#muzyka #blacksabbath #lodz #koncert

Dzisiaj się dowiedziałem, że odbędzie się koncert Black Sabbath w Łódzi. Cóż jakiś hiper wielkim fanem tego zespołu nie jestem ale chciał bym być na ich koncercie. I czy ktoś z was również by się wybierał? Oraz polecacie jakieś noclegi w Łodzi ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach