@Eleganckikapelusz: Wyobraź sobie ToiToi na pustyni, z którego możesz korzystać za darmo, a teraz wyobraź sobie zmonetyzowaną wersję tego ToiToia, z której wszyscy korzystają za ujszczeniem opłaty.
  • Odpowiedz
GMI czy NGMI?
Kapitał początkowy: 25,000 PLN. Kupowałem Chainlinka po $3.9, odrobinę zrealizowałem, odrobinę dalej trzymam. Dostałem za darmo 400 UNI - więc na razie w sumie jestem farciarzem i tyle. Moją największą nadzieją teraz jest LIT.
Pozostałe pozycje (niewidoczne): REN, VET, EGLD, DMG.

Mam też ochotę płakać jak widzę ile LINKów i innych fajnych monet mają burgery na /biz.

#kryptowaluty #gielda #bitcoin #chainlink
bob-page - GMI czy NGMI?
Kapitał początkowy: 25,000 PLN. Kupowałem Chainlinka po $3....

źródło: comment_1603390593yl78tl9blFaA2vTPLQ66bk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemampolskichznakow
- Jawna współpraca z SAPem, wielomiliardową spółką niemiecką. CTO SAPa, Juergen Mueller, jest widocznie zaangażowany w ten projekt.
- Ich flagowy produkt - zdecentralizowana giełda energii elektrycznej - jest już wykorzystywany w paru miastach w Niemczech żeby ciąć koszty.
- Bazując na tym realnym wykorzystaniu ich blockchaina już da się generować 20% APY stake'ując ich token.
- Poza tym ogólnie rozwijają blockchain do zastosowań korporacyjnych, gdzie przed publikacją na mainnet
  • Odpowiedz
>twórcy trzymają większość supply

>korzystanie z produktu nie wymaga posiadania tokenu


@CarlGustavJung: bzdura , twórcy trzymają obecnie mniej niż 30% ,

kolejne 30% jest przeznaczone dla operatorów nodów i twórcy tego nie mogą sprzedać bo jest to zalockowane w smartcontrakcie z którego operatorzy nodów są wynagradzani
  • Odpowiedz