Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vasos

vasos

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50427
  • Znaleziska 486
  • Mikroblog 49941
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 68
vasos
vasos 14.05.2026, 21:04:22
  • 1
#mixtape #gry Gierka na wieczór, ale jednak mogli dać jakiś najmniejszy poziom trudności tych minigierek. Większość z nich, a zwłaszcza jazdę na desce i ucieczkę pieszo można było zrobić dużo dużo lepiej. A tak to głównie zapamiętam przerywniki z rzucania kaczek, grania w softball i malowania drzwi. Tak jakby twórcy byli zakochani w tym jaką historie nam chcieli opowiedzieć i nie zważali na gameplay, bo założyli, że gracze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maneharno
Maneharno
14.05.2026, 21:32:33 via Wykop
  • 0
@vasos: ja już czekam na Mixtape 2 xD. Ciekawi mnie jak mają umowę podpisaną na tą licencjonowaną muzę i czy za kilka lat nie będą musieli zwijać gierki z sklepów
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
16.05.2026, 09:35:45 via Wykop
  • 2
@Maneharno:

In a chat with Kotaku, Mixtape creative director Johnny Galvatron spoke about the licensed music in the game, and he assuaged fears about the tunes causing any trouble down the road. According to Galvatron, all the licenses for the songs in Mixtape have been paid in perpetuity, so that should make the game immune to takedowns and the same goes for the songs. In other words, as long as
  • Odpowiedz
vasos
vasos 14.05.2026, 14:21:10
  • 6
#siatkowka okej, w sobotę startuje Final Four także słucham państwa - przewidywania i kto waszym zdaniem wygra

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
14.05.2026, 18:09:33 via Wykop
  • 5
@rbk17: @Filip3k91 @Ice_Glaze @Ashurbanipal brawo panowie! Pięć opinii, czterech zwycięzców. Bukmacherzy w szoku i strachu.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 13.05.2026, 19:44:21
  • 4
#siatkowka Aleksander Śliwka prawdopodobnie kapitanem reprezentacji Polski i... spoko. Ja uważam, że on jest świetnym kapitanem. Tylko na boisku w ważnych meczach to raczej nie on będzie gadał z sędzią, bo Fornal, Semeniuk i Leon są sportowo wyżej.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
14.05.2026, 10:10:39 via Wykop
  • 2
@Filip3k91: @archubuntu to ja będę głosem rozsądku i przy braku Bednorza to Śliwka nie ma z kim walczyć o to czwarte miejsce. Jest niby Szalpuk, ale on klasycznie w Play-Offach był duchem, a nie ciałem. Są też głosy, że Sawicki może być wysoko w hierarchii u Grbicia, a w niezłej formie po klubie jest Gierżot. To jednak nie ten level co Olek tylko, że Śliwka musi być zdrowy.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 14.05.2026, 08:06:40
  • 2
#cs2 na HLTV przeraża już ta CIS propaganda. Chłopy piszące na co dzień cyrylicą stawiają opinie a potem zdziwienie, że w sumie to jako region wygrali 4 majory, czyli tyle co apEX albo Szwedzi co nie potrafią skleić piątki od sześciu lat.

Wielki Snax w nocy i jego GamerLegion, a teraz mają autostradę do finału w Atlancie. Brzmi to jak scenariusz z 2017 roku. W ćwierćfinale czeka na GL brazylijskie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
15.05.2026, 11:13:47 via Wykop
  • 0
Jak Vita dojdzie do finalu to 3-0. Navi to może dadzą sobie urwać mapę. @vasos:
  • Odpowiedz
vasos
vasos 13.05.2026, 17:36:45
  • 1
#cs2 #csgo niestety, ale przebłyski to granie na lekkie +KD, ale zdecydowanie częściej wygląda to tak jak na duście. Jcobb porwał się z motyką na słońce tym transferem do FaZe. Wygląda to bardzo słabo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ang33r
ang33r
ang33r
13.05.2026, 18:00:37 via Wykop
  • 1
@vasos: za wysokie progi
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
13.05.2026, 19:50:04 via Wykop
  • 2
@vasos: ALE ZŁE POZYCJE!
  • Odpowiedz
vasos
vasos 13.05.2026, 08:50:15
  • 4
#siatkowka jakby założyć system kwalifikacyjny na stan dzisiejszy to dwunastka olimpijska wyglądałaby tak:
USA - gospodarz
Polska - Europa
Argentyna - Ameryka Płd.
Egipt - Afryka
Japonia - Azja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzesix2
grzesix2
12.05.2026, 15:59:58
  • 10
Massimo Botti kończy przygodę z Asseco Resovią Rzeszów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

via Balcerzak
#siatkowka
grzesix2 - Massimo Botti kończy przygodę z Asseco Resovią Rzeszów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

via Ba...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 12.05.2026, 18:55:47 via Wykop
  • 1
@groman43: dobre pytanie czy się tego Massimo spodziewał XD wydaje mi się, że on po ograniu AZSu spodziewał się jednak pozostać na stanowisku.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 12.05.2026, 19:07:02 via Wykop
  • 1
@groman43: Kuba Balcerzak napisał trzy nazwiska - Anastasi, Cretu i Blain. Ja czuje, że wezmą kogoś faktycznie z nazwiskiem ale nie z tej trójki.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 12.05.2026, 19:04:41
  • 11
#eurowizja jak eurowizje włączył czyiś stary to prawdopodobnie właśnie jebnął parę k---w i przełączył na wołoszańskiego czy coś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalglus
michalglus
12.05.2026, 19:06:15 via Wykop
  • 0
@vasos: Wołoszański chyba donosił na gejów, więc pasuje idealnie
  • Odpowiedz
vasos
vasos 12.05.2026, 19:01:14
  • 3
#cs2 #csgo po oglądałem trochę CSa dzisiaj. Zarówno Atlanta jak i Astana. Czuć rozprężenie. Poziom jest niski, a momentami nawet śmiesznie niski. To wygląda jakby top robił planowany zjazd formy przed majorem i objawia się to mniejszym skupieniem. Może na tym ktoś niespodziewany skorzysta - takie 9z, BetBoom czy paiN.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak
12.05.2026, 21:01:41 via Wykop
  • 1
@vasos: no i betboom r-------o vitality
  • Odpowiedz
vasos
vasos 12.05.2026, 15:39:43
  • 1
#cs2 #csgo oglądam sobie teraz B8 vs BC.Game i szkoda, że ci pierwsi są tak biedni bo przy ich problemach ze snajperami (przehajpowany headtr1ck, kiepski s1zzi, ten niewypał Krakowski z młodziakiem) to s1mple w pełni ukraińskim składzie napędzałby mocno ich zespół.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
12.05.2026, 15:54:48 via Wykop
  • 0
@vasos: no i akurat teraz s1zzi 14-3 połówka, ale na bc.game to nie jest sztuka XD
  • Odpowiedz
vasos
vasos 12.05.2026, 14:36:26
  • 5
#siatkowka trzeba tradycyjnie dodać też swój Dream Team za ten sezon. Wiele osób wskazuje dość mocno przez pryzmat tego co się działo w Play-Offach. Pewnie tak trzeba, ale ja bym dał tak:
Rozgrywający: Miguel Tavares
Atakujący: Bartłomiej Bołądź
Przyjmujący: Wilfredo Leon i Bartosz Bednorz
Środkowi: Danny Demyamenko i Mateusz Bieniek
Libero: Maks Granieczny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
12.05.2026, 14:45:54 via Wykop
  • 1
@giorgioborgio: musi się nadać, bo Sasak z problemami, a Dulski/Nasewicz/Gomułka raczej nie dostaną szansy. Będziemy duże mecze grać podejrzewam Bołądź-Sasak.
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
12.05.2026, 15:49:02 via Wykop
  • 3
@grzesix2: proszę bardzo :)

Odkrycie sezonu - dla mnie mimo wszystko 24-letni Gomułka
Zawód roku - nie powielając Czewy i De Cecco to powiedziałbym, że zawiodłem się na Massimo Bottim
Najbardziej niedoceniany - tu proste bo Patrik Indra miał fantastyczny sezon a równano go z tym składem węgla i papy
Najbardziej przeceniany - Kevin Tillie co pokazał Projekt usilnie szukając kogoś na rynku do pary
  • Odpowiedz
grzesix2
grzesix2
10.05.2026, 19:56:20
  • 10
Leon zagrał w tym sezonie w 95%~ spotkań
Liczę, że w przyszłym sezonie z Ranem i Sawickim będzie już solidna rotacja. Z resztą Mikołaj już dzisiaj pokazał, że 'nadal to ma'
#siatkowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 10.05.2026, 21:18:34 via Wykop
  • 6
@grzesix2: tak na szybko to nie zagrał w tym meczu tuż po Pucharze Polski z Chełmem i to tyle. Po pęknięciu ręki chyba też jeden mecz ominął. Bardzo mocne obciążenia. Mam wrażenie, że w kadrze to my powinniśmy w Lidze Narodów raczej wychodzić na najważniejsze mecze Fornalem-Semeniukiem. Leon to nadczłowiek, ale też bez przesady.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 11.05.2026, 09:47:33 via Wykop
  • 3
Zastanawiam się, czy Grbić nie powinien postawić Bołądzia na #1 w kadrze.


@grzesix2: ktoś pisał na twitterze, że Grbić ma postawić na Bołiego jako jedynkę. Nie widziałem jednak tej wypowiedzi. To by było
sensowne, bo na ten moment Sasak się nie nadaje zdrowotnie do wielkiego grania. Już prędzej chyba Sawicki jest gotowy.
  • Odpowiedz
Lamps1906
Lamps1906
10.05.2026, 14:27:30
  • 3
#siatkowka Zawiercie jeden set o pierwszego w swojej historii mistrzostwa Polski. Ciekawe czy wytrzymają to psychicznie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 10.05.2026, 14:31:11 via iOS
  • 2
@Lamps1906: ja na nic nie stawiam ale fajny luz złapało Zawiercie. Cieżary historyczne przed LUKiem zeby z tego wrocic
  • Odpowiedz
vasos
vasos 10.05.2026, 13:15:00
  • 7
#siatkowka no to jest monster level granie na razie Leona. Jak ma szanse to uderzy, jak gorsza piłka to obije. Reszta nie przeszkadza a wręcz pomaga.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
10.05.2026, 13:21:23 via iOS
  • 0
@vasos: Leon jest absolutnie genialny XD nie da się grać na takiego gościa.
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
10.05.2026, 13:31:57 via iOS
  • 0
@Lamps1906: zdecydowanie skoro na dystansie serii finałowej Zawiercie nie uwypukliło problemów LUKu momentami z Youngiem i Malinowskim. W takim jednym, piątym meczu to Leon może się czuć jak w niebie.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 10.05.2026, 11:51:51
  • 3
#siatkowka nowy sezon kadrowy to i nowe vlogi. Ja obejrze wieczorem ale mozecie powiedzieć czy spoko.
vasos - #siatkowka nowy sezon kadrowy to i nowe vlogi. Ja obejrze wieczorem ale mozec...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
09.05.2026, 14:12:03
  • 6
#siatkowka Dzisiaj jest pierwsza sobota w tym roku, kiedy siatkówki po prostu ni ma. Ani Sułtanki, ani Tauronki, ani włoszczyzny. Jutro ostatni mecz Plusligi, a za tydzień final four LM. I będzie po sezonie.

Tak średnio wiem co ze sobą zrobić.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 09.05.2026, 20:26:23 via iOS
  • 4
@Mipeciak: nie mogę się juz doczekać tej napinki na granie o Mistrzostwo Świata grając Silesia Cup w skladzie z Gajkiem, Grabkiem, Kiedosem i Kedzierskim.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 09.05.2026, 13:20:18
  • 5
#siatkowka Piacenza po kontraktowaniu washed przepłaconych gwiazdorów i urwaniu dzięki temu maks brązowego medalu zauważyła, że się to nie opłaca. Z cztery lata ze składu - Brizard-Romano-Leal-Lucarelli-Simon-Cester-Scanferla (średnia wieku mniej więcej 30 lat) Piacenza przeszła do składu - Porro-Bovolenta-Mandiraci-Guttierez-Comparoni-Galassi-Pace ze średnią wieku mniej więcej 25 lat.

Taki sposób wydawania kasy jest na pewno produktywniejszy i jest coś co bym doradzał pewnemu polskiemu klubowi, któremu też kasy nie brakuje.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
09.05.2026, 13:44:50 via Wykop
  • 2
@SuperGosc11: @mzwk105 warto sobie zobaczyć absolwentów AKSu a potem kto faktycznie w Rzeszowie na poziomie PlusLigi grał. Spory rozstrzał.

Jak teraz nie sfokusują się wyraźnie na danie szansy Lenikowi, Łysoniowi i Trawce to będzie oznaka, że to szkolenie jest generalnie z pożytkiem dla polskiej siatkówki, ale niekoniecznie dla klubu Resovia. Szlachetne acz jakbym był kibicem Resovii to bym powiedział, że coś ostro nie gra. Też trzeba powiedzieć, że część
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
08.05.2026, 19:43:08
  • 5
GKS Katowice!
Znamy spadkowicza tzn beniaminka Plusligi w sezonie 2026/27.

#siatkowka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 08.05.2026, 20:00:52 via Wykop
  • 2
@Ice_Glaze: jak się im Szymański (tzn. GKSowi) nie położy zdrowotnie to mają szansę się spokojnie utrzymać. Tylko k---a jaka to jest atrakcja oglądać 40-letniego Pająka na rozegraniu, Domagałę po raz setny (teraz to już na pewno ruszy) albo Włodarczyka bez ataku. Zespół spokojnej starości i oby nie spokojnego utrzymania. I ja wiem, że tam Superlak będzie grać pierwsze skrzypce. On akurat moim zdaniem jest graczem plusligowym i dziwiłem się że
  • Odpowiedz
vasos
vasos 08.05.2026, 22:31:22 via Wykop
  • 0
@Ice_Glaze: Pająk-Superlak-Szymański-Quioga-Krulicki-Hudzik-Gregorowicz

D--y to to nie urywa. Czewa i Barkom będą mieć lepsze ekipy.
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
08.05.2026, 17:12:58
  • 4
Walka o awans do Plusligi.
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice
Dziś o godz. 20:00 kanał Polsat Sport Fight
Stan rywalizacji 2:1 dla GKS, gramy do 3 zwycięstw.

#siatkowka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 08.05.2026, 18:24:31 via iOS
  • 3
@Ice_Glaze: @groman43 ja na przyklad ogladam teraz hokeistow i ten mem z two retards fighting tez ladnie pasuje. Z deszczu pod rynnę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking