcelona bo fajny edit pozdro z fartem 👊
Mocna rozkminka bez kitu
Taguje #fcbarcelona bo fajny edit pozdro z fartem 👊





















Mourinho miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
źródło: phpDFFm7M
Pobierzźródło: temp_file1136841438613783968
Pobierz