Sądzicie, że m4 z tłumikiem się odbije od dna? Byłem przekonany, że po max tygodniu minie hype na m4 i cena powoli zacznie wracać do normy a tu od 3 dni spada jeszcze mocniej XD Myślę właśnie czy opylić swoją m4 i być stratny 30-40centóf czy czekać na cud.
#csgotrade
#csgotrade




















#csgotrade