Oskar jeszcze nagrywa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przestałem go oglądać jak iroiro weszła do obsady na stałe. Niby nic do niej nie mam, ale jakoś nie mogę tego oglądac. Czytałem, że była jakaś akcja a'la tiger bonzo, ma ktoś zapisane?
#axeliocontent
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, jeśli nie będę zbytnio zmęczony gniciem na bezrobociu robię lajwa z gry Underworld. Gra jest śmieciem, który odpala po 6 razie (o ile odpali) ale biorę śmiecie jak mi dają. Tą dostałem od Mirka Dziurko. Kupowanie na masę to choroba psychiczna ale branie śmieci (szkoda tego grilla) nie, pamiętajcie! W fabule filmu jestem w dupie ale zamiast sobie sprawdzić to zapytam bo mnie wszystko boli i jestem zmęczony.
#axeliocontent
Nocozadzban - Cześć, jeśli nie będę zbytnio zmęczony gniciem na bezrobociu robię lajw...

źródło: comment_Lx6mWjf56ticgrvb1pMVTLxLWJIUXrxU.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio : "CO? Ja nigdy o tobie nic nie mówiłem chyba leki złe bierzesz"

Wyzywanie kogoś przez 5 min od "fałszywych spaśluchów" tylko dlatego, że ktoś nie chciał kupić konsoli w chorej cenie to faktycznie "nic nie mówienie". Oj Axelio Axelio. Czasem lepiej milczeć.

Nadawane na żywo 14 maj 2018:
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@The_Pelek: Aż musiałem to zobaczyć na żywo. Zobaczcie że na czacie zaraz odezwał się pepsiak x: "ale pieniądze z donejtów normalnie pracujących osób to byś chciał... żenada" - oczywiście użytkownik zbanowany bo komentarz nie pojawiają się odtworzeniu czatu na żywo.
Po co wstawać o 7 rano jak grille można ze śmietnika wygrzebywać a kto wie co następnego dnia się trafi może czajnik...
Ale najlepsza hipokryzja dopiero przed nami - zobaczycie.
  • Odpowiedz
@The_Pelek: szkoda mi trochę @iroirocorner, traci najlepsze lata życia. Loszki w jej wieku bawią się z rówieśnikami, podróżują, cieszą życiem, a ona w gierkowskim mieszkaniu na podlasiu z niepracującym 30-latkiem, który pluje sobie w brodę, że nie zdążył zgarnąć ze śmietnika osranego starym tłuszczem grilla. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem tak zajęty gniciem na bezrobociu, że nie mam na nic czasu. Chciałbym ale jestem nonstop zmęczony.
Ps. Fajna graficzka i muzyczka ale trzeba używać wszystkich guzików na padzie więc nie ogarniam stateczka.
#axeliocontent
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W świetle nowych informacji jestem w stanie zrozumieć, że szukanie grillów po śmietnikach jest bez wątpienia wyczerpującą aktywnością xD
  • Odpowiedz
Na każdym streamie albo zmęczony albo źle się czuje.
Oskar, żresz śmieci to i źle się czujesz.
Zmęczony? Bezrobotny nie ma prawa być zmęczony.
Wizyta u lekarza to minimum.
Coś z Tobą nie tak ziomuś.
#axeliocontent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Terarria akt 1
@iroirocorner tworzy postać w grze
@Axelio : to co, siebie tworzysz czy jakąś ogólnie ładną?

I tu nasuwa się pytanie czemu Axelio wybrał akurat Natkę? Na pewno nie dlatego że jest mądra i inteligentna - to już udowodniła rzucając szkołe przed maturą. Dla urody też nie - dowodzi tego akt 1. Jakieś pomysły, teorie?
#axeliocontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axelio - osoba, która wydaje 1300 zeta na Pyrkon (100zł z tego to wejściówka dla Iro, reszta dojazd i drogi nocleg z hotelu) a jednocześnie płacze, że nie stać go na dreamcasta, telewizor, grabber i żebrze na to hajs od widzów. Spanie na hali jest za free. O kradzieże nie powinien się martwić bo co niby mu ukradną? Starą kamerę gdzie lepsze filmy nagrywa mój telefon? W skrócie żebrak i cwaniak.
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach