#1z10 brawo panie Ryszardzie, nie ma wstydu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

agaaa_
- 3
Sztos finał, gratulacje dla pociesznego pana Ryszarda, niech pan sobie dobrze wypocznie przed WF ʕ•ᴥ•ʔ
#1z10
#1z10
- 5
#1z10 to finał o jaki nic nie robiłam

ShaitanArba1911
via Wykop- 1
@agaaa_: Rysiek zaskoczył
- 4
#1z10
Ależ finał
Ależ finał
#1z10 dość trudne dziś pytania (albo to ja jestem taki głupi xD)
@IWezTuCosWymysl: Trudniejsze niż wczoraj, bo i poziom uczestników lepszy (+ kilku starych wyjadaczy), czyli jutro znowu będą ananaski i pytania łatwiejsze, bo idziemy sinusoidalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę za panem Ryszardem, sprawia wrażenie sympatycznego
#1z10
#1z10
@uncle_freddie: Ależ pan Grzegorz, również.
#1z10 te bociany to by były za łatwe xD
co tu sie
#1z10
#1z10
Dojrzała czerwona jeżyna
#1z10
#1z10
Po uczestnikach widać, że zapowiada się prawilny odcinek
#1z10
#1z10
#1z10 Witam Państwa
Nagrania po prawie 10+ latach wracają do Warszawy
#1z10
#1z10
- 1
#1z10 aszoszjejted press
#1z10 dno
#1z10 jakieś to wszystko takie nie wiem
#1z10 konwertyta, transwestyta, wszystko jedno xD





