Od początku jak zobaczyłem chłopaków w tej edycji z Danii to mówię do kobiety „no k---a będzie jak w naszym sezonie 10” i chwilę potem chłopaki lecą w ślinę XD paskuda
Lektor daje vibe chłopaków z baraków, jak dla mnie jest spoko :D ludzie dużo bardziej otwarci niż u nas, samo to, że do dwóch chłopaków podeszły po dwie dziewczyny świadczy o tym, że nie kierują się strategią od początku tak jak
rura nie potrafi wskazać nawet jednej sytuacji z Roksana. to jakiś ból dupska o Mateusza czy chodzi o coś innego? Bo nie wiem co to za przyjebka. I jeszcze Tobiasz stający po stronie rury
@zonley: Oliwia mówiąca o tym, że Roksi totalnie zapomniała o tym, że jej pomagali razem z Dominiką i Marcelem "totalnie" po pierwsze zapomniała o przeciąganiu liny, a po drugie i co najważniejsze zapomniała, że to od niej zależało, kto wygrał program i dzięki niej wygrała Dominika z Marcelem, więc totalnie nie zapomniała
To (zachowanie Dominiki) to było chyba największe bezsensowne zesrańsko się w tym sezonie XD no dobra, przesadziłem. zapomniałem o każdej rozmowie rury z przedstawicielem płci męskiej. i o jej urodzinach. ale po rurze – topka :)
@zonley: no nie wiem, ja w sumie nie dziwię się ze sie wkurzyla jak ja nazwal kolezanka. Żałosna to byla reakcja materaca, zamiast przyznać rację, ze głupio to wybrzmialo to ten robi scene jak jakiś 5 latek.
btw pięknie przygotowani uczestnicy all stars 2. że takie leszcze będą jak michałek to sie nie spodziewalem, ale moto moto i botoksyna mogą poddymić :D
Przejrzałem wpisy odnośnie dzisiejszego odcinka. Z każdym się zgadzam natomiast nikogo nie dziwi zachowanie Zuzi? W jednej chwili mówi, że planuje życie z Krystianem po programie, że on taki fajny, że ona chce być z nim blablabla.. po chwili wchodzi jeden z największych głąbów na przestrzeni kilku edycji (ustępuje tylko darosławowi i roksanie) a ta się rzuca jak dominika na mokembe. No k---a XD
@zonley: ona jeszcze ma jakieś takie dziecinne odruchy tak ja odbieram bardzo niedojrzałe zauroczyla się w Krystianie ale mało inicjatywy z jego strony więc trochę chce go zmotywować do staran może. Nie wiem. Nie chcę bronić. Lubię nawet ich parę. Może przez zestawienie z Marcelem i Dominika albo Magda i Kolejarzem
Roksi w każdym odcinku musi podkreślać jaka jest pewna siebie i jakie ma wysokie poczucie własnej wartości; dlatego właśnie w pierwszych odcinkach płakała, że nikt nie chce z nią czasu spędzać. Pomijając to, że jeśli ktoś tak gada to jest właśnie na odwrót XD
@zonley: bo pewnie tak właśnie jest. Sama przyznała, że była gnębiona przez koleżanki swojego czasu, znalazła więc sposób na dowartościowanie siebie. Choć to oczywiste dla nas to i tak lepsze od pogrążaniu się w depresji, czy innych destrukcyjnych czynach. Śmieszy mnie bardzo, ale chwała jej, że akurat taki sposób na siebie znalazła
Tobiasz też zero intelektu, zamiast wziąć Weronikę i Martę i wprost powiedzieć — powiedz dokładnie co Ci mówiłem i o co masz żal, wyjaśnijmy to raz i porządnie to nie, cacka się z nią jak z jajkiem i daje jej p-------ć głupoty xd
