30 wiosen za moment mi stuknie. Ostatnie 10 lat minęło mi tak w ekspresowym tempie, że to jakaś abstrakcja. Zatrzymałem się i stoję w miejscu, jak bym cały czas miał te 20 lat. Jedynie siwych włosów trochę przybyło, też z każdym rokiem gorzknieje coraz bardziej. Od roku powtarzam sobie, że ruszę z życiem po trzydziestce, że życie, może zacznie się dla mnie po tej magicznej liczbie. Coś zmienię i znajdę ten mityczny
@snippy_: no niby dorosły chuop a ma dalej marzenia . Następne 15 lat w łagrze będzie rypane ,każdy dzień taki sam . Za 15 leweli znowu przyjdzie zaduma.
@Adorator: Aa, pamiętam cię :D Wtedy stroniłem od ketonów, bo długą przerwę już miałem, ale korciło żeby wrócić. No i jestem hah. ( ͡°͜ʖ͡°) Kurcze, mi ta godzinka snu, teraz z zaskoczenia, sprawiła że nastrój stabilny wrócił i humorek gitówa, a i pobudzenie zeszło. A co najważniejsze, apetyt wrócił, że od razu do lodówki poleciałem. Teraz to spokojnie kładę się do łóżeczka. Dzięki i
Pamiętam jak kiedyś u wuja starszego o wiele ode mnie znalazłem płytę a tam Ich Troję po włosku. Dla mnie szok, a w sumie tak sobie myślę niczego sobie te ich piosenki 20 lat temu.
@Lefleur13: Niby momentami jakbym próbował, bo pojawia się myśl "mógłbym robić to, tamto" ale zaraz przy tym jest takie zniechęcenie i w sumie brak potrzeby. A jak już zaczynam coś to zaraz kończę. Doszło do tego, że takie prozaiczne rzeczy jak oglądanie filmu czy słuchanie muzyki bywa problemem. Ale tak jak mówisz, trzymam się tej myśli że po nowym roku, gdy skończy się zima, ruszę.
Jakieś fajne słuchawki do 280zł bezprzewodowe? (najlepiej jakby miały możliwość podpięcia kabla, ale ogólnie bezprzewodowych szukam) Szukam czegoś co naprawdę dobrze gra w takiej cenie. Douszne. #sluchawki #pytaniedoeksperta #audioboners
Pił ktoś Ilex Guayusa (kuzyn yerby z ekwadoru) i mógłby opisać jak wrażenia, czy smaczne i pobudza lepiej jak yerba? Ogólnie jaki smak wybrać, czy może czystą? #yerbamate #pytaniedoeksperta
Już drugi rok gdy zbliża się okres zimowy to lubię się przerzucić z yerby na guayuse. O wiele bardziej delikatna i "słodsza" a dalej z dużą ilością kofeiny. Na plus też to że można wlać sobie taki napar do termosu i trzyma temperaturę cały dzień. Wiem ze yerbe
@snippy_ pije regularnie chociaż rzadziej niż mate. Polecam czystą, mi najbardziej smakuje. Odnoszę wrażenie że trochę mniej pobudza niż yerba ale to raczej nie przez kofeinę ( tej jest tyle samo a może i nawet więcej) a raczej smak, który jest delikatny bez goryczy
Gdzie można znaleźć pracę przed kompem, posiadając wykształcenie średnie? Myślałem żeby zrobić jakieś kurs, np. rejestrator medyczny. Problem z tym że zwykle jest rejestratorka medyczna i na wszelkich takich stanowiskach opisanych jako kursy, a i jak widzę na wszelkich takich stanowiskach pracują kobiety. Czy to przychodnie czy jakieś recepcje. Jako facet nie spotkałbym się z dyskryminacją? Ogólnie zależałoby mi na pracy biurowej. bo rozwaliłem sobie kręgosłup i ciężko z fizyczną jak do
@snippy_: możesz poszukać stanowiska związanego z obsługą klienta w dużych/znanych firmach, warunek jest taki, żeby było to zatrudnienie bezpośrednio w tej firmie i przez tę firmę. W wielu organizacjach to jest stosunkowo łatwy sposób na przejście po jakimś czasie do ciekawszego działu bez posiadania studiów (w rekrutacjach wewnętrznych warunki wstępne typu wykształcenie często nie mają znaczenia).
@snippy_: zależy od firmy, pewnie są branże, w których język obcy jest niezbędny (transport czy część finansów), ale nie wszędzie. Z takich konkretnych i potwierdzonych przykładów, to swego czasu własną obsługę klienta/reklamacje miał InPost, mieli też niektórzy operatorzy telekomunikacyjni, kilka firm ubezpieczeniowych, tam język obcy nie był wymagany. To Warszawa, o innych miastach niestety za wiele nie powiem.
Pytanko do osób praktykujących #oobe zeszłej nocy podczas zasypiania czułem jakbym wyszedł z ciała. unosząc się ku górze. Nie wiem czy było to w pełni oobe, ale zasypiając, pojawiły się lekkie hipnonagogi, które po chwili przerodziły się w mocne wibracje, które czułem na całym ciele. Wpierw skupione było to w głowie, jakby od środka miało mi ją rozsadzić. Jednak postanowiłem że postaram się wytrzymać w tym stanie jak najdłużej, by
@snippy_: Ja wiele razy miałem tak, że coś mnie podnosiło, i na początku się tego bałem i próbowałem walczyć, ale po jakimś czasie odkryłem, że zamiast z tym walczyć, to po prostu spojrzeć strachowi w oczy, nie walczyć z tym, tylko zaakceptować, i wtedy to działa tak, że mnie przenosi do innych wymiarów, albo wylatywałem przez dach xD
@snippy_: No przez hipnogogi też kiedyś miałem świadomy sen, ale zwykle mam bardzo krótkie i się wybudzam albo zasypiam kiedy trochę poobserwuję. Ale same hipnogogi są dla mnie niesamowite, trwają np. sekundę, ale w czasie tej sekundy jestem zupełnie w innym miejscu, zanurzony w jakieś fantastyczne wydarzenia, i z takim szokiem z nich wychodzę. Spróbuj sobie medytację body scan, bo po tym czasami mi się to przytrafiało.
@snippy_: grzyby tracą moc, psylocybina się utlenia. Jak są dobrze wysuszone i szczelnie zamknięte to się zepsuć nie powinny, ale jak chcesz żeby jeszcze cokolwiek działały, to najlepiej albo je próżniowo zapakować, albo przynajmniej w szczelnym słoiku z pochłaniaczem wilgoci trzymać w ciemnym, chłodnym miejscu (ale nie mrozić!). A jak z meskaliną to nie wiem, to egzotyczna substancja i droga jak cholera, mało kto się w to bawi.
@snippy_: Ja tam jadłem łysice nieraz kilkuletnie (nawet chyba sprzed czterech lat jak nie starsze) i działały normalnie. Daję tylko trochę papieru toaletowego/ręcznika papierowego + ewentualnie jakiś woreczek z pochłaniaczem wilgoci. Trzymam w workach strunowych.
Posiadam taki oto suplement diety, rybi kolagen, na poprawę jakości skóry i włosów do picia w saszetkach. Termin ważności jest do marca tego roku, czyli pół roku po terminie. Myślicie że mogę go spożywać? Nic mi nie będzie, właściwie będzie działał? #suplementy #zdrowie #pytanie
@dzieju41: Rybi kolagen, więc naturalny. Trochę się boję żeby sraczki nie dostać. Wypiłem pół szklanki resztę wylałem, tak na próbę. Śmierdzi trochę, ale nie wiem czy przez to że rybi czy że po terminie xD Drogie to było, więc szkoda wyrzucać.
źródło: i-believe-in-you-dude-lost
Pobierz