Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@MrDiablloS: CSGL nie może połączyć się ze Steamem / twoje skiny mają tygodniową blokadę
- 0
@VanmerX: 1, ten najgorszy chyba :) ale zaskoczyłem się :) gram słabo, można powiedzieć bardzo słabo... na, chyba, 14 gier wygrałem 10 :)
- 7
- 1
#csgo #csgolounge ma ktoś na sprzedaż kluczyk do chromy 1?
@Keruuu3: jak cie nie stać 20zł doładować to może nie kupuj klucza
- 1
@co_on_bredzi czemu jeżeli nie chce doładować sobie portfela (bo tego po prostu nie chce wole co innego zrobić z tymi pieniędzmi) mnie nie stać? ziomek WTF?
Czemu lanż padł?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
@SzalonyAndrzej: bo ktoś przegrał skiny
- 1

@db95: xaxxa
- 0
Dignitas < EnVy ?
#csgolounge
#csgolounge
rip csgl
#csgolounge
#csgolounge
nv ugra??
#csgolounge
#csgolounge
Cicho, cicho, słyszycie?
Tak, to płacz dzieci którzy postawili na HR, które wygrało pierwszą mapę.
#csgolounge
Tak, to płacz dzieci którzy postawili na HR, które wygrało pierwszą mapę.
#csgolounge
@SklepMiesnyUJanusza: Ze niby ktos stawial wiecej niz low/icb na hellraisers? XDDDDD
- 1
@zielonyMISZCZ: @Liffek by postawił allina xD
- 11
kupiłem u analizatora subskybcję wrzucać? to bardzo znany amerykański "predyktor" (xenon)
#csgolounge
#csgolounge
Wie ktos moze czy Pimp naprawił okulary ? :D
#csgolounge
#csgolounge
- 0
- 1
Jak myślicie kto lepiej przygotowany na dusta, HR czy Fnatic ?
#csgolounge
#csgolounge
- 22
Mirki, kupiłem za hajsy sobie subskrypcję na stronie gdzie profesjonalni analizatorzy analizują mecze i mówią na kogo obstawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie mają 71% win rate i record 308-121.
Chcecie abym postował ich przewidziane wygrane na jakimś tagu? Np. #kalkazestronyzbetami czy coś.
#csgolounge
Chcecie abym postował ich przewidziane wygrane na jakimś tagu? Np. #kalkazestronyzbetami czy coś.
#csgolounge
- 1
- 0
- 0
@db95: #czystyubaw
- 1
- 1
Inferno wybierał fnatic ?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
- 0
@Majsonovsky: Ile do wygrania,?
















#csgolounge