Przygotowywanie wydania magazynu Studio 2.
Widzimy prowadzących program: Bożenę Walter i Tadeusza Sznuka oraz gości: Jana Kobuszewskiego, Janusza Gajosa i Piotra Fronczewskiego podczas nagrania audycji. Grudzień 1977 roku.

Studio 2 – cykliczna audycja Telewizji Polskiej nadawana od 1974 do 1983 roku, najpierw w wolne soboty, później w czwartki wieczorem, początkowo w programie drugim, a po znakomicie przyjętym pierwszym wydaniu przeniesiona do programu pierwszego.

Studio 2 było pierwszym wielogodzinnym blokiem programowym w historii polskiej telewizji.
czykoniemnieslysza - Przygotowywanie wydania magazynu Studio 2. 
Widzimy prowadzących...

źródło: temp_file5560497662855709568

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwnie się będzie od przyszłego tygodnia oglądało Sznukmana z logo Dwójki w prawym rogu, zdążyliśmy się przyzwyczaić przez 6 ostatnich lat do obecności logo Jedynki w czasie emisji
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#1z10 Czy jest gdzieś dostępna lista pytań która była w programie (którymkolwiek)? Szykuję mini teleturniej na imprezę i zbieram pytania :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najmądrzejszy program w polskiej telewizji wraca od 2 września do Dwójki. Emisja od poniedziałku do piątku o 18:50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kris-90: 1 z 10 bo tam nie ma rozmów z prowadzącym między rundami, czasem tylko coś zagadać przed finałem jak było mało pytań w rundzie drugiej. Dostać się łatwo. Nie wiem czy jest sens się dodatkowo uczyć. Jeden facet który był ze mną brał udział już któryś raz, uczył się dopóki mu prawie na siłę nie zabrali notatek i odpadł w rundzie pierwszej. Ja odpadłem jakoś w połowie rundy drugiej,
  • Odpowiedz
@kris-90: Va banque jest mniej stresujący bo raz że nie odpadniesz po pierwszej rundzie, dwa że sam się zgłaszasz do odpowiedzi. Łatwiej się dostać do 1 z 10, bo masz w każdym odcinku 10 a nie 2 nowych uczestników. Fajny dla początkującego może być teleturniej Gra Słów Krzyżówka, nie jest on stricte wiedzowy, po prostuje rozwiązujesz krzyżówkę i jest o tyle dobrze, że leci w takich godzinach że jak słabo
  • Odpowiedz