@krasnalik: Twitch pakazuje tylko nicki z pierwszą literą dużą, a reszta zawsze jest wyświetlana małymi, więc albo bląd twitcha, albo fejk z photoshopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lel
mój cumpel wczoraj odwalił dwa ragebety ostatnimi skinami
zaczęło się, że przegrał 25 na fnatic vs nip, wczoraj 15 na virtusach i 12 fnatic xD
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LDLC Blue, to chyba ten lepszy team z organizacji LDLC może ktoś opisać ich grę? Jest realna szansa na wygraną z K1CK czy portugale serio tak dobrze grają? Osobiście wydaje mi się, że ludzie napalili się na K1CK, bo niedawno wygrali wysoko z Infused. Jak myślicie?
#csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge Jakich dodatków do przeglądarki używacie do lounga? Zainstalowałem lounge companion i całą strona się rozjechała. Fajnie jakby pokazywało ceny rynkowe broni. Btw jakieś porady co do handlu? Sprzedaje itemy z doty i będę mieć klucz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach