Nawet kiedy są takie dni jak ten, że mam L4 i nie muszę rano wstawać do roboty to i tak lubie sie obudzić o tej 6tej, popatrzeć na syf i mróz za oknem i dostać takiego super #comfy uczucia że ja nigdzie nie muszę się ruszać i mogę zawinąć się dalej w kocyk i na mirko :3 wtedy usypiam z powrotem z rozkoszą na ustach
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdjecie_z_wenszem: zawsze jak wrzucacie tu pixelart Marka to czuje się zobowiązany napisać o co chodzi xD

W oryginale to nie jest animacja, tam jest jedna klatka, statyczny obrazek, ruch uzyskany jest techniką colorcyclingu na indeksowanej palecie. Dodatkowo obrazek jest tak skonstruowany, że przez samą zmianę kolorów w palecie można zmieniać porę dnia, porę roku itd.

Wiecej o colorcyclingu: https://blog.prototypr.io/color-cycling-in-pixel-art-c8f20e61b4c4
RealAKP - @zdjeciezwenszem: zawsze jak wrzucacie tu pixelart Marka to czuje się zobow...

źródło: comment_3i6PrIz5XFMwAbntd4Fu2IDDCoW6rpuZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz