Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sinusik

sinusik

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41273
  • Znaleziska 11022
  • Mikroblog 30251
  • Obserwujący 86
  • Obserwowane 3
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
29.01.2026, 15:57:00
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 29.01.2026, 15:59:48 via Wykop
  • 1
@Dajcie_zyc223: ot ktoś w końcu kawę na ławę wyłożył
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
26.01.2026, 08:55:26
  • 27
Iga kiedy

wygrywa:
- mmm bejgel
- kochamy cię
- mem z Lewandowskim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 26.01.2026, 08:57:06 via Wykop
  • 4
@PROponujek: Typowe, od razu ile więcej komentarzy się pojawia :)
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 25.01.2026, 16:51:26
  • 13
#skoki Japończycy najfajniejsza ekipa na tych mistrzostwach :) i forma dobra i sympatyczne chłopaki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 25.01.2026, 16:38:24
  • 2
#skoki Zniszczoł mi mózg tym skokiem, Mateja by lepiej skoczył...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 24.01.2026, 09:46:39
  • 31
#tenis Zauważyłem taką dziwną przypadłość, jak Idze idzie dobrze, to cisza na tagu, jakieś niemrawe komentarze, jak tylko idzie gorzej, to lawina, od razu uchachane mirki cieszą się z możliwej przegranej rodaczki...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
Autor
24.01.2026, 12:56:46 via Wykop
  • 1
@Multipurpose_Labels: XD
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 23.01.2026, 16:35:16
  • 8
#skoki Skoro odległość jest większą częścią oceny za styl, to po co ona w ogóle istnieje?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky
23.01.2026, 16:37:56 via Wykop
  • 4
@sinusik: Żeby w razie czego wyciągnąć wyżej kogo trzeba.
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
23.01.2026, 16:40:24 via Wykop
  • 5
@sinusik: żeby ktoś kto skoczy daleko i się wywali na pysk nie wygrał konkursu
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 23.01.2026, 14:49:51
  • 57
#humorobrazkowy
sinusik - #humorobrazkowy

źródło: FB_IMG_1769157315618

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
21.01.2026, 10:15:01
  • 1031
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 21.01.2026, 15:18:11 via Wykop
  • 0
@Avesther2910 A Nawrocki to niby pracownik fizyczny a nie umysłowy? XD
  • Odpowiedz
Charleswhite
Charleswhite
Charleswhite
14.01.2026, 12:38:27
  • 569
#dino Akcja z Dino pokazuje czym byłaby Polska gdyby nie ta „zła” Unia. Byłaby kołchozem.
Polak Polakowi Polakiem. Kapo obozowe - Polak, biczuje innych Polaków, robaków za miskę ryżu plus VAT, dla Nadpolaka Janusza.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 15.01.2026, 10:47:49 via Wykop
  • 0
@Charleswhite: ale my jesteśmy w unii, a w Dino jest jak jest
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
14.01.2026, 16:36:46
  • 448
Kiedy związałeś się z o 10 lat młodszą kobietą.

#ciekawostki #zwiazki
Neocaridina - Kiedy związałeś się z o 10 lat młodszą kobietą.

#ciekawostki #zwiazki

źródło: imgQXuJVt-7fcaa48

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 14.01.2026, 22:20:34 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: Ale się niektórzy zesrali ze zwykłego żartu, jeszcze jakieś teorie dopowiadaja XD
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 14.01.2026, 21:58:15
  • 17
#mecz mimo, że jestem kibicem Realu, to się cieszę z tego wyniku, nich ta p---a Perez zobaczy, co tak naprawdę jest problemem i nie był to Alonso.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwzk
pwzk
14.01.2026, 21:58:54 via Android
  • 1
@sinusik: same here
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
14.01.2026, 22:19:31 via Wykop
  • 2
@sinusik: jako kibic Barcy jednym okiem się śmieję, a drugim płaczę. Mieliście dobrego trenera, który podnosił poziom w lidze. Jednak prymat zawodników był ważniejszy i dzisiejszy rezultat jest tego konsekwencją. Szkoda, bo wolałbym zaciętą rywalizację i klasyk na koniec rozgrywek, ale cóż...Na własne, tzn Pereza, życzenie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 12.01.2026, 20:13:53
  • 0
#mecz Ja p------ę, jak to nie jest faul i karny, to ja nie rozumiem piłki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 11.01.2026, 20:58:25
  • 2
#mecz Ile debili na tagu :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
Autor
11.01.2026, 21:01:31 via Wykop
  • 0
@WykopekNaPolEtatu: Ktoś się poczuł? XD
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
09.01.2026, 22:18:36
  • 30
Wrexham eliminuje Nottingham Forest w konkursie rzutów karnych i tym samym awansuje do 1/16 finału Pucharu Anglii.

Karniaczki:
MIRROR: https://streamin.link/v/82994ce2

#mecz #golgif #facup #wrexham #nottinghamforest
uncle_freddie - Wrexham eliminuje Nottingham Forest w konkursie rzutów karnych i tym ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 10.01.2026, 09:59:41 via Wykop
  • 1
@uncle_freddie: A to nie jest klub Ryana Reynoldsa?
  • Odpowiedz
sinusik
sinusik 10.01.2026, 09:57:06
  • 0
#mecz Nie bardzo rozumiem taką sytuację. Słyszę, że Popielec ma przedłużyć kontrakt z Zagłębiem, ktoś mi wytłumaczy powody? W Jadze by miał dużo większą pewność gry, tutaj gra ogony w drużynie B, po co przedłużać kontrakt z drużyną, która nie daje ci szansy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

40

Funchal na Maderze, dlaczego warto tu zostać na kilka dni?

Funchal na Maderze, dlaczego warto tu zostać na kilka dni?

Pierwszy odcinek z nowej serii. Spędziliśmy tydzień na Maderze, mieszkając w Funchal i traktując miasto jako bazę wypadową do poznawania wyspy Madera. Przy okazji mieliśmy sporo czasu, żeby poznać najciekawsze miejsca stolicy wyspy. Wbrew obiegowym opiniom, nie jest to miasto na jeden dzień.

SzaloneWalizki
z
youtube.com
dodany: 05.01.2026, 09:03:10
  • 15
  • #
    madera
  • #
    szalonewalizki
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    wakacje
sinusik
sinusik 05.01.2026, 14:28:50 via Wykop
  • 1
A to nie jest miejsce urodzenia najlepszego piłkarza na świecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
04.01.2026, 17:30:43
  • 2
#mecz
Będąc kibicem Realu chciałbym, żeby Real pozbył się Viniego i za kasę z transferu sprowadził 2-3 utalentowanych piłkarzy. Strasznie toksyczny jest ten gościu. Ma wszystkie najgorsze cechy, jakie może mieć gwiazda sportu, a tak naprawdę przez całą karierę ma przeciętne statystyki w porównaniu z Ronaldo czy nawet Benzemą. Nawet Bale wypadał dużo lepiej. Vini już nigdy nie zbliży się do ZP. Nawet na kilometr.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik 04.01.2026, 17:37:14 via Wykop
  • 0
@WykopekNaPolEtatu: Ja myślę, że większość z nas tak ma.
  • Odpowiedz

53

Dantejskie sceny w Iranie. Donald Trump grozi atakiem

Pokaż treści 18+

Dantejskie sceny w Iranie. Donald Trump grozi atakiem

Donald Trump zapowiedział w piątek, że jeśli Iran zacznie strzelać i brutalnie stłumi pokojowe protesty, Stany Zjednoczone zainterweniują podaje Reuters, cytując wpis amerykańskiego przywódcy.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 02.01.2026, 09:00:55
  • 35
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    polityka
sinusik
sinusik 02.01.2026, 20:27:57 via Wykop
  • 1
@tenloginnieistnieje: Fajnie, by miały jakąś alternatywę, a nie przymus. Jeżeli dalej będą chciały, żaden problem, ale jak nie, to warto im zapewnić tę wolność.
sinusik
sinusik 28.12.2025, 21:28:43
  • 5
Na koniec roku zawsze dopada mnie #nostalgia (ʘ‿ʘ) Co wy byście dodali? #kiciochpyta
sinusik - Na koniec roku zawsze dopada mnie #nostalgia (ʘ‿ʘ) Co wy byście dodali? #ki...

źródło: 49098353_2139478259444571_5831005247824199680_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
Autor
28.12.2025, 21:40:31 via Wykop
  • 1
@TobiaszSuchy: Mów mi Rockefeller i Gwiezdny Pirat
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 38
  • Strona 6 z 38
  • >

Maciek

  • Misiek
  • Białystok

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.09.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • VIP
    od 12.01.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #100kocichciekawostek
  • #100wspomniensinusika
  • #leksykonsinusika

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking