Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 337
- 780
@kwmaster: Problem jest taki, że to rower miejski do użytku publicznego. Powinien go zostawić w strefie, aby można było go dalej wypożyczyć.
Mireczki jeżdzące na #blinkee i innych tego typu (np #yumi w #gdansk ) - przypominam że fakt jechania na skuterze nie zwalnia was z przestrzegania przepisów drogowych. Sam jestem użytkownikiem takich skuterków i dziś wracając takowym z pracy ze zgrozą obserwowałem jak typek na skuterku ściął sobie po prostu dwa pasy na skrzyżowaniu w poprzek bo chciał skręcać w lewo. W aucie za taki manewr otarłby
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Line-Storm: ale wciąż możesz w skrajnych przypadkach dostać zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, czyli w teorii nawet roweru nie można :) Plus mandat może otrzymać też osoba bez uprawnień.
Jeśli chodzi o siedzenie na zderzaku to niestety mi się zdarza :/ Tyle że jak jadę tak blisko następnego auta, to tak na prawdę nie za nim, a z boku, nie w tej samej linii co auto. Teoretycznie mam gdzie wyhamować... ale
Jeśli chodzi o siedzenie na zderzaku to niestety mi się zdarza :/ Tyle że jak jadę tak blisko następnego auta, to tak na prawdę nie za nim, a z boku, nie w tej samej linii co auto. Teoretycznie mam gdzie wyhamować... ale
- 6
Jest może aplikacja, która pokaże na jednej mapie gdzie stoi #blinkee, #traficar, #panek - przełącanie się między aplikacjami i szukanie najbliższego pojazdu już męczy :)
#pomysl
#problemypierwszegoswiata
#kiciochpyta
#warszawa
#pomysl
#problemypierwszegoswiata
#kiciochpyta
#warszawa
@Kopiec-Kreta wsiadaj i zobacz jakie misje będą do zrobienia
- 6
@bonczur: kurła, zaparkowany w przejściu koło seminarium wiec z moim szczęściem to misja byłaby w afryce jako zakonnik ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W obliczu zjeb***ej komunikacji miejskiej w #trojmiasto, szalonych mnożników Ubera w godzinach szczytu i tego że mój rzęch dieslowy dogorywa, #blinkee stało się moją ulubioną formą poruszania się po mieście, zaraz po rowerze. Jak ktoś z Blinkee to czyta to mam tylko jedną uwagę: WINCYJ skuterów poprosimy w Trójmieście, WINCYJ!!! Bo na razie bywają duże dziury na mapie i nie zawsze idzie znaleźć wolny.
Ciekaw jestem jak
Ciekaw jestem jak
źródło: comment_gR8Crun7BPKCpyLyzrQqFLBc33VVGumc.jpg
Pobierz- 34
- 5
Ok, mogłem coś pomylić, wiem że jest jakaś umowa z Orlenem nt tankowania za pomocą kodów QR, musiałbym pogrzebać.
@qwarqq:
Z Traficarowego FAQ:
Co mam zrobić jeżeli w trakcie wynajmu zabraknie mi paliwa?
Staramy się, żeby użytkownicy Traficar nie musieli martwić się o paliwo. Niestety w wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć, że w trakcie wynajmu zabraknie paliwa. Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem +48 12 3000 330, aby uzyskać
@jamesbond007: to co ludzie na nich o--------ą to woła o pomstę do nieba...
- 1
- 2
@drsadam: może dlatego że jest weekend?
Mi dziś w 2 minuty zweryfikowali prawo jazdy oraz legitymację ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: wszystkie jednoślady są zwolnione z opłat
- 2
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: poza tym w weekend płatne parkingi nie są bezpłatne?
czy skuterem elektrycznym można jeździć na ścieżce rowerowej lub gdziekolwiek gdzie nie można jeździć skuterem spalinowym? #skutery #prawo #prawojazdy #blinkee#blinkee
- 2
Jeśli jesteście użytkownikami #blinkee albo macie w planach nimi zostać, ale nie jeździcie jakoś super i nie czujecie się pewnie na skuterze to nie przepychajcie się między samochodami. Serio, nigdzie nie ma w przepisach, że na światłach musicie stać pierwsi. A no i te białe linie oddzielają pasy ruchu, po nich się nie jeździ, szczególnie gdy buja was na lewo i prawo.
Na to wszystko przyjdzie jeszcze pora, a do
Na to wszystko przyjdzie jeszcze pora, a do
- 2
białe linie oddzielają pasy ruchu, po nich się nie jeździ
@h3lloya: Skoro wpis dotyczy raczej nowicjuszy, to dodam że nawet po lekkim deszczu jeżdżenie motorem czy skuterem po takich liniach jest zwyczajnie niebezpieczne, farba to nie asfalt, mokra robi się mocno śliska, dużo bardziej niż asfalt.
@Goglez: powiem więcej - po deszczu, będąc niedoświadczonym, jeżdżenie skuterem, w którym nie wiadomo jakiej jakości są opony, nawet po asfalcie może być ryzykowne. To nie samochód z milionem systemów, że jadąc te 40-50 km/h i dając hamulac do oporu na mokrym nic się nie dzieję.
- 5
@bizkitek83 @mchmjszk: myśle ze ok 2000-2300, ale juz troche wydałem. Wszystko przez wykop - wrzuciłem posta, moderacja nie usunęła, Google wypozycjonowalo jako pierwszy wynik. Dziękuje Wypok. Jeszcze troche komentarzy pod artykułami na temat Blinkee dodałem. Pozniej ludzie podlapali i zaczęli spamować, ale ja byłem jednym z pierwszych. Od sierpnia jezdze głównie samochodem wiec nie mam na co wydawać, a teraz oddałem do mechanika i śmigam.
@zielonamarchewka ja z Twojego refa też konto założyłem, sam parę PLN też złapałem z refow (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
































#blinkee