Ozzy Osbourne i jego #blacksabbath 11 czerwca w Atlas Arena w #lodz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
@Radus: mikro konkurs na makro koncert :) ok, pomyślimy
@Spartacus999: No bo płyta to jakby nie patrzeć najlepsze miejsce.
- 0
@Spartacus999: ale i tak na koncerty wydaję pewnie coś koło 1,5k złota rocznie, więc też nie ma czego zazdrościć :P
konto usunięte via Android
- 0
@nightrain: o kurcze :)
- 5
http://www.wykop.pl/ramka/1721058/black-sabbath-zagra-w-lodzi/
#muzyka #blacksabbath #ozzyosbourne
OZZY W POLSCE 11 czerwca 2014!
#muzyka #blacksabbath #ozzyosbourne
OZZY W POLSCE 11 czerwca 2014!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@highwaytohell1: Fakt, nawet trochę wcześniej niż ja ;)
@jamtojest: WAAAAAT?!!!!!!!!!!!!!!!

@Spartacus999: zapomniałeś tagu #oswiadczeniezdupy ;)
- 12
Deep Purple - Out of hand Wg mnie Now what?! > 13 wydanej również w 2013 przez Black Sabbath. Utwór na wrzucie - na youtube nie ma ani jednej działającej kopii :D #deeppurple #muzyka #blacksabbath
- 8
Chyba jedyna cięższa piosenka która mi się podoba. #muzyka #blacksabbath

- 6
Ciekawostka - okładka płyty "Heaven and Hell" z 1980 roku zespołu Black Sabbath to obraz Lynn Curlee, która została zainspirowana tym zdjęciem
#ciekawostki #ciekawostkamuzyczna #muzyka #blacksabbath
#ciekawostki #ciekawostkamuzyczna #muzyka #blacksabbath
Kurde, bardzo dobre to jest, jak stare dobre bs, mroczne i przytłaczające.
#muzyka #metal #blacksabbath
#muzyka #metal #blacksabbath


- 13
Dlaczego "God is dead" a nie "American Jihad" :)
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Black-Sabbath_-singiel-_God-is-Dead__-mial-nazywac-sie-_American-Jihad_.html
#muzyka #blacksabbath #ozzyosbourne
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Black-Sabbath_-singiel-_God-is-Dead__-mial-nazywac-sie-_American-Jihad_.html
#muzyka #blacksabbath #ozzyosbourne
@msq: bez sensu

















Dzisiaj się dowiedziałem, że odbędzie się koncert Black Sabbath w Łódzi. Cóż jakiś hiper wielkim fanem tego zespołu nie jestem ale chciał bym być na ich koncercie. I czy ktoś z was również by się wybierał? Oraz polecacie jakieś noclegi w Łodzi ?