Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vasos

vasos

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50426
  • Znaleziska 486
  • Mikroblog 49940
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 68
  • Dodane (6135)
  • Komentowane (8921)
  • Plusowane (34884)
vasos
vasos 8 godz. i 45 min temu
  • 3
#siatkowka 5 tys. polubień tweeta o przejściu Takahashiego do Lublina, tysiąca podań dalej i tweety Japonek, które sobie muszą teraz wyrobić paszport, żeby trafić do Polski. A pamiętam jak go przed startem Ligi Narodów 2021 pompowałem, że jest w końcu jakiś Japończyk na przyjęciu co potrafi atakować xdd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
7 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 4
@vasos: hala w Lublinie zawsze będzie pełna. Ceny biletów pewnie już 20% w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
2 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
5 tys. polubień tweeta o przejściu Takahashiego do Lublina


@vasos: a tak wygląda sklep internetowy kibica LUK Lublin minimum od stycznia 2026. Jedna koszulka z 2025. W tym roku zdobyli SPP i PP.
Jak nadal będą tak dobrzy w marketing to monetyzacja tego transferu nie będzie nawet na 2/10.
Ice_Glaze - >5 tys. polubień tweeta o przejściu Takahashiego do Lublina

@vasos: a ta...

źródło: mistrz marketingu

Pobierz
  • Odpowiedz
vasos
vasos 9 godz. i 12 min temu
  • 1
#forallmankind #seriale Piąty sezon odhaczony. Świetny serial, ale za bardzo skręcił w socjologiczne sprawy zamiast eksploracyjne. Bardziej fiction niż science. Aż dostałem klaustrofobii od przebywania w tych szczelnych, sztucznie oświetlanych pomieszczeniach. Sezon na pewno ciekawy z tej perspektywy walki o Marsa, ale najlepsze wątki Baldwina i Tytana takie jakby przytłumione, niezdarnie wyeksponowane. Finały też ten serial ma dobre pomimo fragmentów gigantycznej nudy w trakcie sezonów. Te gorsze rzeczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos wczoraj, 07:56:11
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
wczoraj, 12:09:38 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
wczoraj, 12:19:01 via Wykop
  • 2
@groman43: a ja się bałem na nich meczu w VNL... Trochę beka z nich teraz. Ciężko brać na poważnie ekipę która tak odwaliła. Ale Laurent Tillie tak lubi chyba pracować. Za jego czasów Francuzi grubo odwalali średnio raz na rok. Tyle, że wtedy był Le Roux, młodszy Ngapeth, Boyer, Tuia, Sidibe. Japończycy wydawali się pokorniejsi.
  • Odpowiedz
vasos
vasos przedwczoraj, 11:41:11
  • 2
#siatkowka nudny ten na razie sezon ogórkowy to takie szybkie pytanie angażujące - jaki był dla was najbardziej pamiętny moment tego roku w siatkówce?

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu
przedwczoraj, 11:51:56 via Wykop
  • 6
@vasos:
Lemański na ataku.
Wygrana Zaksy z Zawierciem.
  • Odpowiedz
groman43
groman43
przedwczoraj, 11:53:11 via Wykop
  • 10
@vasos: Mecz Warszawy w Lublinie. To chyba no brainer!
  • Odpowiedz
vasos
vasos 25.05.2026, 13:22:07
  • 10
#siatkowka Do końca tego tygodnia ma Grbić ogłosić czternastkę na turniej w Chinach. Warto przypomnieć, że tam gramy na Ukrainę, Słowenię, Kubę i Japonię. Wszyscy w mieszanych, ale jednak docelowo prawie najmocniejszych składach. Pierwszy i trzeci turniej Ligi Narodów będą dla nas bardzo trudne. Na razie bym chciał oficjalnie pochwalić Grbicia za wprowadzenie tak szerokiej liczby graczy i pokazanie, że oni też potrafią grać w siatkówkę. Jeśli faktycznie Nikola będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 23.05.2026, 20:09:29
  • 8
#siatkowka o dziwo w Spodku się nas oglądało nieźle, ale mecz z Sosnowca to tak do zapomnienia. Najważniejsze że Silesia Cup wygrane. Teraz okres przygotowawczy pod Memorial Wagnera.

Na największy plus Lemański, Gomułka i Jakubiszak.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
24.05.2026, 09:19:34 via Wykop
  • 1
@rbk17: satysfakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
24.05.2026, 10:33:28 via iOS
  • 4
@rbk17: nie wyczułeś ironii trochę
  • Odpowiedz
vasos
vasos 23.05.2026, 18:15:19
  • 4
#siatkowka dzisiaj można zobaczyć jakby wyglądała reprezentacja Bułgarii bez wkładu DNA Vlado Nikołowa i oczywiscie tez bez Grozdanowa.

Podoba mi się ten nasz sklad. Zobaczylbym taki wyjściowy w jakimś meczu VNL.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
23.05.2026, 18:26:43 via Wykop
  • 1
Podoba mi się ten nasz sklad. Zobaczylbym taki wyjściowy w jakimś meczu VNL.


@vasos: Bakaj na rozegraniu z Przybyłkowieczem na podwójnej zmianie. A Komenda mecz w TV. Szczerze, to jest skład, który ograłby jakiś ogórków w pierwszym tygodniu VNL.

A Bułgarzy bardzo mocno przeciętnie moim zdaniem.
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
23.05.2026, 18:29:05 via iOS
  • 0
@groman43: chyba Firlej ma jechać na pierwszy turniej i będziemy tam orać Firlej-Gomułka pewnie. Przy Bakaju jednak wstydu nie będzie.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 23.05.2026, 12:39:37
  • 2
#siatkowka Grbić mówi, że "zrobiłby jakieś zmiany" jakby mógł cofnąć czas. Skład na VNL jest lock więc nie ma już możliwych rotacji. Strzelam, że chodzi o Serafina i Grabka.

W kontekście tego sezonu zastanawia mnie udział Szalpuka. Od startu obecny nie jest w przeciwieństwie do Śliwki czy Gierżota. Semeniuk, Leon i Fornal dostają zasłużony odpoczynek. No może Tomek najmniej potrzebuje, bo atakował w Ziraacie mało i miał parę przerw. W
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 22.05.2026, 19:52:00
  • 7
#siatkowka ciężko powiedzieć z czego wynika nagle ten skok jakościowy Gomułki. Naprawdę nie wiem skąd to się wzięło, ale kiedyś Adam Małysz mówił, że też nie wiedział dlaczego nagle skacze dalej.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
22.05.2026, 20:13:34 via Wykop
  • 6
@vasos: 3 asy pod rząd i fajrant
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
22.05.2026, 20:16:21 via Wykop
  • 1
@Ashurbanipal: i tylko palec w górę podniósł, lekko się uśmiechnął. Strasznie zagadkowy dla mnie chłopak, ale robi kolosalne wrażenie od mniej więcej lutego.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 22.05.2026, 18:58:56
  • 2
#siatkowka nie no dla mnie rozgrywający są u Grbicia nastawiani nieprzekonywująco dla mnie. Maksymalnie poprawnie przez co kastrujemy fantazje. Nie wiem czy to też wpływa pozytywnie na mental, bo jak jest wymóg zagrania czegoś cięższego to palce drżą. Janusz i Komenda taki też mają trochę styl, ale reszta się w tym nie zawsze odnajdywała. Łomacza za Grbicia przecież nie lubiliśmy między innymi za robienie zaskakujących baboli. Nie zawsze one wynikały
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nammah
nammah
nammah
22.05.2026, 19:03:56 via Wykop
  • 0
Słabo Olek Śliwka na przyjęciu.


@vasos: Olek jest od grania piłek meczowych, a nie od przyjmowania o pietruszke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vasos
vasos 22.05.2026, 18:34:31
  • 0
#siatkowka jesteśmy corocznymi dostarczycielami punktów w Silesia Cup, a ludzie za to kupują bilety po ponad 100zł za najtańszy. Jak nas leje Tonkonoh, Kowalow czy Szczurow to już chyba wolę nie wiem - w nową Forzę Horizon pograć.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 22.05.2026, 17:07:02
  • 4
#siatkowka dobra, ale ta Beren Yeslirmak...

Spokojny, towarzyski mecz. Dobrze, że się udało coś ugrać i będzie ten tiebreak.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
22.05.2026, 17:26:10 via Wykop
  • 3
@vasos: no tiebreak całkiem interesujący XD tyle, że dla Turczynek
  • Odpowiedz
vasos
vasos 21.05.2026, 12:28:09
  • 3
#siatkowka chciałbym po wczorajszym meczu zobaczyć Bakaja na poziomie Ligi Narodów, żeby jednoznacznie stwierdzić jak to będzie wyglądać w walce o punkty rankingowe. Dla Przybyłkowicza to zdecydowanie za wcześnie na duże granie jak i w ogóle na granie seniorskie. To jednak szesnastolatek. Chciałbym w sumie zobaczyc jak w tym wieku odbijał Moni Nikołow.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 20.05.2026, 17:16:28
  • 0
#siatkowka czyli najlepiej z przyjmujących pokazuje się akurat ten którego w Lidze Narodów nie zobaczymy. Prawdopodobnie to przez to, że Grabek jest w klubie z Bakajem. Znaczy się grali.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarny_matt94
czarny_matt94
20.05.2026, 17:34:52 via Wykop
  • 1
@vasos: Grabek i Bien na U22 będą grać
  • Odpowiedz
vasos
vasos
Autor
21.05.2026, 07:37:03 via iOS
  • 1
@MikeR: Bakaj to rocznik 04 a Grabek 05. Na ME u22 najstarszym rocznikiem jest 05. Tam może też Kiedos pojedzie, a na pewno tez Gajek, Bień, Grabek, Zych. Granieczny i Kuba Nowak sobie podarują zakładam
  • Odpowiedz
vasos
vasos 20.05.2026, 16:24:20
  • 0
#siatkowka Grbić hokejowe zmiany jak za Heynena, ale to nie jest tak jak za wczesnego Belga, gdzie wchodzili goście pokroju Janusza, Fornala, Hubera, Kwolka czy Popiwczak się rozwijać tylko raczej gracze co mają więcej mankamentów niż plusów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 20.05.2026, 15:18:00
  • 5
#siatkowka ciekawe jaki ma realny pomysł na Lemańskiego Grbić bo on na razie w tym meczu to wygląda o klasę lepiej od trzech pozostałych środkowych, a gra tu na przykład zupełnie niezły Nedeljkovic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikeR
MikeR
20.05.2026, 15:32:44 via Android
  • 4
@vasos oby długofalowy, bo zasługuje jak nikt inny
  • Odpowiedz
vasos
vasos 20.05.2026, 14:40:50
  • 6
#siatkowka Sawicki-Kiedos na przyjęciu XDD ale będzie przyjmowane.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
20.05.2026, 15:04:16 via Wykop
  • 3
@vasos: Kiedos dzisiaj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
vorky - @vasos: Kiedos dzisiaj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
vasos
vasos 20.05.2026, 09:09:30
  • 6
#siatkowka Zych wyżej niż Kuba Szymański i Michał Grabek
Markiewicz wyżej niż Mateusz Nowak
Przybyłkowicz na sypie wyżej niż Bień i Serafin (to duża niespodzianka)
Dulski przegrywa z Nasewiczem i Gomułką (przez ogranie zakładam)
Ciunajtis i Fijałek wygrali z Kędzierskim
Gajek się jeszcze nie załapał, ale tego akurat można było być pewnym.
vasos - #siatkowka Zych wyżej niż Kuba Szymański i Michał Grabek
Markiewicz wyżej niż...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze
20.05.2026, 11:58:49 via Wykop
  • 3
@vasos: po 4 latach z Jugolem mam na tyle twardą skórę, że jakos mnie to juz nie rusza.
Zastanawia mnie tylko wynik na ME tzn czy wyjebiemy sie na FRA w półfinale czy nie.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 20.05.2026, 08:39:02
  • 4
#siatkowka to już dzisiaj...
Mecz Polska-Serbia. O śmierć i życie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 17.05.2026, 20:57:30
  • 6
#siatkowka MVP dla Colaciego to już też temat na inną dyskusje. Po co dawać te nagrodę? Żeby się miło Colaciemu zrobiło? A co ma powiedzieć Ben Tara co pewnie już nie zagra lepszego turnieju w Lidze Mistrzów. Nie czaje tego.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
17.05.2026, 21:04:39 via Wykop
  • 4
@grzesix2: właśnie trzeba napisać, że całkiem nieźle Piwko. I Bieniek też niezły mecz 1/2, ale za finał to nie ma kogo chwalić.
  • Odpowiedz
sberatel
sberatel
17.05.2026, 21:08:50 via Wypiek
  • 3
@vasos od dawien dawna z tymi wyróżnieniami to tak różnie bywało więc chyba nie ma o co kruszyć kopi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 304
  • Strona 1 z 304
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking