#axeliocontent #bekazkuca
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ciekawe jakiej odżywki do włosów używa nasz wykopowy bohater @axelio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#axeliocontent #bekazkuca
#axeliocontent #bekazkuca
@dreaper: wyciąg z kuca.
- 0
@to_jest_chyba_kurcze_zart: a nie chodziło przypadkiem o wyciąg z kutasa?
- 21
- 14
KTO MIMO TOTALNEGO BRAKU ZAROSTU BIERZE UDZIAŁ W MOVEMBER BYLEBY POPRZEĆ CHARYTATYWNE AKCJE, NAWET JEŚLI SAM BĘDZIE WYGLĄDAŁ PO MIESIĄCU JAK P----Ś-GWIZDUŚ Z DZIEWICZYM WĄSEM MIMO IŻ MA 21 LAT?
1. JA
#movember #nobodykiers #bekazkuca
1. JA
#movember #nobodykiers #bekazkuca
- 71
Patrzcie mirki co podesłał mi znajomy w związku z ostatnim AMA z Marcinem Chmielowskim, w którym zamieściłem zestaw pytań przekazanych mi przez kolegę. :) Neuropa budzi postrach wśród "przyjaciół wolności" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie beka z ludzi, którzy przestają brać swój risperidon i widzą wszędzie lewactwo. Pomijam już fakt kompletnej nieznajomości realiów neuropy, która jest obecnie fanclubem cydru i Volvo :)
No i
Ogólnie beka z ludzi, którzy przestają brać swój risperidon i widzą wszędzie lewactwo. Pomijam już fakt kompletnej nieznajomości realiów neuropy, która jest obecnie fanclubem cydru i Volvo :)
No i
źródło: comment_y7sNamjN4qoAvGt4fj1CQwCmgFGiGglN.jpg
Pobierz- 24
- 12
" Na moje oko, to kwintesencja męstwa jest Shwarzenegger, a nie jakaś 80 kilogramowa piczka " - pan ze zdjęcia o CR7 xD
#bekazkucow #bekazkuca #heheszki #kwejkowemadrosci
#bekazkucow #bekazkuca #heheszki #kwejkowemadrosci
źródło: comment_iNWPQyd1ESHK9GJ4jvgn41c3GsbmClIr.jpg
Pobierz- 1
@Jojne_Zimmerman: Ja p------e, nigdy nie zaglądałem w te dyskusję po obrazkami z kwejka, ale to co się tam dzieję to czasami #imperiumbeki xD Ludzie wstydu nie mają, że p------ą jak potłuczeni ? Jeszcze pod swoim imieniem i nazwiskiem, waaaaaaaaaaat :D
- 2
http://www.wykop.pl/ludzie/Nrb/
Co to za typ? Nie dość że to kryptoniebieskipasek to jeszcze nosi się ze swoją "nienawiścią do ludzi" jak jakiś gimbus gdy bycie emo było trendi i cool XD
#bekaztypa #bekazkuca?
Co to za typ? Nie dość że to kryptoniebieskipasek to jeszcze nosi się ze swoją "nienawiścią do ludzi" jak jakiś gimbus gdy bycie emo było trendi i cool XD
#bekaztypa #bekazkuca?
@tajek: jakis gimb. jesli nie, to smutno, fakt.
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@feliks-dzierzynski: to miał racje chłopak :/
- 0
@OjciecMarek: ble :< Akustyk tutaj lepsiejszy.
- 6
@Supercoolljuk2: gdyby istniał prawdziwie wolny rynek mógłby nabyć tę koszulkę za złotówkę, gdyż tyle byłaby warta bez grabieży państwa i bandy czworga!
- 7
Kreuj się na męczennika w walce z komuną o rozwiązania wolnościowe.
Miej pretensje, że dziennikarze w prywatnej stacji prowadzą programy autorskie wedle własnego uznania.
#axeliocontent #bekazkuca #fucklogic #tysiacalexiow
Miej pretensje, że dziennikarze w prywatnej stacji prowadzą programy autorskie wedle własnego uznania.
#axeliocontent #bekazkuca #fucklogic #tysiacalexiow
- 0
@Threepwood: Za mało trenuję.
ciekawe czy Aleksiowi jest smutno, że po takim heroicznym czynie śmieją się z niego internety
#bekazkuca
#bekazkuca
- 24
Miecugow ma szczęscie, że Axelio to taka p---a xD Jakby był troche większy to pewnie by poczuł cios, a tak to tylko muśniecie:D
#bekazkuca #pewniebyloalecotam
#bekazkuca #pewniebyloalecotam
@Deszczowy_Smok: dodaj jeszcze 10 takich postów... nikt jeszcze nie pisał o tym jaką p---ą jest @Axelio
- 0
@Spectrofobia: Nie siedze cały czas na MB i nie żyje tym co sie tu dzieje, a druga sprawa, otagowałem, więc S--------J.
- 1
- 5
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0






















#bekazkuca #cebulacontent