#csgolounge Piter ugra przeciwko Orbit?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@przepelniony: ta
- 1
Mam naklejki IEM Katowice z 2015 potrzebuje skinów o wartości 1 naklejka = ~0,80 centów
#csgotrade #csgolounge https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=97859769&token=jd-_zWig
#csgotrade #csgolounge https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=97859769&token=jd-_zWig
- 2
Często się zdarza, że nie mają jak wydać? Bo obstawiłem 2 mecze, z przegranego skiny w pinechę, a z wygranego tylko do zwrotu i to "jak bot je będzie miał".
#csgolounge
#csgolounge
@xDrope: Jak obstawiasz na coś co ma powyżej 80% i masz wartość wygranej poniżej 1 euro to nie licz na cokolwiek.
Dobry dzień 6 na 6 betów wygranych.Ostatni, dzisiejszy bet to ICB na TA, obstawiłem skina wartego 1,30$ powinienem dostać coś około 2,5$ dostałem trochę więcej ale co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_JlnFO11Q3qCqHmNbAwxt9s33epcjbmBF.jpg
Pobierz- 619
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pierozkovy: Serwery w Europie są w następujących lokalizacjach.
Na Europę Zachodnią serwer jest w Luksemburgu ping ok. 45 ms
Na Europę Wschodnią serwer jest w Austrii ping ok. 42 ms
Na Europę Wschodnią i głownie Rosję serwer jest w Szwecji ping ok. 60 ms
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na Europę Zachodnią serwer jest w Luksemburgu ping ok. 45 ms
Na Europę Wschodnią serwer jest w Austrii ping ok. 42 ms
Na Europę Wschodnią i głownie Rosję serwer jest w Szwecji ping ok. 60 ms
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcinowy: @pierozkovy: @TheQuake: Za czasów 1.6 jak wbijało się na serwer do cw który miał ping > 35 to się wychodziło bo to parodia a nie gra (wyjątkiem było jak się szło niemców bić). No ale widzę że dzisiaj w GO mało osób sobie zdaje sprawę jak ważny jest ping i jak wpływa na recoil czy rzeczywisty interp, a co za tym idzie na grę przy
- 7
- 1
nextp vs wreck?
#csgolounge
#csgolounge
- 6
wrecked ezz
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via Android
- 1
@Queaser: mi kiedys dalo auga tygrysa bengalskiego 15€ niby, mówię będzie na jakies ICB xd koles mi wyslal za niego awp redline mw za 15€ jak chodziła
- 0
@13vito37: 6 sztuk tego na rynku jest, wczoraj poszło za 29.97 euro, a tak to po 2-5 euro chodzi. Liczę na farta i wystawiłem za 18 euro xD
Mirki jaki wynik Vp vs NiP ? Nie chce pakietów tracić na stream :3 Dzieki z góry
#csgolounge
#csgolounge
@Majsonovsky: 16:11 wygrali
- 0
@daniel0707: Dzieki cumplu
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Queaser: black laminate
- 3
http://gyazo.com/daef59e49eb20f0e417f016f6b2bee85
Mówi ze to mecze 50-50 obydwa i jest duza szansa ze ktorys wejdzie
Tak więc low albo med(jesli bogactwo w ekwipunku)
#csgolounge
Mówi ze to mecze 50-50 obydwa i jest duza szansa ze ktorys wejdzie
Tak więc low albo med(jesli bogactwo w ekwipunku)
#csgolounge
Analizy wrócą za max 2 tygodnie jak kupie nowe skiny i zacznę betować od początku, zrobiłem małą przerwę i wyczyściłem ekwipunek, zobaczymy co z tego będzie. Jak tylko kupie asiimovy będę wrzucać także z fartem, i nie przejebcie wszystkiego na ESL'u.
#csgolounge #betujzliffkiem
#csgolounge #betujzliffkiem
















#csgo #csgolounge #csgotrade