#ukraina #braun #korwin #mentzen #konfederacja #koronawirus #bekazkonfederacji #wojna #rosja
Elo elo konfederuchy brałnuchy i inne polskojęzyczne gaśnicowe wynalazki. Wasi ruscy bracia, których jesteście sługami dostali kości i skóry (ciekawe czyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) do jedzenia. Robicie tam jakieś zbiórki dla swoich terrorystycznych braci tak jak my Polacy robimy
KwadratF1 - #ukraina #braun #korwin #mentzen #konfederacja #koronawirus #bekazkonfede...

źródło: 1000011031

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prorok Korwin w formie. Ciekawe, czy Zelenski w jakimś stopniu kierował się chęcią ulżenia Tuskowi, czy jednak wywalone. Prezydent Ukrainy wie o Katarzynie, czy Mussolinim, to musi też wiedzieć, że póki premier nie podpisze, to dalej order posiada.
#ukraina #korwin #zelenski
JimiButton - Prorok Korwin w formie. Ciekawe, czy Zelenski w jakimś stopniu kierował ...

źródło: 1000013993

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JimiButton: Na pewno. To zostawia teraz Ukrainie cały czas jakieś pole kontaktu z polskim rządem, a to ma znaczenie, bo przecież z Nawrockim nic konkretnego się nie załatwi. Będzie ochłodzenie relacji, jakieś zgrzyty i może retorsje, ale nie dojdzie do zamrożenia kontaktów. A że dojdzie z Nawrockim, to z punktu widzenia Kijowa sprawa drugorzędna i czysto symboliczna, bo w Polsce i tak rząd prowadzi politykę zagraniczną.
  • Odpowiedz
@JimiButton: Czy ten półbóg się kiedykolwiek pomylił? JKM Korwin trafnie przewiduje przyszłość w horyzoncie co najmniej 20-letnim. Jest jednym z najinteligentniejszych ludzi na świecie. Czytanie w umysłach takich osób jak JE Włodzimierz Zełenśky to dla Niego pestka.
  • Odpowiedz
#bekazlewactwa #bekazreddita

Lewactwo z r/polska jak zwykle nie zawodzi. Jeśli jest jakiś celebryta, aktor, biznesmen, programista leciutko na prawo to "nikt nie powinien zarabiać tak dużych pieniędzy" (np 500k rocznie) xD

Ale jak są to święci lekarze, to oczywiście "prawica wykorzystuje propagandę do dyskredytacji finansowania NFZ" - bo może i lekarze kradną, ale pokazywanie tego punktuje ich socjalistyczny światopogląd gdzie wszystko ma być za darmo.
Więc w imię walki o
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawica wykorzystuje propagandę do dyskredytacji finansowania NFZ


@FLAC: a oni nie rozumieja ze mozna zostawic aktualny poziom finansowania ale po prostu płacić konowałom mniej? zakaz kontraktów, cap na miesieczna pensje (niech bedzie, 50k brutto) i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@gaz_wieprzowy: nie, dla nich jakiekolwiek obcięcie kasy na NFZ (choćby pensji lekarzom z 2 milionów) to jest kapitalistyczna propaganda i brednie prawaków żeby ludzie pod płotem umierai

autentycznie piszą że trzeba więcej dać na nfz, bo przecież lekarze w nieskończoność pensji nie mogą mieć podniesionych, a tak to będzie więcej na badania xD
  • Odpowiedz
#putin #rosja #braun #konfederacja #mentzen #korwin #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #bekazprawakow #polskieonuce #ukraina #polska #russiahateclub #koronawirus
Elo elo antypolscy zdradzieccy polskojęzyczni gaśnicowi sekciarze, szcześć boże ja z wnioskiem formalnym z zapytaniem - jaki nastrój u was w kacapskich komorach trollowniczych po zabiciu Rosjanina?

Fakt, że zabito
KwadratF1 - #putin #rosja #braun #konfederacja #mentzen #korwin #bekazkonfederacji #b...

źródło: Two Buttons

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ukraina #braun #korwin #mentzen #rosja #konfederacja to #polskieonuce #bekazkonfederacji
Haaaaalo towarzysze gaśniczaki, wasz idol i pracodawca od roku płonie już dzień w dzień, a wy wreszcie pomożecie ugasić czy jedynie co potraficie to ujadać przez kabel od neta??? Przecież car wam z pensji potrąci, a potem was zwolni bo nie będzie mieć z czego zarabiac jak
KwadratF1 - #ukraina #braun #korwin #mentzen #rosja #konfederacja to #polskieonuce #b...

źródło: 1000011019

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korwin słusznie rzecze, że kobiety są bardziej dziecinne od mężczyzn, głównie za sprawą brania na swoje barki wychowywania dzieci. Dlatego mężczyzna w tym procesie uczestniczyć nie może. Pod jego opiekę trafia syn jak skończy te 6 lat, nauczy się sam załatwiać, nie trzeba go podcierać i można skupić się na wpajaniu mu zasad katolickiego samca. Ręce załamuję na widok ojców ogłupiających się np z trzyletnią córką układając kolorowe kamyczki albo robiąc z
Zopyross - Korwin słusznie rzecze, że kobiety są bardziej dziecinne od mężczyzn, głów...

źródło: vdc

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
A teraz?


@zmij30: teraz nastało czarcie posoborowie, zaprzeczenie całemu dorobkowi Kościoła i wszystkich pięknych encyklik
Obecny Watykan jest okupowany przez agentów ZOG-u
Zopyross - >A teraz?

@zmij30: teraz nastało czarcie posoborowie, zaprzeczenie całemu...

źródło: mt

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zopyross Taki z ciebie potężny katolik, mężczyzna ale nie wytrzymałbyś chwili zabawy z małą dziewczynką bo testosteron z ciebie ulatuje (???) XDD
W jakich sytuacjach jeszcze to się zdarza, czy np. od jazdy na rowerze w niemęskich kolorach też by ci sflaczał?

Miej godność katoliku, mam nadzieję, że nie masz dzieci, bo to ty nie budując prawdziwej relacji z córką dla jakiś domniemanych wysrywów o ulatywaniu męskości wyrządzasz jej krzywdę. Potem
  • Odpowiedz
#ukraina #rosja #wojna
No i mamy next level na drabinie eskalacyjnej.
Putler bierze się za kolejne pokolenia. Starsze już wymordował. Skończą się 18latkowie to utworzy oddziały putlerjugend, które również z chęcią wymorduje za jakieś gruzowisko gdzieś na Ukrainie.

Halo, gaśnicowe maciusie z #braun #korwin #konfederacja może pomożecie wujowi w bojach? Przecież tak go uwielbiacie.
KwadratF1 - #ukraina #rosja #wojna 
No i mamy next level na drabinie eskalacyjnej.
Pu...

źródło: 1000011004

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polska #ukraina #rosja #wojna #historia #braun #konfederacja #polskieonuce #historia #korwin #russiahateclub
@luke-mat Ohydny gaśnicowy polskojęzyczny zdrajca, typowo dla konfokacapa brzydzi się historii o Polsce i pluje na miliony zamordowanych Polaków bo jego priorytet to wybielić swołocz. Mówi, że miliony bestialsko zamordowanych Polaków to jest nic bo przecież tylko te
KwadratF1 - #polska #ukraina #rosja #wojna #historia #braun #konfederacja #polskieonu...

źródło: Gaśnicowy antypolak

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@KwadratF1: jak ja gardzę takimi śmieciami
Tutaj kolejny gasniczak który wył o banderze i Wołyniu, zapytany o to co myśli o tym że w Rosji stawiają pomniki Stalinowi który mordował Polaków.
sandal - @KwadratF1: jak ja gardzę takimi śmieciami
Tutaj kolejny gasniczak który wył...

