Często się zdarza, że nie mają jak wydać? Bo obstawiłem 2 mecze, z przegranego skiny w pinechę, a z wygranego tylko do zwrotu i to "jak bot je będzie miał".
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierozkovy: Serwery w Europie są w następujących lokalizacjach.
Na Europę Zachodnią serwer jest w Luksemburgu ping ok. 45 ms
Na Europę Wschodnią serwer jest w Austrii ping ok. 42 ms
Na Europę Wschodnią i głownie Rosję serwer jest w Szwecji ping ok. 60 ms
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinowy: @pierozkovy: @TheQuake: Za czasów 1.6 jak wbijało się na serwer do cw który miał ping > 35 to się wychodziło bo to parodia a nie gra (wyjątkiem było jak się szło niemców bić). No ale widzę że dzisiaj w GO mało osób sobie zdaje sprawę jak ważny jest ping i jak wpływa na recoil czy rzeczywisty interp, a co za tym idzie na grę przy
  • Odpowiedz
Analizy wrócą za max 2 tygodnie jak kupie nowe skiny i zacznę betować od początku, zrobiłem małą przerwę i wyczyściłem ekwipunek, zobaczymy co z tego będzie. Jak tylko kupie asiimovy będę wrzucać także z fartem, i nie przejebcie wszystkiego na ESL'u.
#csgolounge #betujzliffkiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach