Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
dla tych którzy najchetniej teleportowaliby sie dzis/jutro do #lodz http://www.youtube.com/watch?v=ncvx8OVWaqg #depechemode #slucham
Chodziła w tym tygodniu za mną ta piosenka #depechemode i muszę przyznać, że z video robi jeszcze mocniejsze wrażenie http://www.youtube.com/watch?v=o2DN1G1w5Fo
a ja myślałem, że to #depechemode, a to Polacy - L.Stadt! #muzyka #rock http://www.youtube.com/watch?v=wowmCj1dcL0




Depeche Mode - In Chains
#depechemode #masejpoleca #muzyka #synthpop
Komentarz usunięty przez moderatora