#mecz #drugaliga #switszczecin Ależ upadek( ͡° ͜ʖ ͡°) Sebastian Kowalczyk nie będzie kontynuował kariery w Zagłębiu Lubin - to wiadomo od pewnego czasu. Piłkarz ma rozpocząć treningi ze Świtem Szczecin - można przeczytać na łamach „Kuriera Szczecińskiego”.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #ekstraklasa #pogonszczecin #drugaliga #switszczecin Alex Haditaghi złożył propozycję kupna Świtu Szczecin - ustalił portal wSzczecinie.pl. Właściciel Pogoni Szczecin chciał przejąć drużynę z Północy miasta głównie dla jej licencji na występy w 2. Lidze. Przedstawiciele Świtu odrzucili ofertę kanadyjskiego biznesmena
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Zi3L0nk4: @Kris791 @vorky Nigdy nie zrozumiem, czemu u nas jest aż takie wielkie ciśnienie na drużynę rezerw. Zamiast poszukać klubu wydmuszki, na drugim końcu województwa ( w przypadku Pogonii ), by poszukać tam perełek, wypożyczać graczy to się srają z rezerwami, które były za słabe na 3 ligę. Nawet jeśli chcą coś bliżej, znajdziesz klub, który nawiąże współpracę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@sztach: dla mnie też chyba rewanże, patrząc że gdyby nie było dziś rewanżu Sokół Kleczew by już spadł, a dziś zrobił REMONTADĘ i jednak pozostaje w lidze, to jest mocny argument za
  • Odpowiedz
  • 1
@SynMirasaKMWTW: Transmisję na żywo z meczu Resovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski będzie można oglądać online - na kanale klubowy Resovia TV.

Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że taka transmisja się odbędzie, ale z naszych informacji wynika, że klub chce ją przeprowadzić. Klubowa telewizja internetowa "Pasiaków" czeka na oficjalne zgody od TVP i PZPN, jednak powinna to być już tylko formalność.
  • Odpowiedz
#mecz #zieloneankiety DZIEŃ DOBRY! DZIŚ KOŃCZYMY SEZON PIŁKARSKI SOLI FUTBOLU ( ͡° ʖ̯ ͡°) OSTATNIE DWA MECZE O UTRZYMANIE/ AWANS DO #drugaliga - "Pierwszy mecz 1:0 dla Górnika Polkowice.

Kleczew.

  • UTRZYMA SIĘ - SOKÓŁ KLECZEW 40.9% (9)
  • AWANSUJE - GÓRNIK POLKOWICE 59.1% (13)

Oddanych głosów: 22

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi3L0nk4: Byłem na meczu Lech - Legia 5:2 i następnego dnia wracałem pociągiem rejsowym z kibicami KSZO, którzy przy okazji wybierali się na marsz niepodległości i jaraliśmy trawę w kiblu, a więc KSZO
  • Odpowiedz

Baraże o utrzymanie - kogo zobaczymy w następnym sezonie w 2lidze?

  • Górnik Polkowice i KSZO Ostrowiec 32.3% (10)
  • Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów 12.9% (4)
  • Sokół Kleczew i KSZO Ostrowiec 29.0% (9)
  • Sokół Kleczew i Resovia Rzeszów 25.8% (8)

Oddanych głosów: 31

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #trzecialiga #drugaliga Baraże o awans do 2ligi, nie ma pojęcia czy jest transmisja, ale było w rozpisce? Było( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łomża.

  • WYGRA ŁKS ŁOMŻA 80.0% (12)
  • WYGRA GÓRNIK POLKOWICE 20.0% (3)

Oddanych głosów: 15

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #zieloneankiety Dzień Dobry! Baraże o awans do #drugaliga się właśnie rozpoczęły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wprawdzie mecz o 13:00 to dosyć ciekawa pora na półfinał ale jest jak jest. #pierwszaligastylzycia

Bielsko Biała.

  • WYGRA PODBESKIDZIE BB 84.8% (28)
  • WYGRA ŚLĄSK 2 15.2% (5)

Oddanych głosów: 33

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach