#uszateoscary
Wczoraj bez niespodzianek najwięcej głosów otrzymały:
28. https://www.youtube.com/watch?v=PsWZORh9crg kierownik sklepu Mila
30. https://www.youtube.com/watch?v=JeHe1jr3f4o O co Wam chodzi z tym tasakiem

W ala dogrywce po 2 dniach głosowania wybraliście drugi film, który przejdzie dalej z ankiety piątkowej, będzie to:

Który film uważasz za najlepszy?

  • Tiger robi czelen ostrych papryczek 19.0% (11)
  • Tiger Bonzo znalazł prezerwatywę Janusza Kupca 17.2% (10)
  • Paweł Wojtczak 10.3% (6)
  • Tabliczka smażenia 41.4% (24)
  • Pe przerwa Zet 12.1% (7)

Oddanych głosów: 58

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widzowie i fani.

śmiech na sali! szedłem z psem na spacer i co widzę? anowaśnie

tajger siedzi na ławce, podchodzą dzieciaki z podstawówki i zabierają mu czopke dżokejke. tajger krzykną do nich "łobaben oddawać moją czopkę" a chłopaki zaczęli sobie ją podrzucić nad tajgerem który nie mógł doskoczyć żeby złapać czopkę.

ostatecznie
wyginam-do-drawska - widzowie i fani.

śmiech na sali! szedłem z psem na spacer i co ...

źródło: temp_file1771639826828638520

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

itam itam sejsony tasaku ogunie mam taką informację, bo krety akat wyczuły o co kaman innerzeszy. tajger nie robi streamów bo ma zakaz od wykopków a drugie prymo nie ma streamów bo na melinie odcięli prąd. to jeszcze za te rachunki z zimy gdzie jedna farelka (w dodatku bez wi-fi) musiała całe piętro ogrzewać jak ile wlezie. taka jest prawda tego typu ben ben #bonzo
tasaku - itam itam sejsony tasaku ogunie mam taką informację, bo krety akat wyczuły o...

źródło: JAKOFRAJER

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akat wiadomo powszechnie, że tajger bezpodstawnie w swoich gniotach używa sformułowania "tajge spejsony". Narusza prawa autorskie do wykorzystania ksywki jednej z postaci z serialu "Blok Ekipa". Jak sądzicie wizowie, szy to nie jest karanne?

#bonzo #blokekipa #spejson #walaszek #gitprodukcja #spinkafilmstudio #jeszczewiecejdebilnychtagowktoretylkojaobserwujexd

Ile powinien płacić tajge Walaszkowi za wykorzystywanie ksywki postaci z "Blok Ekipy" w gniotach?

  • od goma i ciut ciut 35.2% (32)
  • w chui 6.6% (6)
  • ile wlezie 11.0% (10)
  • a dobrze 17.6% (16)
  • jutro 5.5% (5)
  • awizisie 8.8% (8)
  • równowartość meliny w ratach do końca życia 15.4% (14)

Oddanych głosów: 91

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drill90: to jest cholernie karalne jak się mówi i Ala Walaszek jak się o tym dowie to tajger żeby zapłacić Ala odszkodowanie będzie musiał przeproszenie o--------ć gulki w parku śledzia 24/7 do końca życia benc
  • Odpowiedz
kutko na temat sprawie fejmu elo
#bonzo

czy tajger bonzo ma fejm?

  • tak 0% (0)
  • nie 0% (0)
  • nie wiem kto to 0% (0)
  • ma ksywkę jak sfel 0% (0)

Oddanych głosów: 0

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M_J_Pazdzioch: tu masz kanał uszoka, ale akat u tego debila nic się ostatnio nie dzieje, oszołom siedzi w jednym i tym samym miejscu w jakimś parku, czy c--j wie gdzie i p------i jakieś głupoty jak zapętlony: https://www.youtube.com/@TIGERBONZOSHORTSOFFICIAL ale jak chcesz coś ciekawszego z tego uniwersum, to sprawdź na YT kanały: Wypociny Productions, Zbychupower, gniotBAZA, Filmiki z Humorkiem. Też polecam serię "Meliniarze" z kanału IzydorTV, albo "Tiger Kobra Chore Głowy" z
  • Odpowiedz
Musimy podjąć ponownie decyzję sprawie zakazu. Do was pytanie debile
#bonzo #patostreamy
WsmietnikuNiby - Musimy podjąć ponownie decyzję sprawie zakazu. Do was pytanie debile...

źródło: sprawiezakazu

Pobierz

Czy tiger może nagrywać gnioty z meliny? Bec

  • Huj nas to obchodzi, ma zakaz i koniec 45.4% (54)
  • Nadal podtrzymujemy kutkoinatema 17.6% (21)
  • Zakaz jest zakazem, a złamanie zakazu jest karane 11.8% (14)
  • Terepet toi kudemois ed masz ouap 9.2% (11)
  • Pozwalamy ci nagrywać uszatku 16.0% (19)

Oddanych głosów: 119

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajne info się dowiedziałem tego typu xD Bonzo i Kobra nie mieszkają już na mineralnej 3 bo jak się mówi domek poszedł na sprzedaż aż aż. Tiger i oczycyklonu są aktualnie bezdomni jak się mówi sorry.
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach