#danielmagical pozdrawiam kolejnych szczęśliwców.. może kiedyś się nauczycie poprawnie tagować
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@oficjalnyhejter12: Patrzcie go, głupszy od kleksickiego, niesamowite
#danielmagical wizualizacja jak to ma wyglądać zeby nie doszlo do ekmisji. skąd meble? jego sprawa

@san-francisco kilka dni i zrobione... wynieść wszystko z pokoju, dobrze pomalować, umyć podloge i skręcić nowe meble i pokój o------y jak talala
@san-francisco: @mimik739 wiem, że AI, ale r---------a mnie to, że przez cały remont menel nawet się z wyra nie podniósł XDDD
- 14
#danielmagical karetka i pawulonik
źródło: image
Pobierz@alphonso: z tego gówna to zakażenie juz pewnie xd
Krwawica i gehenna raszeiska.
- 12
@Meserole:
Brakuje tylko tego malunku i będzie idealnie xd
Brakuje tylko tego malunku i będzie idealnie xd
źródło: IMG_20251030_111247
Pobierz- 3
- 3
- 14
#danielmagical
Nie minęło nawet 15 min a ten juz 4 znicz chleje... ja p------e. Z litra zostało pół (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Nie minęło nawet 15 min a ten juz 4 znicz chleje... ja p------e. Z litra zostało pół (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 3
#danielmagical Status IZBY Nieopłaconej listopad: 1/30
- 4
#danielmagical Czyli juz niedlugo Cwelicki one man show. Godny następca
- 4
#danielmagical przyszedł liter, izba loading
- 3

- 6
#danielmagical majusz kosmetykow nie ma i dlatego sie nie myje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
jo śpi #danielmagical
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@piSSowiec39 on czeka z utęsknieniem na kolejne wakacje...... a jak zniknie to znów kleks i grazyna mu chlew oporządzi
@piSSowiec39: odwykowy recydywista. Git trzęsie całym zakładem
- 9
Toć spokojnie, stary wyga wie co robi.
To gambit Raszejski.
Najpierw daje się powijać na izbę bezpodstawnie żeby później wytaczać procesy za niewinność.
Z pieniędzy uzbieranych za odszkodowania kupi sobie kolejne dwa mieszkania XD
I tak to się żyje bezdomnym w tym Toruniu.
To gambit Raszejski.
Najpierw daje się powijać na izbę bezpodstawnie żeby później wytaczać procesy za niewinność.
Z pieniędzy uzbieranych za odszkodowania kupi sobie kolejne dwa mieszkania XD
I tak to się żyje bezdomnym w tym Toruniu.
źródło: temp_file5674418100622927755
Pobierz#danielmagical a czymże to znów dyrektor raszejski zawinił ze został pojmany z meliny swej ??
- 1
- 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
















Widzę, że samozwańczy szef tagu @oficjalnyhejter12 pilnuje by dodawać patostreamy do tagów a sam wrzuca materiały, których nie oznacza prawidłowymi tagami #tucznik #fas
Nudne ma życie i jak robił szefa na innym tagu i mu się znudziło tak przeniósł się tutaj.
Na czarną listę polecam i nie reagować.