#anonimowemirkowyznania
Proszę się nie śmiać #kryptowaluty
Od 2 lat bawię się kryptowalutami, a czytałem o tym od 4,ale to co człowiek doświadczy to żadna lektura nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda nie dywersyfikuje, bo szkoda mi,
Proszę się nie śmiać #kryptowaluty
Od 2 lat bawię się kryptowalutami, a czytałem o tym od 4,ale to co człowiek doświadczy to żadna lektura nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda nie dywersyfikuje, bo szkoda mi,


























#ethereum #kryptowaluty #aptos #fantom #avalanche #bnb