Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
samotcel

samotcel

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1335
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 1318
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
samotcel
samotcel 11.05.2026, 17:45:28
  • 3
Jeszcze będzie dobrze. Jeszcze polepszę sobie komfort życia. Za rok o tej porze będę w znacznie lepszym stanie i obniżę znacznie codzienny stres. Wiem jak to zrobić. Droga do tego miejsca wcale nie jest ekstremalnie trudna. Ale dość trudna jest. Byle dotrwać psychicznie i przez ten czas się nie poddawać. Czuję że to się uda
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00M666
D00M666
11.05.2026, 17:49:07 via Wykop
  • 0
@samotcel: Tilt - Jeszcze Będzie Przepięknie
D00M666 - @samotcel: Tilt - Jeszcze Będzie Przepięknie
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 11.05.2026, 17:38:45
  • 15
Nienawidzę mojej sytuacji życiowej
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
11.05.2026, 17:40:25 via Wykop
  • 2
@samotcel: rel. U mnie Niedosyć że samotność okrutnicza to jeszcze w pracy trzeba nadgodziny j#$@ć żeby przeżyć
  • Odpowiedz
Xvenowski
Xvenowski
Xvenowski
11.05.2026, 19:18:10 via Wykop
  • 0
U mnie Niedosyć że samotność okrutnicza to jeszcze w pracy trzeba nadgodziny j#$@ć żeby przeżyć


@anonanonimowy321: Ale stan konta masz dodatni, czyli nie potrzebujesz nadgodzin zeby przezyc tylko potrzebujesz nadgodzin by poprawić stan konta. A to inna sprawa.
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One
11.05.2026, 17:35:36
  • 54
#przegryw
Panowie, ja naprawdę nie chcę być całe życie sam.
Best_One - #przegryw 
Panowie, ja naprawdę nie chcę być całe życie sam.

źródło: 1000003483

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 11.05.2026, 17:37:46 via Wykop
  • 7
@Best_One: i tak się jest samemu at the end of the day
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 11.05.2026, 13:55:30
  • 7
Zdelegalizować sąsiadów
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
11.05.2026, 13:57:57 via Wykop
  • 2
@samotcel: OOO WUAŚNIE!
bartlomiej_rakowski - @samotcel: OOO WUAŚNIE!

źródło: 1779C415-DCE5-4D09-A8C0-262172792818

Pobierz
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 09.05.2026, 21:25:19
  • 1
Setki razy za rękę
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 09.05.2026, 13:59:16
  • 3
Zwajbkodowałem apkę w klodzie
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
09.05.2026, 14:01:27 via Wykop
  • 2
@samotcel: ok oski
  • Odpowiedz
nikodem14
nikodem14
nikodem14
09.05.2026, 00:25:15
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 09.05.2026, 00:44:08 via Wykop
  • 0
@nikodem14: no
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 09.05.2026, 00:43:15
  • 1
Ja nigdy nie odczuwałem zawiści do nikogo. Lubię też bardziej ludzi bogatych od biednych. Ja dziwny
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huopisko
huopisko
09.05.2026, 00:48:08 via Wykop
  • 1
@samotcel: duży błąd, znacznie bliżej nam do biednych niż bogatych, musisz myśleć o własnym interesie klasowym
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
09.05.2026, 01:01:37 via Wykop
  • 0
@huopisko: po prostu o własnym interesie, nie klasowym
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 09.05.2026, 00:39:36
  • 3
Twardy ze mnie s------l, że pomimo przeciwności jeszcze nie zrobiłem ravgora
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 08.05.2026, 10:37:41
  • 0
Wolicie ogórki gruntowe czy szklarniowe?
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge
08.05.2026, 11:19:28 via Wykop
  • 1
@samotcel: gruntowe zazwyczaj miewają lepszy smak
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 08.05.2026, 10:37:16
  • 2
Ta akcja jest dla ciebie niedostępna, incelu
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
07.05.2026, 20:52:59
  • 4
Ale ten ser jest dobry. Zawsze mama taki zwykł z biedry kupowała, teraz ten kupiła bo pewnie na przecenie był i już ngidy ten z biedry nie będzie mi smakował

#przegryw
Zartos_Larpiarz - Ale ten ser jest dobry. Zawsze mama taki zwykł z biedry kupowała, t...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 07.05.2026, 21:10:14 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: czwartnica uguem dobre ma nabiały
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 07.05.2026, 21:19:02 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: zaraz właśnie będę jat
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
07.05.2026, 21:06:03
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 07.05.2026, 21:11:46 via Wykop
  • 9
@WelcomeStranger: a po co się godzić, z dziewczyną też można na takie wypady jeździć
  • Odpowiedz
neet_supremacy
neet_supremacy
07.05.2026, 10:47:50
  • 2
co ja za badziewie kupilem te zyn mini to ma 1,5mg wtf, myslalem ze niemozliwe zeby mialo mniej niz 4mg , pieniądze w błoto #przegryw #zyn
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 07.05.2026, 10:49:04 via Wykop
  • 0
@neet_supremacy: jakoś na samą myśl o tych snusach czuję mdłości
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 07.05.2026, 00:43:02
  • 3
Uwielbiam ciszę, może być dźwięk padającego deszczu. Chciałbym mieszkać na odludziu, bez sąsiadów w promieniu 5km (ale ze światłowodem i kanalizacją
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
07.05.2026, 01:02:17 via Wykop
  • 1
@samotcel: rel, ale brak kanalizy nie przeszkadzałby, może być to szambo, tak samo brak łączą światłowodowego nie przekreśla wszystkiego. Odludzie i brak sąsiadów > kanalizacja, światłowód.
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 06.05.2026, 23:50:14
  • 2
Denerwuje mnie że tu nie ma 10 wpisów na minutę
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_przylbica
robert_przylbica
07.05.2026, 00:19:40 via Wykop
  • 1
@samotcel: powinno być jak w chińskiej fabryce, 20 wpisów na minutę i nie ma zlituj. Przodownik tagu wyrobił normę już z samego ranna.
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 06.05.2026, 23:38:21
  • 2
Gdy chcesz spokojnie poczilować na tagu, a tu bykownicy, oscy, neety, trukle, normiki, renciaki, jakieś układy sił, diskordziaki, hierarchie, zależności, scatownicy, zielonki, poklepywacze, atleci, magazynierzy, ochroniarze, no nie ma spokoju
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 06.05.2026, 23:31:00
  • 7
Wszystko to c--j
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_przylbica
robert_przylbica
06.05.2026, 23:34:34 via Wykop
  • 2
@samotcel: I to klapniety
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
07.05.2026, 00:00:33 via Wykop
  • 1
@samotcel: OOO WUAŚNIE!
bartlomiej_rakowski - @samotcel: OOO WUAŚNIE!

źródło: 65548548-68E4-4AFC-8D43-D1D680CED76F

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18
  • Strona 6 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking