#bonzo ajm sory ale taka jes prafda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Szczurek_kupiec
- 5
- 38

PonuryBatyskaf
via Android- 2
@Czopelka podobna trochę do Larissy, czyli jednego z księżyców Neptuna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

octopussy8
via iOS- 3
@Kalwi wg relacji zawodników bardzo dobrze lata kopnięta w kierunku społem
- 10
Akat kawał tego typu:
-tajger, dlaczego niesiesz krawężnik do siebie na działkę?
-Na sylwestra tego typu.
-Jak to na sylwestra?
-bembem o półnosy.
-tajger, dlaczego niesiesz krawężnik do siebie na działkę?
-Na sylwestra tego typu.
-Jak to na sylwestra?
-bembem o półnosy.
- 8
- 17
Król nintenetu wykręca zasięgi #bonzo
źródło: Screenshot_20231229-191147~2
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Sonda Voyager 2 zrobiła zdjęcie z bliskiej odległości 150 000 000 kilometrów Larissie.
Dzięki obróbce komputerowej i zdjęciom w ultra wysokiej rozdzielczości i dzięki AI, dokonano wizualizacji, jak wygląda faktyczna powierzchnia ksiezyca.
Larissa (Neptun VII) to księżyc Neptuna, piąty pod względem odległości od planety.
Księżyc ten został odkryty przez Harolda Reitsemę i jego zespół w wyniku obserwacji zakrycia gwiazdy przez Neptuna w maju 1981 roku; otrzymał tymczasowe oznaczenie S/1981 N 1. Bezpośrednio
Dzięki obróbce komputerowej i zdjęciom w ultra wysokiej rozdzielczości i dzięki AI, dokonano wizualizacji, jak wygląda faktyczna powierzchnia ksiezyca.
Larissa (Neptun VII) to księżyc Neptuna, piąty pod względem odległości od planety.
Księżyc ten został odkryty przez Harolda Reitsemę i jego zespół w wyniku obserwacji zakrycia gwiazdy przez Neptuna w maju 1981 roku; otrzymał tymczasowe oznaczenie S/1981 N 1. Bezpośrednio
źródło: 587886f2b2537b247d9c4c31524415681900ff7a5e5bf0d37dfada3123111f72-removebg-preview
Pobierz@PonuryBatyskaf: a nie S/1989 N10?
- 2
@Rancor wiarygodnym źródłem tego wpisu jest moje serce i przekonanie o nieomylności
Pytanie do Was jako ludzi #bonzo
źródło: 587886f2b2537b247d9c4c31524415681900ff7a5e5bf0d37dfada3123111f72-removebg-preview
PobierzCo to jest?
- Króliczy bobek 4.1% (4)
- Gówno, co jes zesrane w kiblu 38.1% (37)
- Łożysko rowerka Amelki co tam w lewo jedzie teras 17.5% (17)
- Amortyzator krawężnikowy 28.9% (28)
- Czokopik 11.3% (11)
@PonuryBatyskaf: bezmózg
@PonuryBatyskaf: wygląda jak stara piłka do siatkówki z przeszyciami
#bonzo akat Mirosław Stabiński to biologiczny ojsiec menela bonzo tego typu
- 13
Am sorry ogunie ale akat wkrótce Goger AI wyprze #bonzo z rynku pracowników pszontających jako ludzi od tego zacząś!

