#brawlstars #heheszki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Opipramoli_dihydrochloridum
- 8

Ktoś gra? Wiek 18+ #brawlstars
- 0
Misje dzienne są takie same dla każdego gracza czy to jest losowe?
#brawlstars
#brawlstars
@bart0sz: losowe
- 0
Jak przekazać komus konto brawlstars?
#brawlstars
#brawlstars
#brawlstars
Jest jakiś wykopowy klan? Mam 2400 pucharów (tak wiem słabo)
Jest jakiś wykopowy klan? Mam 2400 pucharów (tak wiem słabo)
- 2
@SzybkiPociskAkacza: jak coś nick sebix
- 2
Mirasy jak tam puchary, w końcu dobiłem belle na 25 rank i aktualnie 28k. Wiem żaden wynik przy wszystkich postaciach :D
#przegladpucharkow
#brawlstars
#przegladpucharkow
#brawlstars
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@bosaczek: całkiem spoko plansza, nie to co niektóre podpisane pls like, po turecku albo rusku
Czy jakiś Mirek mi wyjaśni jaką postać zbanaowała drużyna niebieska?
#brawlstars #pytanie #gryandroid
#brawlstars #pytanie #gryandroid
źródło: comment_1618998809yL0KLDqaJERJ0ZxjdlHfDx.jpg
PobierzNo i popatrzcie :)
Kilka dni temu narzekalem ze jej nie mam, a tu prosze :)
Swoja droga zrobilem tabelke, ile expa i golda na kazdy poziom postaci jest potrzebny, przyda sie komus?
#brawlstars #chwalesie #gryandroid #pytanie
Kilka dni temu narzekalem ze jej nie mam, a tu prosze :)
Swoja droga zrobilem tabelke, ile expa i golda na kazdy poziom postaci jest potrzebny, przyda sie komus?
#brawlstars #chwalesie #gryandroid #pytanie
źródło: comment_1617959569Ltf24g8PtHKMoWR2MXUwVX.jpg
Pobierz- 1
#brawlstars Siema, pytanie odnośnie przepustki i skrzynek.
Jak teraz wejdą nowi zadymiarze + za 5dni będzie nowa przepustka to musze otwierać skrzynki które zalegają czy mogę otworzyć po ruszeniu nowej przepustki? widzę że do poprzedniej przepustki można wejść.
Otworzyć chce skrzynki po zdobyciu nowych zadymiarzy (mam już wszystko zdobyte na obecną chwile)
Mówię tylko o skrzynkach z obecnie działającej przepustce.
Jak teraz wejdą nowi zadymiarze + za 5dni będzie nowa przepustka to musze otwierać skrzynki które zalegają czy mogę otworzyć po ruszeniu nowej przepustki? widzę że do poprzedniej przepustki można wejść.
Otworzyć chce skrzynki po zdobyciu nowych zadymiarzy (mam już wszystko zdobyte na obecną chwile)
Mówię tylko o skrzynkach z obecnie działającej przepustce.
Czy tylko ja mam wrazenie ze ona jest zbyt op?
Odpalilem nia trening, bo jej nie posiadam i powiem szczerze, ciezko spalic caly pasek amunicji. Kiedy pojawia sie na mapie to z reguly mecz ma wygrany, genialny zasieg i dobry dmg.
Macie jakies strategie na nia? Jaka jest wasza opinia na jej temat?
#brawlstars #gryandroid #gry #amber
Odpalilem nia trening, bo jej nie posiadam i powiem szczerze, ciezko spalic caly pasek amunicji. Kiedy pojawia sie na mapie to z reguly mecz ma wygrany, genialny zasieg i dobry dmg.
Macie jakies strategie na nia? Jaka jest wasza opinia na jej temat?
#brawlstars #gryandroid #gry #amber
źródło: comment_1617364629rT8IKUBdgzOFHFu1D28v4K.jpg
PobierzW sumie tylko dla tradycji... ¯\_(ツ)_/¯
#brawlstars
#brawlstars
źródło: comment_1615823411F5x5yLIBfsr5fVXM7iSaSK.jpg
PobierzDa sie Mirasy dopasowac jakos emotki?
