Kod źródłowy Fallouta 1 i 2 jednak nie przepadł.
https://cdaction.pl/newsy/kod-zrodlowy-fallouta-1-i-2-jednak-nie-przepadl-firma-miala-problem-z-ludzmi-ktorzy-odchodzili-ale-u
#fallout #fallout2 #gry
Firma miała problem z ludźmi, którzy odchodzili, ale udało mi się skopiować wszystko, nad czym pracowałam
Za punkt honoru wzięłam sobie zabezpieczanie wszystkiego i zarchiwizowanie tego. Opuszczając Interplaya w 1995 roku miałam kopię każdej gry, którą zrobiliśmy. Podczas pracy w MacPlay zapisywałam też materiały ze wszystkich portów, w tym Fallouta 1 i 2.
https://cdaction.pl/newsy/kod-zrodlowy-fallouta-1-i-2-jednak-nie-przepadl-firma-miala-problem-z-ludzmi-ktorzy-odchodzili-ale-u
#fallout #fallout2 #gry












![P.....L - Jak uruchomić Fallout 2 na komputerze z 2024 roku? - [RetroGralnia]
Premie...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/947753ebd17c4ad11147151338ac3bfac398f3f80387990ca68cc7fd0c3edb4d,w400.jpg)

















https://github.com/alexbatalov/fallout2-ce
Do uruchomienia gry potrzebne są pliki z oryginalnych kopii, które można nabyć na Steamie lub Gog-u. Można sobie popykać w wolnych chwilach, na telefonie średniej klasy działa to dobrze, sterowanie jest dotykowe.
#fallout #fallout2 #retrogaming #staregry
@materazzi: 4, czy 5?