@Silklash: tu 80 procent tego tagu to belgijskie zboczency, fimiki, korzenie, azbety, patryki, drawski, od wuwa jakieś melepety.... albo zdublowane konta od tychże melepet podające się za kogoś innego. Normalnym użytkowników jest bardzo niewielu. Oni mają nakręcać różne aferki z nimi związane, a wy macie się tym podniecać, tak by podtrzymywać ginącego w gąszczu internetu tajgejka... pisać o tym i karmić ich, a także jego i tak wiem, tym komentarzem
  • Odpowiedz
Widzowie oglądajcie dzisiejsze fafluny (długi faflun kuchenno-dysujący i krótki faflun spacerowo-dysujący). Jest wyzywanie od ciot, kur.ew, frajerów, ch.ujów, pszedania się, fasta, nieszanowania rodziców i #!$%@? na sektory. Wszystko w pysznym sosie mitomańsko-megalomańskim, specjalność kuchni zgierskiej. Klasyka która zadowoli każdego konesera gatunku.
Postarałeś się Mati, gdybym był z Łodzi to nawet wrzuciłbym ci do rowu równowartość ciepłego harnasia. A Tobie @FilmikizHumorkiem dziękujemy że tak wspaniale inspirujesz naszą uszatą małpkę.

#bonzo
havok - Widzowie oglądajcie dzisiejsze fafluny (długi faflun kuchenno-dysujący i krót...

źródło: IMG_0005

Pobierz
@havok: po takich zachętach obejrzałem z nadzieją gniota kuchennego. Niestety, widzę że w dalszym ciągu trwa festiwal nieśmiesznych wkrętek centrali belgijsko-humorkowej
  • Odpowiedz
Akat mam dla fas frystyl: trzeba iść do przodu nie do tylu tego typu, niektórzy nie prowadzą lombardu i idą do tylu tego typu. Trzeba myśleć główka a nie dupą i skupować elektro śmieci za 3zl a sprzedawać za 150. Niektóre makaki myślą dupą tego typu i wychodzi gowno buhaha. Co myślicie? Jest szczos? #bonzo
To czeba być ciotom jak tiger żeby dac sobie puścić porno na kanale co ma subów 15 tysionów subów

Ogunie to Humorek wygrał bo:
- ma subów więcej niż tiger
- ma więcej widzów na restringach niż tiger (xD)
- ma fasta (& furiousa)
Dziękuje że bierzecie udział w konkurs zabawa w którym wrzucacie zdjęcia Tigera bez pomniejszania mu uszu. Dla zwycięzców jest nagroda. Pytasi się jaka mmmm nołaśnie, nie mogę powiedzieć. Wrzucam kolejne zdjęcie z naturalnymi uszami Tigera, kody źródłowe sprawdzone przez nimformatyków z wykopu. imiegodnia.

aha łobanen bym zapomniał tego typu mmmm mlask

Tiger pisze do mnie na pri i dziękuje, że nie robicie sobie z niego beki, że niby ma małe uszy. Pozdro
Czopelka - Dziękuje że bierzecie udział w konkurs zabawa w którym wrzucacie zdjęcia T...

źródło: hqdefault

Pobierz
Ciekawe jak to wygląda jak makak zgłasza kumorka na komendę, bo wydaje mi się że jest podobnie jak z donosami Krzysztofa K bo Rodo. Makak wychodzi z pokoju a notatka leci do niszczarki elo #bonzo
@DripLord: akat ala idzie na komende, po drodze kupuje hanasie, płacze w krzakach do kleszczy popijając harnasiu i wraca na meline smenszony nagrywając gniota że ala był na komendzie benc
  • Odpowiedz
No witam uszatku i jak byłeś odprowadzić ala surke na pierwszy dzień w szkole, mam bekę, z ciebie patusie perdolony, anota zapomniałem że surka w bidulu anota

#bonzo
  • Odpowiedz