Mam tylko te, a jak gram to widze ze ludzie roznych uzywaja
#brawlstars #gry #gryandroid
Mam tylko te, a jak gram to widze ze ludzie roznych uzywaja
#brawlstars #gry #gryandroid
źródło: comment_1615617017p3CqNwu69EWZuWgrNKsx67.jpg
Pobierz@piegu92: jak wybierzesz brawlera to nad postacia kliknij w emotke
- 1
@Zdzichu_alkoholik: to dziala, dzieki wielkie :)
Myslicie, ze do konca tego sezonu zdobede legende?
Brakuje Kaktusa, Amber i Kpt. Ruffsa
Bo mam do odebrania 4 paczki z doswiadczeniem dla postaci
#brawlstars #gry #gryandroid #pytanie
Brakuje Kaktusa, Amber i Kpt. Ruffsa
Bo mam do odebrania 4 paczki z doswiadczeniem dla postaci
#brawlstars #gry #gryandroid #pytanie
źródło: comment_1614853684883fiCoyiexpy0gpBiQVct.jpg
Pobierz- 0
@SzybkiPociskAkacza: ja z reguly przy koncu karnetu kogos dostaje :)
Ostatni sezon byl tylko bezowocny.
Dlatego to doswiadczenie zostawiam, dopiero jak sie sezon konczy to odbieram
Ostatni sezon byl tylko bezowocny.
Dlatego to doswiadczenie zostawiam, dopiero jak sie sezon konczy to odbieram
- 0
@piegu92: ja mam tylko jedną legendę, która z resztą trafiłem pierwszego dnia. Generalnie trafiam bohaterów tylko po dłuższym niegraniu. Dzisiaj odpaliłem grę po paru tygodniach i w jednej paczce trafiłem dwóch bohaterów i gwiezdna moc. Oczywiście nie legendę ale dwóch epickich (bea i gale) więc bez tragedii. Jak się logowalem codziennie to nigdy tak nie sypało, a już kiedyś taki sam wpis pisałem, że po dłuższej przerwie trafiłem jakiegoś chromatica,
Kolejny rysunek mojego syna z serii moja ulubiona gra. Jednak YT może być wykorzystany do całkiem pozytywnych rzeczy np. nauki rysowania(。◕‿‿◕。)
#dzieci
#rysunek
#brawlstars
#dzieci
#rysunek
#brawlstars
źródło: comment_1614842877jOr1uc9L7uGbRjQyHlgWx3.jpg
PobierzW sumie dawno nikt nie pisał więc przypomnę.
Zapraszam do BSowego klubu "Wykopki" zrzeszającego wykopowych graczy. Panuje u nas miła, toksyczna atmosfera, a obecnie odbywa się event, gdzie wszyscy spermimy do graczki "x Nati x" - tak, mamy w klubie dziołchy, na 80% prawdziwe, więc jest to kolejna niewątpliwa zaleta. Zarówno incel jak i cuckold znajdzie tam coś dla siebie.
#brawlstars #gryandroid
Zapraszam do BSowego klubu "Wykopki" zrzeszającego wykopowych graczy. Panuje u nas miła, toksyczna atmosfera, a obecnie odbywa się event, gdzie wszyscy spermimy do graczki "x Nati x" - tak, mamy w klubie dziołchy, na 80% prawdziwe, więc jest to kolejna niewątpliwa zaleta. Zarówno incel jak i cuckold znajdzie tam coś dla siebie.
#brawlstars #gryandroid
źródło: comment_1614816323IsMvWzf6Kq8UCYmihejgUm.jpg
PobierzZnacie jakieś gry android, ale najlepiej multiplayer?(nic tak nie sprawia radości jak pokonanie realnego przeciwnika l)? Może jakiś rts typu w3, może coś w stylu #brawlstars albo jakaś mini fifa Street online czy needforspeed?
#gry #android #gryandroid
#gry #android #gryandroid
@SzybkiPociskAkacza: 8 lepsza
@pu100stan: mobile legends, żadna gra na telefony ditady mnie tak nie wciągnęła
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bart0sz: Oj byczku +1. Najgorzej jak dostaniesz do teamu jakiegoś ruska albo turasa który jedyne co potrafi to zawijać mięso w placek pszenny
@bart0sz wczoraj miałem gościa co cały mecz na zadymie bronił bramki. Dosłownie. Przez cały mecz (który trwał może z 40sekund) nie opuścił linii bramkowej. Nawet jak rozwalili wszystkie osłony to on latał od słupka do słupka. Nas dwóch rozwalali i we trzech bawili się pod naszą bramką.

















Komentarz usunięty przez autora