Siema Mirki z #rybnik ma ktoś z was jakieś materiały foto/video z wczorajszego występu #donguralesko na Rybnickich Juwenaliach!
Byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie mi takowych (może być link do social media) Miałem wczoraj być aczkolwiek przydarzył mi się bardzo przykry wypadek losowy () i nie mogłem uczestniczyć a nawet nie wiem czy się odbył ten koncert bo wiadomo jak to DGE he he hue.
47261987416 - Siema Mirki z #rybnik ma ktoś z was jakieś materiały foto/video z wczor...

źródło: comment_kZEMzLObhnMHVhkzuwZPm0HRSXODu6g5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lotczyk: Wergawer i Kisiel już tak dawno nawijali. Tamto miało chociaż jakiś względny sens - a to brzmi jak wypluwanie randomowych słów zaczynających się na tą samą literę.
  • Odpowiedz