Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę się nie śmiać #kryptowaluty
Od 2 lat bawię się kryptowalutami, a czytałem o tym od 4,ale to co człowiek doświadczy to żadna lektura nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda nie dywersyfikuje, bo szkoda mi, rozbijać mojego 1btc


Na kawałki, bo aktualnie nic prócz #bnb albo #ada nie jest pewne. Bardziej mnie martwi, czemu gdy ktoś kupuje duże ilości BTC, to często piszecie, że to początki spadków? Jaki to ma sens gdy już doszło do zakupu i widocznie to ten moment minął, a nie nadejdzie
Pytam, bo jeśli mam wejść jeszcze z kapitałem to wole spytać.
#gielda #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63acd2686ee95d57c223dbc5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
OP: Jednak wykop to jakiś mentalny przegryw, Polska wyszła z Ciebie bardzo @czpiej97. Jesteś taka maja stasko, która krzyczy o patrz ma zegarek drogi, czemu patusy od fame ma to mentalnie zawistne.
@revoolution
@FxJerzy w sumie może i warto, ale chcę jescze pograć przecież póki co binance dobrze się ma.
@Wypokowicz93 dlaczego?
@Corona_Beerus czy ty czytasz co się dzieje, czy po prostu oglądasz słupki? zmiany w sieci, przyspiszenie transakcji, wzrost
@sagan_: No ja to wiem. To scentralizowany coin zależny od wielu innych czynników niż blockchain btc. Ale op to pedał więc nie chce mi się tłumaczyć xd. A ADA to nie rozumiem. Raczej nie wnosi nic nowego.