Oreitnujecie się czy można z rejrestracji te bonusy w setkach zł przed upływem miesiąca przelać na jakieś konto typu #chomikuj lub #ekino czy coś takiego lub #ereader ? macie jakieś pomysły?
#internet #technologia ( ) #komputery ( ) #pytanie ( ) #informatyka ( ) #kiciochpyta ( ) #polska ( )
#gsm
#internet #technologia ( ) #komputery ( ) #pytanie ( ) #informatyka ( ) #kiciochpyta ( ) #polska ( )
#gsm












filiitp sciemnia z dostepem,
ekino to slaba jakosc
alltube wiekszosc to