Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
svastik_89
svastik_89

svastik_89

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 29
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 29
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
svastik_89
svastik_89
svastik_89 03.03.2018, 01:18:46
  • 1
zupa chlebowa, czaicie? polaki to biedaki
svastik_89 - zupa chlebowa, czaicie? polaki to biedaki

źródło: comment_QoqDcBh0J7MArwiJ8KgQLVlR2RN2bXj5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanczessco
Sanczessco
03.03.2018, 01:19:10 via Android
  • 0
To wodziona!
  • Odpowiedz
O.....9
O.....9
konto usunięte 03.03.2018, 01:13:04 via iOS
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 03.03.2018, 01:13:53
  • 0
@Oskarek89: chyba lewandowski, ale nie wiem
  • Odpowiedz
svastik_89
svastik_89
svastik_89 03.03.2018, 01:12:20
  • 1
svastik_89

źródło: comment_FMY6sn50AlfnJUy0Ug8EMxHzVuiTYkON.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 03.03.2018, 01:04:30
  • 5
svastik_89

źródło: comment_5iIJ4sXQIWRVt3gPs0diS7CKR0hlkPYZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

19po29
19po29
02.03.2018, 11:49:37 via iOS
  • 1
ps plus na rok gdzie najtaniej? widze ze w rtv agd za 189 czy gdzies taniej bedzie?
#ps4
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 02.03.2018, 11:54:18
  • 0
@pepkodziobak: a jaka jest "oficjalna" cena PS Plus teraz?
  • Odpowiedz
svastik_89
svastik_89
svastik_89 02.03.2018, 00:56:22
  • 2
hehehehe dobre
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 01.03.2018, 23:00:05
  • 3
#gotujzwykopem #foodporn
svastik_89 - #gotujzwykopem #foodporn
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89
Autor
01.03.2018, 23:36:12
  • 0
@yogmean: takie geny
  • Odpowiedz
k.....s
k.....s
konto usunięte 01.03.2018, 19:20:58
  • 712
#lego
#chwalesie

W tym wpisie wrzucamy swój pierwszy zestaw Lego jaki dostaliśmy (a przynajmniej jaki pamiętamy)

Mój to szczota do czyszczenia ulic :)
k.....s - #lego
#chwalesie

W tym wpisie wrzucamy swój pierwszy zestaw Lego jaki d...

źródło: comment_QOfLclV40hFI4aTIy5JLUlRfmNa5gNxx.jpg

Pobierz
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 01.03.2018, 20:16:08
  • 23
@kapitan_kleks:
svastik89 - @kapitankleks:

źródło: comment_Jg45CTiHlR6cmV5tWOIhiQsCHucXAWSW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
svastik_89
svastik_89
svastik_89 01.03.2018, 20:17:31
  • 21
@kapitan_kleks: ale najlepiej wspominam ten bo potem gra o tym byla
svastik89 - @kapitankleks: ale najlepiej wspominam ten bo potem gra o tym byla

źródło: comment_wKItWI5ScdW8Ob4v2uPpmqVbt9Fv0Iiw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....r
p.....r
konto usunięte 01.03.2018, 00:26:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 378
ale bym sobie wyszła ciepłym wieczorem w zwiewnej sukieneczce na pole, poczuła na plecach taki letni wiaterek i posłuchała w oddali żaby i świerszcze jedząc arbuziki (・へ・)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 01.03.2018, 00:32:08
  • 10
@paniprocesor: tylko ubierz majtki bo zimno
  • Odpowiedz
svastik_89
svastik_89
svastik_89 01.03.2018, 00:31:04
  • 2
Tez wam piratebay nie dziala? ;_;
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taxi20
taxi20
01.03.2018, 00:20:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Moja znajoma była u ginekologa na kontroli


(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#heheszki #zdrowie
taxi20 - Moja znajoma była u ginekologa na kontroli 
SPOILER
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#heheszki #...

źródło: comment_AARDEMTccTZTj0dOdqwjqnHH8fAynLHp.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 01.03.2018, 00:28:13
  • 3
@Boberek89: fajny przypercel
  • Odpowiedz
cosciekawego
cosciekawego
26.02.2018, 20:43:41
  • 1
Jeżeli kończy mi się umowa o pracę 31 marca, to ostatnią wypłatę dostanę do 10 kwietnia czy muszą wypłacić do końca umowy? #praca #prawo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 26.02.2018, 20:44:47
  • 0
@cosciekawego: w takim wypadku dostaniesz pod koniec roku podatkowego, czyli w marcu 2019
  • Odpowiedz
svastik_89
svastik_89
svastik_89 26.02.2018, 20:42:35
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alicjas45
Alicjas45
26.02.2018, 20:22:18 via Android
  • 8
Tęsknię za moim #kitku , mieszkam na wsi i zawsze sobie latała po dworze ale na wieczór wracała a rok temu wyszła i nie wróciła :( smutno
Alicjas45 - Tęsknię za moim #kitku , mieszkam na wsi i zawsze sobie latała po dworze ...

źródło: comment_aQ02kik9rcsW1YIqFOEodnBkQRtZRBTL.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

svastik_89
svastik_89
svastik_89 26.02.2018, 20:24:44
  • 0
@Alicjas45: kitkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wruuuuuućććććććććććććć
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.02.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking