#mecz #drugaliga #switszczecin Ależ upadek( ͡° ͜ʖ ͡°) Sebastian Kowalczyk nie będzie kontynuował kariery w Zagłębiu Lubin - to wiadomo od pewnego czasu. Piłkarz ma rozpocząć treningi ze Świtem Szczecin - można przeczytać na łamach „Kuriera Szczecińskiego”.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Zi3L0nk4
- 1

vorky
via Wykop- 2
@Zi3L0nk4: nazwisko Sasal widać potrafi przyciągnąć takie nazwiska jak Kowalczyk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

first
via Wykop- 1
@Zi3L0nk4: A było iść do Legii zamiast do Stanów.
- 1
#mecz #ekstraklasa #pogonszczecin #drugaliga #switszczecin Alex Haditaghi złożył propozycję kupna Świtu Szczecin - ustalił portal wSzczecinie.pl. Właściciel Pogoni Szczecin chciał przejąć drużynę z Północy miasta głównie dla jej licencji na występy w 2. Lidze. Przedstawiciele Świtu odrzucili ofertę kanadyjskiego biznesmena
@Zi3L0nk4: ale gość jest odklejony naiesamowicie
- 6
@Zi3L0nk4: @Kris791 @vorky Nigdy nie zrozumiem, czemu u nas jest aż takie wielkie ciśnienie na drużynę rezerw. Zamiast poszukać klubu wydmuszki, na drugim końcu województwa ( w przypadku Pogonii ), by poszukać tam perełek, wypożyczać graczy to się srają z rezerwami, które były za słabe na 3 ligę. Nawet jeśli chcą coś bliżej, znajdziesz klub, który nawiąże współpracę.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
#mecz Dzień Dobry! Jako, że patałachy nie zagrają na mundialu, to wczorajsze dwie ankiety #zieloneankiety były ostatnimi w sezonie 2025/26! Dziękuję serdecznie, za każdy głos, za każdy plus, za każdy typ, za wspólną zabawę i typowanie! Dzięki wielkie, widzimy się w kolejnym sezonie #ekstraklasa, #pierwszaligastylzycia, #drugaliga, #reprezentacja
- 6
źródło: 1000000641
Pobierz- 0
@Zi3L0nk4: jak dla mnie to mogliby i zrobić grupę z 4 drużyn (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
oczywiście z rewanżami, soli futbolu nigdy za mało
oczywiście z rewanżami, soli futbolu nigdy za mało
- 3
@sztach: dla mnie też chyba rewanże, patrząc że gdyby nie było dziś rewanżu Sokół Kleczew by już spadł, a dziś zrobił REMONTADĘ i jednak pozostaje w lidze, to jest mocny argument za
- 1
Rzeszów.
- UTRZYMA SIĘ - RESOVIA RZESZÓW 62.5% (20)
- AWANSUJE - KSZO OSTROWIEC 37.5% (12)
@Zi3L0nk4: jest gdzieś transmisja tego widowiska?
- 1
@SynMirasaKMWTW: Transmisję na żywo z meczu Resovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski będzie można oglądać online - na kanale klubowy Resovia TV.
Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że taka transmisja się odbędzie, ale z naszych informacji wynika, że klub chce ją przeprowadzić. Klubowa telewizja internetowa "Pasiaków" czeka na oficjalne zgody od TVP i PZPN, jednak powinna to być już tylko formalność.
Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że taka transmisja się odbędzie, ale z naszych informacji wynika, że klub chce ją przeprowadzić. Klubowa telewizja internetowa "Pasiaków" czeka na oficjalne zgody od TVP i PZPN, jednak powinna to być już tylko formalność.
- 1
#mecz #zieloneankiety DZIEŃ DOBRY! DZIŚ KOŃCZYMY SEZON PIŁKARSKI SOLI FUTBOLU ( ͡° ʖ̯ ͡°) OSTATNIE DWA MECZE O UTRZYMANIE/ AWANS DO #drugaliga - "Pierwszy mecz 1:0 dla Górnika Polkowice.
Kleczew.
- UTRZYMA SIĘ - SOKÓŁ KLECZEW 40.9% (9)
- AWANSUJE - GÓRNIK POLKOWICE 59.1% (13)
- 2
@krystse: jak nie ma? na TVP Sport jest
- 0
- 0
Ostrowiec Świętokrzyski.
- WYGRA KSZO OSTROWIEC 47.4% (9)
- WYGRA RESOVIA RZESZÓW 36.8% (7)
- REMIS 15.8% (3)
- 0
Polkowice.
- WYGRA GÓRNIK POLKOWICE 33.3% (6)
- WYGRA SOKÓŁ KLECZEW 38.9% (7)
- REMIS 27.8% (5)
- 1
#mecz #zieloneankiety DZIEŃ DOBRY! ZACZYNAMY OSTATKI PILKARZKIE, DZIŚ FINAŁ BARAŻY O AWANS DO #pierwszaligastylzycia! #drugaliga
Bielsko Biała.
- AWANSUJE PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA 50.0% (10)
- AWANSUJE SANDECJA NOWY SĄCZ 50.0% (10)
@c0rny: chłopaki mieli pokaz fajerwerków w BB ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://streamin.link/v/d73f7370
https://streamin.link/v/d73f7370

@Zi3L0nk4: vamos Podbeskidzie
- 10
źródło: kon-z-valony-min
Pobierz@Piotrek7231: Gdy widzisz ten wyraz twarzy, to już wiesz, że masz kłopoty.
- 2
Baraże o utrzymanie - kogo zobaczymy w następnym sezonie w 2lidze?
- Górnik Polkowice i KSZO Ostrowiec 32.3% (10)
- Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów 12.9% (4)
- Sokół Kleczew i KSZO Ostrowiec 29.0% (9)
- Sokół Kleczew i Resovia Rzeszów 25.8% (8)
- 11
źródło: 1000000611
Pobierz- 1
Ostrowiec Świętokrzyski.
- WYGRA KSZO OSTROWIEC 65.5% (19)
- WYGRA WIKĘD LUZINO 34.5% (10)
- 1
#mecz #trzecialiga #drugaliga Baraże o awans do 2ligi, nie ma pojęcia czy jest transmisja, ale było w rozpisce? Było( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łomża.
- WYGRA ŁKS ŁOMŻA 80.0% (12)
- WYGRA GÓRNIK POLKOWICE 20.0% (3)
- 3
Do 1 ligi awansuje?
- Podbeskidzie Bielsko-Biała (4) 56.1% (32)
- Sandecja Nowy Sącz (6) 43.9% (25)
- 3
#mecz #zieloneankiety #drugaliga / #pierwszaligastylzycia Tu już bardziej ludzka pora, bo mecz o 16:00( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grudziądz.
- WYGRA OLIMPIA GRUDZIĄDZ 57.1% (16)
- WYGRA SANDECJA NOWY SĄCZ 42.9% (12)
- 3
#mecz #zieloneankiety Dzień Dobry! Baraże o awans do #drugaliga się właśnie rozpoczęły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wprawdzie mecz o 13:00 to dosyć ciekawa pora na półfinał ale jest jak jest. #pierwszaligastylzycia
Bielsko Biała.
- WYGRA PODBESKIDZIE BB 84.8% (28)
- WYGRA ŚLĄSK 2 15.2% (5)












