Treść została ukryta...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Metal 2000-2002 - najlepszy album
- (2000) Iron Maiden - Brave New World 22.8% (29)
- (2000) In Flames - Clayman 8.7% (11)
- (2000) Pantera - Reinventing the Steel 3.9% (5)
- (2001) Tool - Lateralus 26.8% (34)
- (2001) Slayer - God Hates Us All 9.4% (12)
- (2001) Sodom - M-16 5.5% (7)
- (2002) Manowar - Warriors of the World 11.0% (14)
- (2002) Bathory - Nordland I 8.7% (11)
- (2002) Dio - Killing the Dragon 3.1% (4)
- 9
Znowu Iron Maiden wygrywa, bo jest najbardziej znany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sztach: Ale akurat Brave New World jest świetnym albumem.
- 0
@MazDARX7: Polskie komentarze w sklepie gugla również trzymają poziom. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Czasami aż jest mi wstyd za tych gówniarzy. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 1
@cazzanomore: Tak sobie wchodzę, po kilku dziesięciu latach, aby sobie odświeżyć młodość, wchodzę w komenty a tu takie coś xD. Tak jak mówisz na google takie same jaja.
- 56
@JaTuNowy: kurła ukradł Darkowi gre
@JaTuNowy: pozdrawiam :D
źródło: comment_15863357910JQFczDYtNS4ExUuHMYniv.jpg
PobierzDotarliśmy do końca pierwszego etapu z #wykopowyalbumroku w kategorii metal. Tym razem jeszcze raz proszę was o oddanie głosu w poprzednich ankietach, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście
POPRZEDNIE ANKIETY (piszcie, jeśli komuś nie działa)
Dziękuję każdemu, kto oddał głos w tych ankietach, każdemu, kto rzucał swoje propozycje, każdemu, kto wziął udział w tym projekcie, który zrobiłem z tak naprawdę z nudów, a przerodził się w coś większego dzięki Wam <3.
7.04 (wtorek) podliczę
POPRZEDNIE ANKIETY (piszcie, jeśli komuś nie działa)
Dziękuję każdemu, kto oddał głos w tych ankietach, każdemu, kto rzucał swoje propozycje, każdemu, kto wziął udział w tym projekcie, który zrobiłem z tak naprawdę z nudów, a przerodził się w coś większego dzięki Wam <3.
7.04 (wtorek) podliczę
Aż dziwne, że to nie Metallica wygrała poprzednią ankietę #wykopowyalbumroku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pierwsze miejsca ma jak na razie Gojira z albumem "The Way of All Flesh".
Poprzednie
Poprzednie
Metal 2009 - najlepszy album
- Slayer - World Painted Blood 28.7% (37)
- Mastodon - Crack the Skye 7.8% (10)
- Megadeth - Endgame 13.2% (17)
- Obscura - Cosmogenesis 1.6% (2)
- Vektor - Black Future 7.8% (10)
- Heaven & Hell (Dio) - The Devil You Know 8.5% (11)
- Blut Aus Nord - Memoria Vetusta II 3.9% (5)
- Tribulation - The Horror 1.6% (2)
- Lamb of God - Wrath 5.4% (7)
- Behemoth - Evangelion 21.7% (28)
@CojonesComoMelones: Vektor zjadł wszystko ale nie wygra bo za mało popularny :(
world painted Blood wygrywa z endgame XDDDD
world painted Blood wygrywa z endgame XDDDD
- 2
@Piastan: Z tych samych powodów, dla których pomijam m.in. Korna, Limp Bizkit i System of a Down
A co mi tam, macie od razu następną część #wykopowyalbumroku. Nie ogłaszam zwycięzcy, bo za wcześnie, ale łeb w łeb idą "United Abominations" Megadeth i "The Blackening" Machine Head.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
Poprzednie ankiety:
1970
1971
Metal 2008 - najlepszy album
- Gojira - The Way of All Flesh 23.6% (26)
- Toxic Holocaust - An Overdose of Death 3.6% (4)
- Metallica - Death Magnetic 20.0% (22)
- Meshuggah - ObZen 5.5% (6)
- Septicflesh - Communion 9.1% (10)
- Testament - The Formation of Damnation 1.8% (2)
- Judas Priest - Nostradamus 13.6% (15)
- The Faceless - Planetary Duality 0% (0)
- Amon Amarth - Twilight of the Thunder God 18.2% (20)
- In Flames - A Sense of Purpose 4.5% (5)
@CojonesComoMelones: Widzę Gojire na liście, głosuję na Gojire ;) oby tegorocznych koncert doszedł do skutku.
@CojonesComoMelones: More than meets the eye \m/
2006 w #wykopowyalbumroku w kategorii metal wygrywa "10 000 Days" Toola. Zbliżamy się do końca więc zaczynam pomału liczyć głosy i wyławiać finalistów. Kto nie zagłosował jeszcze w poprzednich ankietach, niech zagłosuje.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2007 - najlepszy album
- Watain - Sworn to the Dark 7.6% (9)
- Machine Head - The Blackening 21.2% (25)
- Megadeth - United Abominations 17.8% (21)
- Municipal Waste - The Art Of Partying 7.6% (9)
- High on Fire - Death is this Communion 3.4% (4)
- Wolves in the Throne Room - Two Hunters 7.6% (9)
- Between the Buried and Me - Colors 3.4% (4)
- Shining - V - Halmstad 11.0% (13)
- Dark Tranquility - Fiction 7.6% (9)
- Marduk - Rom 5:12 12.7% (15)
@CojonesComoMelones: ten rok jest prosty - The Blackening
- 4
@CojonesComoMelones: WAT? marduk tak malo glosow?
W poprzednim głosowaniu #wykopowyalbumroku w kategorii "metal" wygrywa "From Mars to Sirius" Gojiry. Zamierzam też pomału podliczać głosy i wyławiać pierwszą rundę finałów, więc zachęcam do oddania głosu w poprzednich ankietach, jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2006 - najlepszy album
- In Flames - Come Clarity 12.8% (29)
- Iron Maiden - A Matter of Life and Death 15.9% (36)
- Slayer - Christ Illusion 9.7% (22)
- Mastodon - Blood Mountain 1.8% (4)
- Lamb of God - Sacrament 5.3% (12)
- Celtic Frost - Monotheist 9.3% (21)
- Tool - 10 000 Days 32.6% (74)
- Agalloch - Ashes Against the Grain 7.9% (18)
- Enslaved - Ruun 3.5% (8)
- Torchbearer - Warnaments 1.3% (3)
- 11
@Kubeusz89: no bo ajron mejden
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#wykopowyalbumroku w ankiecie "Metal 2004" łeb w łeb idą Megadeth z albumem "The System Has Failed" oraz Behemoth z "Demigod".
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2005 - najlepszy album
- High on Fire - Blessed Black Wings 1.7% (2)
- Judas Priest - Angel of Retribution 15.0% (18)
- Kreator - Enemy of God 11.7% (14)
- Gojira - From Mars to Sirius 38.3% (46)
- Exodus - Shovel Headed Killing Machine 5.0% (6)
- Candlemass - s/t 4.2% (5)
- Avenged Sevenfold - City of Evil 7.5% (9)
- Opeth - Ghost Reveries 7.5% (9)
- Dream Theater - Octavarium 5.8% (7)
- Nevermore - This Godless Endeavor 3.3% (4)
konto usunięte via Android
- 2
@CojonesComoMelones to był godny powrót Judasów, nie idealny, ale godny!
@CojonesComoMelones: jak by nie było na tej samej liście co Dream Theater i Black Dahlia to bym głosował jak p------n ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopowyalbumroku kategoria metal, wracamy jak na razie do pojedynczych ankiet, jak chcecie, to dopisujcie swoje propozycje. Poprzednią ankietę wygrywa "Dance of Death" Iron Maiden.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2004 - najlepszy album
- Megadeth - The System has Failed 19.3% (36)
- Exodus - Tempo of the Damned 4.8% (9)
- Mastodon - Leviathan 15.0% (28)
- Lamb of God - Ashes of the Wake 9.6% (18)
- Behemoth - Demigod 20.3% (38)
- Deathspell Omega - Si Momentum Requires 10.7% (20)
- Isis - Panopticon 5.3% (10)
- Amon Amarth - Fate of Norns 8.6% (16)
- Death Angel - The Art Of Dying 1.1% (2)
- Damageplan - New Found Power 5.3% (10)
@CojonesComoMelones: dużo fajnych albumów wyszło w 2004. Wintersun - s/t, Ruins of Beverast - Unlock the Shrine, Suffocation - Souls to Deny, Pig Destroyer - Terrifyer, Necrophagist - Epitaph, Nasum - Shift, Insomnium - Since the day it all came down, Anaal Nathrakh - Domine Non Es Dignus i pewnie jeszcze więcej.
- 4
@jtank: Grindcore'ów nie wliczałem w te ankiety, podobnie jak E P I C K I C H pałer metali
Metal 2003 - najlepszy album (cz. 2/2)
- Killing Joke - s/t (ten powrotny) 1.4% (1)
- Tiamat - Prey 6.8% (5)
- Superjoint - A Lethal Dose of American Hatred 2.7% (2)
- Bathory - Nordland II 33.8% (25)
- Dream Theater - Train of Thought 24.3% (18)
- Rage - Soundchaser 1.4% (1)
- Overkill - Killbox 13 8.1% (6)
- The Black Dahlia Murder - Unhallowed 2.7% (2)
- Sleep - Dopesmoker 17.6% (13)
- Strapping Young Lad - s/t 1.4% (1)
@CojonesComoMelones: Mmm DT na prowadzeniu jak narazie - chociaż spory dylemat bo jeszcze Black Dahlia, ehh. Czy jest szansa, że w "2004" pojawi sie Wintersun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CojonesComoMelones: dopesmoker nie przejdzie dalej iksde
W 2002 #wykopowyalbumroku w kategorii metal na prowadzeniu są ex aequo "Killing the Dragon" Dio oraz "Nordland I" Bathory. Wchodzimy w 2003 i to chyba będzie ostatnia z podwójnych ankiet, chyba że powtórzy się sytuacja z 1992 i przekonacie mnie, żeby dodawać drugą część.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2003 - najlepszy album (cz. 1/2)
- Iron Maiden - Dance of Death 37.3% (56)
- Black Label Society - The Blessed Hellride 5.3% (8)
- Lamb of God - As the Palaces Burn 3.3% (5)
- Children of Bodom - Hate Crew Deathroll 11.3% (17)
- Anthrax - We've Come for You All 3.3% (5)
- Dimmu Borgir - Death Cult Armageddon 7.3% (11)
- Type O Negative - Life Is Killing Me 11.3% (17)
- Enslaved - Below The Lights 6.0% (9)
- Katatonia - Viva Emptiness 8.0% (12)
- Toxic Holocaust - Evil Never Dies 6.7% (10)
@CojonesComoMelones klasyczne klikanie na iron maiden, bo iron maiden xd
- 4
@CojonesComoMelones: iron maiden to zawsze za nazwę wygrywa, ludzie ogarnijcie się
Metal 2002 - najlepszy album (cz. 2/2)
- Meshuggah - Nothing 18.0% (22)
- Iron Savior - Condition Red 2.5% (3)
- Dark Tranquility - Damage Done 17.2% (21)
- Down - II: A Bustle In Your Hedgerow 3.3% (4)
- Saxon - Heavy Metal Thunder 3.3% (4)
- Manowar - Warriors of the World 23.0% (28)
- Hammerfall - Crimson Thunder 6.6% (8)
- Destroyer 666 - Cold Steel for an Iron Age 6.6% (8)
- Blind Guardian - A Night at the Opera 9.0% (11)
- Nile - In Their Darkened Shrines 10.7% (13)
Dark Tranquility - Damage Done
jeden z moich ukochanych albumów.
jeden z moich ukochanych albumów.
- 1
@StrongSilentType: Akurat Manowar to jeszcze ten prawilny power metal, w odróżnieniu od np. Stratovariusa czy Rhapsody, którego w tych ankietach nie było. Sam lubiłem ten album poza tym.
Poprzedni plebiscyt #wykopowyalbumroku w kategorii "metal" na ten moment wygrywa Tool z albumem "Lateralus".
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2002 - najlepszy album (cz. 1/2)
- Mastodon - Remission 6.6% (8)
- Agalloch - The Mantle 9.8% (12)
- Opeth - Deliverance 13.9% (17)
- Bathory - Nordland I 22.1% (27)
- Primal Fear - Black Sun 1.6% (2)
- Isis - Oceanic 9.0% (11)
- Bloodbath - Resurrection Through Carnage 3.3% (4)
- Black Label Society - 1919 Eternal 4.9% (6)
- Soilwork - Natural Born Chaos 4.9% (6)
- Dio - Killing the Dragon 23.8% (29)
konto usunięte via Android
- 5
@CojonesComoMelones o tak Nordland I to album idealny do fantazjowania o dalekich, mroźnych podróżach na Północ.
@CojonesComoMelones bathory, proste
Metal 2001 - najlepszy album (cz. 2/2)
- Sodom - M-16 30.3% (20)
- Gorguts - From Wisdom to Hate 0% (0)
- My Dying Bride - The Dreadful Hours 18.2% (12)
- Ensiferum - s/t 10.6% (7)
- Iced Earth - Horror Show 4.5% (3)
- Edguy - Mandrake 3.0% (2)
- Lost Horizon - Awakening the World 3.0% (2)
- Dimmu Borgir - Puritanical Euphoric Misanthropia 22.7% (15)
- Chimaira - Pass Out of Existence 4.5% (3)
- Angra - Rebirth 3.0% (2)
#wykopowyalbumroku w 2000 wygrywa na ten moment "Brave New World" Iron Maiden. XXI w. zaczął się z przytupem: mamy małe odrodzenie thrashu. Zapraszam do głosowania.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2001 - najlepszy album (cz. 1/2)
- Destruction - The Antichrist 1.9% (2)
- Slayer - God Hates Us All 30.2% (32)
- Megadeth - The World Needs a Hero 1.9% (2)
- Entombed - Morning Star 0.9% (1)
- Kreator - Violent Revolution 7.5% (8)
- Tool - Lateralus 35.8% (38)
- Opeth - Blackwater Park 13.2% (14)
- Neurosis - A Sun That Never Sets 1.9% (2)
- Emperor - Prometheus 5.7% (6)
- Absu - Tara 0.9% (1)
- 1
@CojonesComoMelones: Lateralus stomp. Ultimate classic
Metal 2000 - najlepszy album (cz. 2/2)
- In Flames - Clayman 36.8% (35)
- Black Label Society - Stronger Than Death 4.2% (4)
- Morbid Angel - Gateways to Annihilation 9.5% (9)
- Hammerfall - Renegade 7.4% (7)
- Immolation - Close to a World Below 3.2% (3)
- Dio - Magica 12.6% (12)
- Immortal - Damned in Black 7.4% (7)
- Nile - Black Seeds of Vengeance 10.5% (10)
- Symphony X - V: The New Mythology Suite 2.1% (2)
- Destroyer 666 - Phoenix Rising 6.3% (6)
@CojonesComoMelones: Głosuje na Black Dicks of Vengeance. Polecam ten album.
1999 rok w #wykopowyalbumroku wygrywa jak na razie "Colony" In Flames, o 1 głos prześcigając tylko "Panzer Division Marduk". Szalę zwycięstwa można jeszcze przechylić, zapraszam do głosowania w poprzednich plebiscytach. Mamy rok 2000, sporo ciekawych i ważnych albumów, zatem jestem ciekaw wyniku.
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Poprzednie ankiety:
1970
1971
1972
Metal 2000 - najlepszy album (cz. 1/2)
- Iron Maiden - Brave New World 47.5% (66)
- Entombed - Uprising 3.6% (5)
- Gorgoroth - Incipit Satan 10.8% (15)
- Spiritual Beggars - Ad Astra 0.7% (1)
- Nifelheim - Servants of Darkness 0% (0)
- Children of Bodom - Follow the Reaper 9.4% (13)
- Pantera - Reinventing the Steel 14.4% (20)
- Electric Wizard - Dopethrone 12.2% (17)
- Corrosion of Conformity - America's Volume Dealer 0% (0)
- Lamb of God - New American Gospel 1.4% (2)
- 0
Ze trzy lata temu na imprezce leciał kawałek ghost of the navigators, a ja powiedziałem: ... tak, tak, to ten kawałek z nowej płyty Ironów.



















Treść została ukryta...
Metal 2003-2005
źródło: comment_1586936235D1yAdNef7H8XOj6tZNsmhy.jpg
Pobierz