#csgotrade
dopiero zaczynam... wkład własny to skiny zebrane drop etc ogółem jakieś +/- 30 dolców
taka pierwsza offka brać? czy ta mka więcej warta?
dopiero zaczynam... wkład własny to skiny zebrane drop etc ogółem jakieś +/- 30 dolców
taka pierwsza offka brać? czy ta mka więcej warta?






















#csgotrade