- Obserwujemy Michała Nalepę i może być tak, że niebawem będzie grał razem z Rafałem na środku pomocy, nie tylko w kadrze, ale również w Legii - skomentował.


Powodzenia Boguś, na pewno zagorzały kibic Arki przejdzie do Legii. #arkagdynia #transfery #legia
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Wojt_ASR: nie znasz Nalepy :) koleś biega po boisku w koszulce"bastion reda" i pewnie ostatnim o czym marzy to gra w legii. Dla niektórych liczy się coś więcej niż kasa
  • Odpowiedz
  • 3
@Wojt_ASR: Szwoch poszedł do Legii i gdzie jest? Powiedz tak szczerze ilu dobrych piłkarzy Legia potrafiła poprowadzić? Raczej wszyscy u was zaliczali zjazd
  • Odpowiedz
#arkagdynia zmiany właścicielskie. Rafał Murawski kupił 25% akcji. Pozostałe 75% ma Krauze przez dwie spółki MD Investment i Prokom Investment (co ciekawe ta druga należy do spółki z Cypru, której udziałowcem jest MD Investment xD)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KaszaJaglana: Co ja pokazuję? Koleś wyzywa mój klub bez powodu bo jest kozak w internecie to mu pokazuję co takim patusom się u nas odpowiada. Jakiej agresji kibiców? Co ty w ogóle opowiadasz xD
  • Odpowiedz
Miałem chwilę żeby posiedzieć przed tv. Trafiłem akurat na magazyn I ligi. Od lat PZPN próbuje poprawić reputację i poziom tych rozgrywek, i powiem wam, że to powoli zaczyna przybierać odpowiedni kształt. Oglądając skrót Arki z Zawiszą, nie dostrzegłem większych różnic w porównaniu z meczem ekstraklasy. Ładny stadion, dużo ludzi, przyzwoite ekipy, wywiady, konferencja prasowa. Miło było mi oglądać taką ligę, a pamiętam jeszcze czasy, gdzie od korupcji w (wtedy jeszcze II)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historia Pawła to gotowy scenariusz na chwytający za serce film. Historia niezwykła, bo opowiada o jednym z nas. Człowieku, który każdy dzień zaczyna od informacji o ukochanym klubie, a gdy wychodzi ze stadionu, zaczyna odliczać godziny do kolejnego meczu. O Pawle na wstępie musicie wiedzieć jedno. Paweł nie widzi. Reszty dowiecie się za chwilę.

http://www.wykop.pl/link/2672917/uwielbiam-byc-w-tlumie-gdzie-kazdy-spiewa-uwielbiam-wrzawe-kiedy-pada-gol/
#kibole #pilkanozna #arkagdynia
Adams_GA - > Historia Pawła to gotowy scenariusz na chwytający za serce film. Histori...

źródło: comment_9czvye0SoRjvJccEEVmljdbjwm5Rl3wV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomasik jak grał w #arkagdynia to był chyba najczęściej jechanym piłkarzem Arki xD
mam teraz istny kibicarkifejs.jpg patrząc że gra w eliminacjach LE
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach