Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Liffek: miałem b2a ale zmieniłem na dwa ze wzgledu na oddsy.
- 1
@db95: @JanuszMniejszy: @Evert: procenty są tak wysokie, ponieważ w B2A miał grać TaRiK i ptr z CLG, jednak za tego drugiego w końcu będzie grała siostra TaRiKa :D
Niestety postawiłem przed ogłoszeniem tej rewelacji, więc jak już muszę ryzykować to wolę postawić na zespół, niż mix.
Niestety postawiłem przed ogłoszeniem tej rewelacji, więc jak już muszę ryzykować to wolę postawić na zespół, niż mix.
- 3
orbit czy c9?
#csgolounge
#csgolounge
@KoxYouNaps: chociaż orbit tez
- 0
c9 już raz wygrało dziś z orbit
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Liffek: friberg i allu tak mocno ich ciągną za uszy
- 0
@znudzonylewak: pls. respond
Generalnie nóż jest FT, ale myślicie, że można powiedzieć, że wygląda jak MW? Chciałem go z jakimś profitem upchnąć na lounge.
#csgo #csgotrade #csgotraders #januszerynkusteam #csgolounge
#t--------------a
http://i.imgur.com/SAAZsVC.jpg
http://i.imgur.com/wxS9LJd.jpg
#csgo #csgotrade #csgotraders #januszerynkusteam #csgolounge
#t--------------a
http://i.imgur.com/SAAZsVC.jpg
http://i.imgur.com/wxS9LJd.jpg
źródło: comment_El27p4qJTmj3Axs2G9RA4rzyeRKTEoya.jpg
PobierzNo elo. Mój pierwszy bet. Kogo obstawić: Orbit czy TBDb? Dałem na orbit :D
#csgolounge
#csgolounge
- 5
gogogo
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_avUM6VQfPQwsTXMde6krNrHAC7qsGaq7.jpg
PobierzJak to jest, że mając Silver 3 i wygranych 30 rankedów, wygrywając kilka meczy pod rząd, w każdym lub prawie każdym otwierając, mając dobre staty i sporo MVP nie mogę awansować?
#csgo #csgolounge
#csgo #csgolounge
konto usunięte via Android
- 2
@Liffek: tylko Envy obstawialem, dalej mam dość, bo i tak prawie 3 stowy moje
@quizonmyface: property izi
- 3
- 2
kurde chyba dzis ktos 2 razy probowal mnie o----c. dostaje zapro do znajomych(juz podejrzane) przyjmuje i dostaje taki tekst
nie klikam, i mowie, ze ok. wysylam trade i nic. dzis 2 konta takie "oferty" mi daly, oba profil prywatny.
uwazajcie mirki
#csgolounge
#steam
Hi ^_^ I want to trade with you,check my offer at screenshot :va.mu/BR1jL
nie klikam, i mowie, ze ok. wysylam trade i nic. dzis 2 konta takie "oferty" mi daly, oba profil prywatny.
uwazajcie mirki
#csgolounge
#steam
dobra panowie i panie to w końcu c9 czy vp
#csgolounge
#csgolounge
@Dahur: c9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ŁATWO
#csgolounge
#csgolounge
@znudzonylewak: ile do przodu jesteś? :D
@Endorfinek: dał 240 kurs 1.13 wiec 273,60
- 3
Wiecie co potrafi dobić motywację? Gdy kumpel, z którym zaczynałeś grać w cs:go, kupiłeś w tym samym czasie co on i ogólnie zaczynaliście razem od silvera grać dzisiaj wbija Supreme
No ja jebix. Nie wiem co robię źle, grałem z nim i przeciwnicy wcale nie byli lepsi, nie zamykałem normalnie gram, a nie jak jakieś kompletne zero. Co z tymi rangami jest nie tak?
#csgo #csgolounge
No ja jebix. Nie wiem co robię źle, grałem z nim i przeciwnicy wcale nie byli lepsi, nie zamykałem normalnie gram, a nie jak jakieś kompletne zero. Co z tymi rangami jest nie tak?
#csgo #csgolounge
#csgolounge moj najwiekszy bet xD
źródło: comment_RizBelj5eDWynHkmEC8aUJhqR3iXrBxS.jpg
Pobierzvp-cloud9 80-20, co sądzicie o tym meczu mirki?
#csgolounge
#csgolounge
@quizonmyface: nie stawiaj meczy w ktorych graja vp, taka rada
@quizonmyface: racja
















#csgolounge