Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
samotcel

samotcel

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 1329
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 1312
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
samotcel
samotcel 17.04.2026, 21:24:11
  • 7
Cierpię. Poklepcie
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
17.04.2026, 21:27:46 via Android
  • 1
@samotcel: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
17.04.2026, 21:27:47 via Wykop
  • 1
@samotcel: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
17.04.2026, 21:20:33
  • 5
Ostatnio mam zajawkę na robienie takich pompek

#przegryw #mirkokoksy #zdrowie #przemyslenia
tomwick55 - Ostatnio mam zajawkę na robienie takich pompek

#przegryw #mirkokoksy #zd...

źródło: 1000029997

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 17.04.2026, 21:22:15 via Wykop
  • 1
@tomwick55: to robię to samo, tylko na uchwytach do pompek
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 17.04.2026, 21:22:53 via Wykop
  • 1
@tomwick55: a i polecam dać nogi np. na kanapę, wtedy jest trudniej
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 17.04.2026, 20:35:32
  • 2
huop chodzi po strasznym lesie w Analnym Przebudzeniu 2. Fpsy też musi cały czas monitorować czy aby nie spadają poniżej 60
#przegryw
samotcel - huop chodzi po strasznym lesie w Analnym Przebudzeniu 2. Fpsy też musi cał...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
17.04.2026, 20:39:01 via Wykop
  • 0
@AudreyHorne51: ja nie oski
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 17.04.2026, 19:35:37
  • 2
ale UI windowsa 11 jest z-----e, zero jakiejkolwiek spójności, z 10 różnych styli okienek z różnych epok, błędy przy skalowaniu, rozmazane czcionki, źle zarządzane DPI, no tragedia jak to s---------i xD
#przegryw #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
17.04.2026, 19:43:47 via Wykop
  • 2
@samotcel: pan hindus był zajęty składaniem lepianki z gówna i nie miał czasu na kodowanie
  • Odpowiedz
wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
17.04.2026, 20:29:18 via Wykop
  • 0
błędy przy skalowaniu, rozmazane czcionki, źle zarządzane DPI, no tragedia jak to s---------i xD


@samotcel: ale to nie działa od windowsa 98 (bo wtedy się pojawiło) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 17.04.2026, 19:31:52
  • 0
tyry tyry tyry tyyy tyyyyyy
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 17.04.2026, 18:12:04
  • 6
Wkurzają mnie ludzie i ukraińcy
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marian_Pe
Marian_Pe
17.04.2026, 18:29:42 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 17.04.2026, 16:32:03
  • 3
Wstydzicie się lurkować tag w miejscu publicznym?
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
17.04.2026, 16:32:47 via Wykop
  • 1
@samotcel: ja nawet włączam audiodeskrypcję żeby inni też mogli czerpać przyjemność z lurkowania
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
17.04.2026, 16:38:15 via Wykop
  • 1
@samotcel: nie boję się niczego
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
17.04.2026, 08:59:17
  • 1
Nie martwcie się przegrywy. