@mimik739: Oszalał? Oczekuje myślenia na poziomie fizyki kwantowej od upośledzonych i zaburzonych nastolatków którzy ogarniają transmisje pijanego menela który sra pod siebie? No powiem tak, pogięło cię zdrowo.. to nie big brother tylko prawdziwe życie xdd
  • Odpowiedz
#danielmagical

Wszystkie kable by musiały byc przy suficie, wszystkie kamery by musiały byc przy suficie, a jesli chodzi o wtyczke, to wystarczy przykleić kwadratowa plexe przy gniazdku zasilającym z otworem na kabel i tyle
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mimik739: Prawda jest taka, że możliwości jest masa, ale są to kosztowne, pracochłonne oraz długie prace do tego syzyfowe. Nic nie powstrzyma mariuszka przed wyłączeniem korków. Prowadzić kable po suficie? Przerwałby je. Poprowadzić przez ściany? Za dużo pieprzenia z kłuciem do tego pewnie by się dobrał z wiertarką albo inną piłą mechaniczną o której wczoraj wspominał aasicki. Ja nawet wpadłam na pomysł żeby główne centrum dowodzenia w klatce zamknąć, ale
  • Odpowiedz
Za te piniadze w---------e w te kamery laptopy i inne akcesoria strymerskie można by było kupić złote skrzynki z blachy 12mm i kamery w wersji antywandal oraz rejestrator.... ale zamiast to to trzeba koniecznie wpinać kamery do laptopa menelskiego
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert-kuzba: raszei mi spaczylo te piosenki euro disco jak je słyszę gdzieś to odrazu mam skojarzenia z tym pająkiem i w------------m Korków xD ciekawe ile robal pożyje bo scena szybko pada.
  • Odpowiedz