@zonley: no właśnie, powinna nim pogadać bo wiadomo, że Marta jest konkurenta i może specjalnie gadać głupoty co zresztą robi. Jak lubiłam ją za pierwszym razem tak teraz nie lubię, fałszywa i wredna pod uśmiechnięta maska, szanuję wolę walki bo to taki program, ale mając cynk o potencjalnie rozwijającym się uczuciu i widząc, że Tobiasz się miota powinna z klasą się wycofać i walczyć gdzieś indziej zamiast mieszać między nimi
Naprawdę tylko mi się wydaje, że Tobiasz chciałby mieć ciastko i zjeść ciastko? Większość tutaj uważa, że czuł się bardzo niekomfortowo przy Marcie, natomiast według mnie on jest nią zauroczony. Chce spróbować z Werką ale też chciałby coś z Martą. Oczywiście te teksty Marty zupełnie bez sensu ale ogólnie podoba mi się, że walczy. Powinna odpuścić i sama się odpulić? Z jakiej racji :D Tobiasz nie potrafi się jednoznacznie określić – nie
@Fajlip1111: teksty ze jej coś obiecał, mimo że pytała, czy jeśli BY GO WYBRAŁA NA RAJSKIM to czy on wybierze ją jeśli Weronika wróci. Była to zupełnie inna sytuacja niż teraz. Ale zgadzam się z tym, że bardzo przebiegłe kieruje rozmową i według mnie on przy niej jest bardziej sobą.
Jak Tobiasz mówił, że chce być z Weroniką i połączyło ich prawdziwe uczucie i że czeka na nią, albo tutaj albo po programie to każdy na niego najeżdżał. Jak można się zakochać w tydzień? To nie było prawdziwe uczucie. Ona do Ciebie nie pasuje. Jesteś dla niej za energiczny. Ona Cie omotała. Blablabla. Potem jak pod wpływem takich tekstów przez bity tydzień, będąc w hermetycznym środowisko zaczął mieć wątpliwości, to nagle wszyscy
@zonley: właśnie mnie to też najbardziej poirytowało. Ledwo drzwi się za nią zamknęły, a Ci już robili mu pranie mózgu. Tobiasz i Wera byli mocną parą, a że do wygrania było 200k to warto było poddymić. Z mgr Biegańskiej zrobili najbardziej schapaną na kasę, bo mówiła to na głos. Melanżara sama w którymś z ostatnich odcinków powiedziała, że na głos nie wypowiada swoich opinii, a teraz cieszyła się z pomysłu
daroslaw 10 iq. jak mozna bylo nie powiedziec o tym, ze rura rzucala sie na krystiana jak przychodzila nowa, czy to marta czy to zuzia. z zuzia to juz kompletne przegiecie, skakanie w ramiona, wieszanie sie na szyi. to bylo wystawienie do pustej. a on z----l jak nasza reprezentacja XD
fikolki pani magister w tym odcinku to majstersztyk. to ten typ osoby, ktora sprzedawala zydow w trakcie okupacji. napisalbym, ze sprzedalaby wlasnych rodzicow, ale nie bedzie to smieszne, bo to prawda.
zupelnie zapomniala, ze sama stanowila wazny element gierek daroslawa. chlop znajdowal w niej potwierdzenie (ale ty jestes super, ale wymysliles plan, dobry jestes, nawet ja bym na to nie wpadla) i stwierdzil, ze idzie w to dalej. gdyby rozmawial sam na
@zonley: ale to jak magister chujalska przy pierwszej okazji się wystrzeliła na darka to hit xd niby pół sezonu nie gada z rurą i patuską a tu przy pierwszej okazji pyk darek to u sramto
Zapytałem gemini skąd się wzięło i co oznacza 67. Na początku powiedział mi, że chodzi o sekwencyjny układ skrzyni biegów, potem, że chodzi o slangową nazwę na uciekanie przed policją a później wypluł tę perełkę
Lektor daje vibe chłopaków z baraków, jak dla mnie jest spoko :D ludzie dużo bardziej otwarci niż u nas, samo to, że do dwóch chłopaków podeszły po dwie dziewczyny świadczy o tym, że nie kierują się strategią od początku tak jak