Witam Mirki.
Mam problem( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam naklejke Naklejka | Bombsquad (Foil) normalnie moge juz handlowac blokada mineła wszystko super fajnie,
Wchodze na csgolounge WSZYSTKIE inne itemy + naklejki ktore byly kupione w tym samym czas pokazują sie na stronie w eq tylko
TA JEDNA NAKLEJKA NIE powie mi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój mokry sen z lunatik nie wypalił, dwa remisy, k---a miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Zaczynamy nowy dzień, czyli nowe przegrane, także:
TSM < Dignitas
LGB < Killerfish

"Szczęść Boże"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@izzeponiewazbo: Wyprzedaże to duże promocje na gry na steam. Ludzie sprzedają itemy żeby kupować gry i ceny mocno spadają. Podobnie to działa z operacjami, ludzie chcą je kupić więc sprzedają ittemy. Operacje dają dostęp do misji i nagród z nich.
  • Odpowiedz
@kvvach: Nie stawia się w meczach z udziałem Vp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile hajsu jeszcze ludzie muszą p-------ć byście to zrozumieli xD Od swojego ostatniego beta w meczu z VP byłem tylko na plus, a w momencie gdy obstawiałem ich mecze sporo na minusie.
  • Odpowiedz