źródło: comment_od3pa7sClhZE2Ph441zOQVW3ri5EOXJb.jpg
Pobierz
źródło: comment_od3pa7sClhZE2Ph441zOQVW3ri5EOXJb.jpg
Pobierz
źródło: comment_dRnAAWiejbrpTAt0I9KUvkuYpudqRGo5.jpg
PobierzCeny nowego MacBooka PRO 16''
1299 USD – MacBook Pro 13” 4x procesor Core i5 1,4 GHz
1799 USD – MacBook Pro 13” 4x procesor Core i5 2,4 GHz
https://serwisproduktowapple.pl/macbook-pro-16-zasilacz-usb-c-96-wat-dostepny-osobno-za-79-usd-nowy-macbook-apple/
źródło: comment_waHsqAh5xGtaGlfbbYxgPuHKhP4dlVml.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
PRZEPRASZAM JEST POMYŁKA W CENIE NIE MOGĘ JUŻ EDYTOWAĆ
CENA 0,70gr za 100ml czyli 7zl za 1L
źródło: comment_IeBF9vG6Xf8CtUo6PONictrQU2evCa2I.jpg
Pobierz
źródło: comment_hskD7HPif2oE2ytTmrGhP5kegOQTmHlW.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_KMGgrdTuPbtwo3u109w31OtqelAsBnYe.jpg
Pobierz
źródło: comment_E6lMfIoWLujsqCgIScnq98dfjkzyZXbC.jpg
Pobierz
źródło: comment_qTda2VNp5wmvTCbwZeV7AsefXC9LjPHh.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_mINLtcuVRBYM7aREUUIiNjAm12L4KwsQ.jpg
Pobierz
źródło: comment_afwoVA09AMMl3X81C7JOa4pWvIQlQH88.jpg
PobierzKomentator
od 25.05.2018
Ekshibicjonista
od 29.03.2019
Rocznica
od 07.05.2022
Gadżeciarz
od 21.04.2020
Mikroblogger
od 28.10.2019
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
KUP, TANIO, MIĘSO, SOBOTA, TANIEJ, CEBULA, RODZINA.
I Najgorsze jest to że większość ludzi na to leci i łapie ten prosty przekaz i idzie na zakupy do Lidla a nie do Tesco lewiatana Dino czy innego sklepu. Marketingowcy Lidla idealnie trafili w realia polskiego konsumenta tworząc prosty przekaz zawierajacy proste słowa potrzebne do wydawania pieniędzy. Lektor zwykły
źródło: comment_AzNkmpgUj7m51Qqy2tB9AAQO5ZlyeNv1.jpg
Pobierz