#bonzo ale to trzeba być p-----m i nieudacznikiem życiowym żeby dać sobie odebrać dziecko bu hahaha
A ten debil dalej udaje w internecie kogoś kim nigdy nie będzie
Menelu jest przegrywem nikt cię oprócz wykopków nie ogląda hahaha strym na cały świat a widzów 10 hahahaha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zostawiłeś resztki w śmietniku dla tajgera na wigilię?

  • Tak 52.8% (47)
  • Nie 47.2% (42)

Oddanych głosów: 89

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oj smutne to muszą być święta na melinie w tym roku. Nie było pokazu wędlin, pasztetów, majonezu i 8 bochenków chleba. Słabo się starasie prasownisy MOPSU, że nie zdąrzyliście z niespozianką tego typu. Ileż można żreć Vizir, klutki i obierki z ziemniaków wygrzebane sąsiadom z kosza. Nieładnie MOPS, nieładnie... #bonzo
PonuryBatyskaf - Oj smutne to muszą być święta na melinie w tym roku. Nie było pokazu...

źródło: af6434c43a6fc16170638d9bd06ededa

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim hejterzom i wykopkom stagubonzo życzę góry kasy, szczęścia i zdrowia w opór.

A melinowi: pozdrów ojsa kVrwē i matkę skūrwiēla. I im rób lødā.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze Łódzkie wieczerze wigilijne są skończone, pierwsze stoły opróżnione, pierwsze resztki trafiły do śmietnika. Uszata małpa, że swohą ogrzycą już ruszają na pierwsze zakupy po śmietnikach, żeby dzisiaj zjeść w mrozie na melinie wieczerze wigilijną.

Wesołych świąt dla AFT, a melinowi życzę żeby resztki w śmietniku były jeszcze ciepłe.
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach