Pierwsza część planu poszła dobrze, samica była dopuszczana jakiś czas temu żeby szybko wylinieć i dopuścić ją jeszcze raz, udało się idealnie. Teraz część druga planu czyli ponowne dopuszczanie po wylince. Trzymajcie kciuki Mircy! :) ȍ ̪ ő No i podziękowania dla @Xenesthis za porady :).
#terrarystyka #pajaki #ptaszniki #zwierzeta #dipolarne
Dipolarny - Pierwsza część planu poszła dobrze, samica była dopuszczana jakiś czas te...

źródło: comment_kyP5V3PomoNLvnmlBK7GnvOguGWBYM1Y.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GFG_ wybacz, że dopiero teraz odpisuję ale umknęło gdzieś mi to pytanie. Do maluchów jeszcze daleka droga więc ciężko powiedzieć, jeśli się pojawia to pewnie tak.
  • Odpowiedz