@jobless: przynajmniej nie spindoli się ze schodów i wstydu nie przyniesie
- 2
@Bem_bem_benc: @yahoomlody no i nie przyjdzie zmęszony do roboty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba byś siotą totalną ogunie jak się mowi, ze nie miec Wifi w maszynie pszontajoncej od tego zacząś!
Trzeba byś siotą totalną ogunie jak się mowi, ze nie miec Wifi w maszynie pszontajoncej od tego zacząś!
- 4
Siema makaku
#bonzo
#bonzo
źródło: 132111
PobierzCzy warto ogladać Tigera w 2024 roku?
- Tak, to godziwa rozrywka na odpowiednim poziomie 9.3% (11)
- Nie, nie warto 11.9% (14)
- Nigdy nie było warto 24.6% (29)
- Kto normalny kiedykolwiek go oglądał 11.9% (14)
- Lepiej włąszyś plejkę3 i sobie pograś w duszki 10.2% (12)
- Tylko pod warunkiem, że jest zmęszony 32.2% (38)
konto usunięte via Android
- 3
@PonuryBatyskaf a good
- 12
#uszateoscary
No i nadszedł ten piękny dzień, kiedy następuje finał Uszatych Oscarów i to będzie ta ankieta, w której poznamy najlepszy film 2023 roku. Zostały już tylko cztery, więc nie przedłużając zapraszam do czytania.
1. https://krakenfiles.com/view/ZknhmDNXVs/file.html
Ponad 50% głosów w obu ankietach mówi wszystko i w zasadzie nie muszę niczego tu dopowiadać. Jest to absurdalna produkcja, w której biegiem wydarzeń steruje harnaś. Takie gnioty możnaby oglądać codziennie, niestety ale nie zawsze mróz podchodzi
No i nadszedł ten piękny dzień, kiedy następuje finał Uszatych Oscarów i to będzie ta ankieta, w której poznamy najlepszy film 2023 roku. Zostały już tylko cztery, więc nie przedłużając zapraszam do czytania.
1. https://krakenfiles.com/view/ZknhmDNXVs/file.html
Ponad 50% głosów w obu ankietach mówi wszystko i w zasadzie nie muszę niczego tu dopowiadać. Jest to absurdalna produkcja, w której biegiem wydarzeń steruje harnaś. Takie gnioty możnaby oglądać codziennie, niestety ale nie zawsze mróz podchodzi
Który film uważasz za najlepszy?
- Tiger pali w piecu na zmenszeniu 43.4% (49)
- Tiger kłóci się z Kobrą podczas grania 21.2% (24)
- Tiger pokazuje niebieski telewizor 16.8% (19)
- Życie na bogato - pokaz ćwiartek z kurczaka 18.6% (21)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@KosherForeskin: jeszcze raz wyjaśnię to samo: w grudniu robię podsumowanie roku - głosowanie na najlepsze filmy wszech czasów będzie w czerwcu/lipcu i wtedy przekonasz się czy wyjaśnienia Tigera sprawie ruszania gulkom dla innej utrzyma wysokie 12. miejsce, a może awansuje do TOP 10, a może spadnie - nie wiem, nie wiem, nic nie wiem
#bonzo łobaben
Ucho nie zmieściło się serwer odrzucił bo akat za dużo megabajtów by było
Ucho nie zmieściło się serwer odrzucił bo akat za dużo megabajtów by było
źródło: Screenshot_20231228_131046_Chrome
Pobierz- 12
Tiger bonzo jest tak dołem że nawet wymyślony kolega Zbyszek go olał i pojechał do Krakowa bu ha ha ha
Tiger ale ty jesteś siota.
Bu ha ha ha
#bonzo
Tiger ale ty jesteś siota.
Bu ha ha ha
#bonzo
- 4
- 7
Miałam przerwę w oglądaniu gniotów i lajtow, napisałam komentarz pod filmem ale tutaj szybciej uzyskam profesjonalną ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpowiedź.
Film:Tiger Bonzo lata po chałupie i snuje plany o plejce czwórce
Bonzo tam chodzi po całym mieszkaniu, najpierw jest na dole, a potem idzie na górę. Wspomina tam o "nie przeszkadzaniu dziewczynom".
Jakim dziewczynom? Kobrze i temu grubemu kaszalotowi ktoremu melinę sprzedał? Jak to jest z tym sprzedaniem meliny, sprzedał Azbetowi i
Film:Tiger Bonzo lata po chałupie i snuje plany o plejce czwórce
Bonzo tam chodzi po całym mieszkaniu, najpierw jest na dole, a potem idzie na górę. Wspomina tam o "nie przeszkadzaniu dziewczynom".
Jakim dziewczynom? Kobrze i temu grubemu kaszalotowi ktoremu melinę sprzedał? Jak to jest z tym sprzedaniem meliny, sprzedał Azbetowi i
@NocKruka: Akat dziewczynom czyli Kobrze i surce (chociaż kazdy wie, że córka tam na lewo pojechała i nie mieszka z nimi) Co do sprzedania meliny, jest to fejk i wypowiedziany tylko po to by powkurzać hejterzów,niestety wielu się na to złapało.Chodził po całym mieszkaniu bo po bęcnięciu tesciowej czuł się jak milioner (nawet tak mu nasrali do głowy,ze jest milionerem) Chodzą pogłoski,że niby na dole mieszka ktoś z rodziny kobry

@NocKruka: Oj tak,podczas tej odklejki cały czas dymał w tym garniturze ze ślubu popalając E-peta jakby to było jakies najdroższe cygaro xd Zaczęło się gadanie o byciu milionerem oraz o tym,że hejterzy i wykopki zapewne jedzą tynk ze ścian bo ich na nic nie stać, wlatywały pizze nie pizze po czym jak się ukróciło to zaczął się płacz o rachunki za prąd i jedzenie jajecznicy z majonezem która przypominała formą











