J--------e nerwy mnie noszą poleciałem all in na FxFire
.
.
.
.
.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XpruF: Jak bym kisł jak by nagle volvo popsuło kult dragonlore i ceny tych paczek w jedną noc poleciały po 30-40 dolanów w dół xD Tyle popsutych januszy biznesu xD
  • Odpowiedz
Oj drogie mirki, nie wiem od ilu już obstawiacie, ale najwyraźniej krótko skoro nie widzicie pewnych zależności. Jak VP gra parę meczy dziennie to ZAWSZE wygra chociaż jeden. Miałem dylemat czy zmieniać na Fnatic bet, ale koniec końców zostawiłem + dorzuciłem do beta na VP i się opłaciło. Tylko idioci obstawiali VP w meczu z F3Side kiedy to były takie procenty, na TSM vs VP sam p---------m, wiedziałem że Virtusi wygrają albo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Penta ugra raczej cache, navi ma tam 1/8 wygrane tylko z titanami, ale nawet tak po 13-16 z nipem wiec nie uwazam ze to zle, cache byl kiedys mapa titanow, teraz na kazdej mapie przegrywaja a na duscie 2 raczej nikt nie ma szans z navi, ich najlepsza mapa
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach