Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 3
@dzialo: pozwe leci typie
konto usunięte via Android
- 2
Słuchajcie. Mam takie nietypowe pytanie.
Jak myślicie. Da się coś zarobić na pisaniu tekstów do disco polo? Przychodzi mi to z niezwykłą łatwością i kilkoro znajomych stwierdziło, że chyba mam talent. Jeżeli byłoby zainteresowanie to mogę sie taką małą cząstką mojej "twórczości" podzielić.
#pytanie #discopolo #niewiemjaktootagowac
Jak myślicie. Da się coś zarobić na pisaniu tekstów do disco polo? Przychodzi mi to z niezwykłą łatwością i kilkoro znajomych stwierdziło, że chyba mam talent. Jeżeli byłoby zainteresowanie to mogę sie taką małą cząstką mojej "twórczości" podzielić.
#pytanie #discopolo #niewiemjaktootagowac
@nemagupaka: no nie wiem, Akcent? Bayer Full?
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@Lonilele współczuję
- 1
@pijecolezbiedronki: cała rodzina już w sumie przyzwyczajona :d
@MascNaHemoroidy: póki co zenka nie ma, ale możliwe, że będzie vol 2 bo ojciec już szuka nowych xD
@MascNaHemoroidy: póki co zenka nie ma, ale możliwe, że będzie vol 2 bo ojciec już szuka nowych xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Robie sobie składankę starych hitów #discopolo proszę o propozycje tego co kiedyś w remizach i na weselach było w topliście.

- 0
@ButtHurtAlert: Akcent,Skalar,Classic,Baflo,Boys,Shaza mozna długo
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: łaga czigi czigi czigi czigi czigi czigi czigi tam
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @Dr_Snaut: Tutaj też pan laskowski jest :D http://www.wykop.pl/link/3531185/disco-relax-z-2-stycznia-2000-roku/
5
Karnawałowa Noc Disco Polo: Akcent, PowerPlay, Basta, Andre i inni

Już 13 stycznia 2017 roku w Sosnowcu odbędzie się najhuczniejsza impreza tego karnawału w województwie śląskim. Nie możesz tego przegapić!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jest i teledysk xD #discopolo

- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Gio: XD
- 4
- 1
@bebeto39: będą!
Oj ja pier.... co za ściek, nie zauważyłam tagu i odpaliłam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
- 2
@Pshemeck: wtedy wszyscy mieli z nich polewke, a teraz chłopaki zgarniaja hajsy lepsze niż wykopkowe 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@RozowaZielonka: O to chodzi, śmiali się a dzisiaj chcą się odbić od gwiazdy!
3
Letni, Chamski Podryw- "MOŻE SIĘ WYKLEPIE" (PARODIA Enej "Może będzie...

Trochę biesiady z BMW i Skodą ;P
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: to co dodales to nic a pamietasz to? jakie to denne jak trudne sprawy

@weglowy: @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: No, jeszcze jaki. Tu macie cały program gdzie jest Stan Tutaj n.p. :D http://www.wykop.pl/link/3531185/disco-relax-z-2-stycznia-2000-roku/
- 2



























Nie wiem jak Wam, ale mnie to się podoba.
#muzyka #discopolo