źródło: 5684

Pobierz
  • Odpowiedz
#korwin #bekazkonfederacji

Jednym z nielicznych osiągnięć w moim życiu z którego jestem dumny to to, że nigdy nie głosowałem na k-----a ani na żadną konfe, nowa prawicę etc. Tzn. chciałem głosować ale nie miałem 18 lat skończone ()
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klamkaodokna: To się rozumie samo przez się. Tak samo jak mało kto podaje argumenty za tym, że Ziemia kręci się dookoła Słońca. Jak robisz się starszy, to przestajesz kwestionować, że za teorią heliocentryczną stoi masoneria.
  • Odpowiedz
#polska #ukraina #rosja #russiahateclub #braun #korwin #mentzen #historia #polskieonuce #konfederacja #wojna
Tak tylko przypominam polskojęzycznym gaśnicowym konfederuchom, którzy wyssali fałszywą historię z mlekiem starego kacapoida pracującego w UB, SB, NKWD i przez to dziś ślinią się do stalina bo korwin i miller zachwalają.
KwadratF1 - #polska  #ukraina #rosja #russiahateclub #braun #korwin #mentzen #histori...

źródło: 663269561_2659042261145570_2696297777917294173_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KwadratF1: no ale przecież Ukraińcy są rozczeniowi bo przyjeżdżają tu i bezczelnie żądają pracy, wypłaty za pracę i mieszkania za wypłatę za pracę. Jeszcze bezczelnie odprowadzają podatki bo bezczelnie nie pracują na czarno. To już nie jest Polska.
  • Odpowiedz
@DzikiZazu: A to Korwin nie w---w.ł/zdradził Krzyśka... zresztą jak prawiekażdegoi są teraz w najlepszym przypadku w stanie 'szorstkiej przyjaźni'?
Korwin tak ma,wsztscy moi wspólni znajomi z Korwinem mają doniego głeboki uraz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Po latach zrozumiałem, żyjąc wtedy trochę na wyparciu, że jednak byłem za młodu wyborcą korwina dla "klimatu" i inb, które robił, czyli chyba jak 80% wyborców przed osiągnięciem wieku dojrzałości

#korwin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niektórzy nie rozumieją po polsku (co w zasadzie nie powinno dziwić, bo obecnie prawdziwi Polacy stanowią mniejszość), więc może lepiej, jeżeli napiszę to po angielsku:
His Royal Majesty Korwin is Freedom, Korwin is Our Last Hope.

Furthermore, I believe that the (Gay)European Union should be destroyed.

#korwin #braun #4konserwy #bekazlewactwa #swiat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po kilku znajomościach jak i internetowych np. na facebooku, bo tam dużo widać nigdy nie widziałem wyborcy mentzena, lub korwina by był przedsiębiorcą, nie mówię, że taki przypadek nie istnieje, by nie zarzucono mi błędu poznawczego. Ale większość przypadków to były neety, które z wygodnej pozycji mówili o kapitalizmie i np. likwidacji płacy minimalnej, studenci, a jak pracujący to jacyś ludzie za minimalną u janusza, który ich nie zgnoił dzięki prawu pracy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChaoticNeutralGodd: Kiedyś istniało coś takiego jak Kongres Polskiego Biznesu. Tam było zrzeszonych kilka tysięcy przedsiębiorców a samia inicjatywa była stworzona przez Mentzena. Problem w tym, że im bardziej obowiązki oddelegowywał innym, tym gorzej to działało i padło. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś na grupę tych osób trafiłem i było sporo osób robiących interesy międzynarodowe (Europa - Azja, Afryka). Ja myślę, że z przedsiębiorcami jest taki problem, że oni nie
  • Odpowiedz
https://www.rp.pl/swiat/art3925761-korwin-mikke-i-polski-biskup-na-krymie

ON TYLKO CHCIAŁ LEWAKÓW ZAORAĆ. Pojechał okupantom na krymie pogratulować przez przypadek, przypadkowo ruscu tam są wolnorynkowi.

Lilija Moshechkova u boku pana janusza jest tam przypadkowo, było wolne miejsce w aucie na wycieczke na krym. Pani Lilja jako oczywista antykomunistka z konfederacji przypadkowo protestowala przeciwko burzeniu pomników armii czerownej.

-
Niesondzem - https://www.rp.pl/swiat/art3925761-korwin-mikke-i-polski-biskup-na-krymi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach