Zawsze mnie rozwala jak ten zabawny i zdystansowany do wszystkiego kpiarz Krzysio, nagle uderza w takie górnolotne tony jak coś dotyczy batyra albo pisu xD chociaż najlepsze było legendarne „pan we mnie zwatpil, prawda?”
Dawaj Krzychu materiał jak to heheh dęta afera, mnie to już nic nie zdziwi w tym kraju Robercie, a w ogóle to obie strony są takie same, normalnie nie mogę z tymi politykami widzowie.
Pozdro stano dobra robotę
Dawaj Krzychu materiał jak to heheh dęta afera, mnie to już nic nie zdziwi w tym kraju Robercie, a w ogóle to obie strony są takie same, normalnie nie mogę z tymi politykami widzowie.
Pozdro stano dobra robotę








#raportzpanstwasrodka
I u tego co wywiad z nim robił jest chyba