#1z10 Dzień dobry, zapraszam przed teleodbiorniki, bo zbliża się 18:50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
IWezTuCosWymysl
- 8

uncle_freddie
via Wykop- 3
@IWezTuCosWymysl: Dzień dobry (。◕‿‿◕。)
zrobił to, Pan Artur ponownie odpowiedział na wszystkie pytania na siebie :D
#1z10
#1z10
źródło: received_3683273535319752
Pobierz@100piwdlapiotsza Raczej powtórka skoro nowy sezon zaczyna się w poniedziałek i notabene program wraca do "dwójki".
- 2
@nieocenzurowany88 nadzieja umiera ostatnia ¯_(ツ)_/¯ nie oglądałem tego, ale przynajmniej nadrobię zaległości.
#1z10 kiedy wjeżdża nowa edycja?
@toodrunktofuck: a to jeszcze będą odcinki ze starego studia w lublinie czy już z warszawy?
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: tego nie wiem.
Przygotowywanie wydania magazynu Studio 2.
Widzimy prowadzących program: Bożenę Walter i Tadeusza Sznuka oraz gości: Jana Kobuszewskiego, Janusza Gajosa i Piotra Fronczewskiego podczas nagrania audycji. Grudzień 1977 roku.
Studio 2 – cykliczna audycja Telewizji Polskiej nadawana od 1974 do 1983 roku, najpierw w wolne soboty, później w czwartki wieczorem, początkowo w programie drugim, a po znakomicie przyjętym pierwszym wydaniu przeniesiona do programu pierwszego.
Studio 2 było pierwszym wielogodzinnym blokiem programowym w historii polskiej telewizji.
Widzimy prowadzących program: Bożenę Walter i Tadeusza Sznuka oraz gości: Jana Kobuszewskiego, Janusza Gajosa i Piotra Fronczewskiego podczas nagrania audycji. Grudzień 1977 roku.
Studio 2 – cykliczna audycja Telewizji Polskiej nadawana od 1974 do 1983 roku, najpierw w wolne soboty, później w czwartki wieczorem, początkowo w programie drugim, a po znakomicie przyjętym pierwszym wydaniu przeniesiona do programu pierwszego.
Studio 2 było pierwszym wielogodzinnym blokiem programowym w historii polskiej telewizji.
źródło: temp_file5560497662855709568
Pobierz- 1
Dziwnie się będzie od przyszłego tygodnia oglądało Sznukmana z logo Dwójki w prawym rogu, zdążyliśmy się przyzwyczaić przez 6 ostatnich lat do obecności logo Jedynki w czasie emisji
#1z10
#1z10
- 0
#1z10 Czy jest gdzieś dostępna lista pytań która była w programie (którymkolwiek)? Szykuję mini teleturniej na imprezę i zbieram pytania :D
@kurvvawszystkozajete mam wrażenie jakbym gowidzial już z 10 raz xd
#1z10 pan 2 kiedyś już był
@Gumofilce: w wakacje zawsze są powtórki, pod znakiem TVP 1 nie masz napisu Premiera. Ale ten pan był więcej niż raz
- 0
@toodrunktofuck okej faktycznie racja
@John_Edgar_Hoover: to jest prawidlowe podejscie do zycia, szklanka zawsze do połowy pelna :)
- 7
@japaapa: Tadeusz Sznuk - Bach.
źródło: temp_file4192874042577549764
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Najmądrzejszy program w polskiej telewizji wraca od 2 września do Dwójki. Emisja od poniedziałku do piątku o 18:50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#1z10
#1z10
- 0
#1z10 #teleturniej #teleturnieje #vabanque #telewizja planuję wystapic w jakims teleturnieju i sie sprawdzić :) Cos tam wiem o swiecie, a innych rzeczy zawsze mozna sie nauczyc :) Jaki teleturniej byscie polecali dla poczatkujacego? Jakie dziedziny warto sobie najbardziej przyswoić?
@kris-90: 1 z 10 bo tam nie ma rozmów z prowadzącym między rundami, czasem tylko coś zagadać przed finałem jak było mało pytań w rundzie drugiej. Dostać się łatwo. Nie wiem czy jest sens się dodatkowo uczyć. Jeden facet który był ze mną brał udział już któryś raz, uczył się dopóki mu prawie na siłę nie zabrali notatek i odpadł w rundzie pierwszej. Ja odpadłem jakoś w połowie rundy drugiej,
@kris-90: Va banque jest mniej stresujący bo raz że nie odpadniesz po pierwszej rundzie, dwa że sam się zgłaszasz do odpowiedzi. Łatwiej się dostać do 1 z 10, bo masz w każdym odcinku 10 a nie 2 nowych uczestników. Fajny dla początkującego może być teleturniej Gra Słów Krzyżówka, nie jest on stricte wiedzowy, po prostuje rozwiązujesz krzyżówkę i jest o tyle dobrze, że leci w takich godzinach że jak słabo
ciekawy skład w finale #1z10
Śmieszny finał dziś xd
#1z10
#1z10
- 1
@Gumofilce i wygrała pani
@PodniebnyMurzyn dokładnie
1
1 z 10 Uniwersum Walaszka

Najgorszy prowadzący z najgorszymi pytaniami. Oficjalnie przepraszam uczestnika 10 i 3
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Obejrzę gdzieś w internecie najnowsze odcinki #1z10 (nie na żywo)? Nigdzie nie mogę znaleźć.

















