Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
visca

visca

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5853
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 5767
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 22
visca
visca 25.10.2017, 11:14:13
  • 1
Chyba Gambit dużo mocniejsze na CT
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 25.10.2017, 11:02:56
  • 2
Dobra, chłopaki. Wygrajcie w końcu pistole i będzie sympatycznie
#csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca
Autor
25.10.2017, 11:04:55
  • 1
@visca: Dzięki chłopaki :)
  • Odpowiedz
visca
visca 25.10.2017, 09:56:04
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubuser
lubuser
25.10.2017, 09:59:14
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

visca
visca 25.10.2017, 09:53:50
  • 3
TaZ wygląda jak chory :D
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 25.10.2017, 09:17:19
  • 3
co za runda O.o
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 25.10.2017, 08:31:46
  • 2
Wygrali jedną połówkę mapy. Mogą jechać do domu spełnieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 25.10.2017, 08:29:48
  • 2
Gambit dostało przykaz od organizatora, żeby dać parę rund, bo psują widowisko i ludzie z Polski przestają oglądać.
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 25.10.2017, 08:18:39
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

viejra
viejra
25.10.2017, 08:20:25
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
visca
visca 24.10.2017, 08:18:57
  • 4
kurde co to VP robi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#csgo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ksionc-Tomasz
Ksionc-Tomasz
24.10.2017, 08:24:28
  • 2
@visca: Już przestali to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....u
A.....u
konto usunięte 24.10.2017, 08:36:38
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

visca
visca 24.10.2017, 08:03:28
  • 3
Boltz gra w SK, a siedzi w koszulce Immortals? WTF
#csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michok1984
michok1984
michok1984
24.10.2017, 08:05:43
  • 4
@visca: rozmiaru pewnie nie mieli ;p
  • Odpowiedz
Utiopa
Utiopa
24.10.2017, 08:16:03
  • 2
@visca: bo deal nie jest jeszcze 'dobity'. przetestują go na EPICENTER, jak im siądzie to go pewnie przybiją.
  • Odpowiedz
visca
visca 24.10.2017, 07:44:20
  • 1
Na youtube będzie może stream z tego epicenter? Bo w robocie twitch zablokowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michaukso
Michaukso
Michaukso
24.10.2017, 07:45:43
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

visca
visca
Autor
24.10.2017, 07:58:58
  • 1
Na razie jest tutaj gdyby ktoś potrzebował: youtube
  • Odpowiedz
visca
visca 17.10.2017, 20:10:18
  • 2
Ale to AGO się przyjemnie ogląda. Bardzo fajna ekipa.
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 15.10.2017, 20:56:08
  • 7
https://twitter.com/powrotroberta/status/919634830270324737
#f1 #heheszki #kubica
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
15.10.2017, 21:09:36
  • 0
@visca: 3 wpisy niżej
  • Odpowiedz
visca
visca 15.10.2017, 19:35:00
  • 1
Furlan z acem w takim momencie. Duży props
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 13.10.2017, 08:42:32
  • 6
We Francji taki weekend się zapowiada - stamtąd to ciepło ma płynąć do nas ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pogoda #weekend #francja #l-------------j
visca - We Francji taki weekend się zapowiada - stamtąd to ciepło ma płynąć do nas ( ...

źródło: comment_vLumuGspz1RjDKLwObztt2M0ZfXeuXTe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 11.10.2017, 18:07:40 via Android
  • 1
Co za runda XD #csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 30.09.2017, 07:04:42
  • 2
Ma ktoś może na sprzedanie oryginalne bransoletki do mibanda 2?
#xiaomi #miband #kiciochpyta #warszawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaszlukasz
lukaszlukasz
30.09.2017, 07:18:52 via Android
  • 1
@visca możesz kupic mijobs (dwukolorowe)są bardzo dobre jakościowo.
  • Odpowiedz
visca
visca 23.09.2017, 20:24:12
  • 1
To już chyba koniec tej drużyny. Neo i Taz ciągle myślą, że kiedyś nagle forma wróci, ale to tak nie działa. Najlepsi na świecie sportowcy tracą formę po trzydziestce i tak samo jest z e-sportem, bo dlaczego nie? Szkoda. Może Snax jeszcze coś ugra w innym teamie, ale wydaje mi się, że nie ma już nadziei dla polskiego csa. Chyba ze nagle druzyna z Michem, Szperem, Snaxem, Byalim i pasha(?) wypali. Ale
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

visca
visca 15.09.2017, 19:04:48
  • 4
Inferno XD
#csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
15.09.2017, 19:14:34
  • 1
@visca: Amerykańskie teamy XD
  • Odpowiedz
visca
visca
Autor
15.09.2017, 20:00:10
  • 0
@Piotr_Rupik: Jednak Inferno XD> Amerykańskie teamy XD
  • Odpowiedz
visca
visca 14.09.2017, 19:42:08
  • 5
Taki focus mk2 na pierwsze auto to dobry wybór?
https://www.olx.pl/oferta/ford-focus-ii-1-6-115-km-benzyna-salon-polska-bogate-wyposazenie-CID5-IDovNEc.html

#kupautozmikro #pierwsze4kola #motoryzacja #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rst00
Rst00
14.09.2017, 19:45:23 via Android
  • 1
@visca ja bym na pierwsze auto wziął coś tańszego coby w razie jakiejś obcierki nie było szkoda. Na tym aucie masz się dopiero uczyć jeździć więc szkoda imho pakować takiej gotówki. Może jakieś Polo, Yaris, Jazz?
  • Odpowiedz
lookoff
lookoff
lookoff
14.09.2017, 20:28:56 via iOS
  • 2
@Rst00: no ja właśnie tak myślę o czymś niedużym w okolicach 10k, ale zobaczyłem tego Focusa i bardzo mi się spodobał(jeszcze ten środek super).

Ale w sumie racja, yariska 1 w dobrym stanie albo jakieś clio 3 byłoby też w sumie spoko.

@visca: Ja bym wolał Focusa, w Yarisce będziesz wyglądać jak stara ciotka albo dziadek:P Clio 3 już lepiej, ale dalej wolałbym kompakta: jest większy i wygodniejszy,
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking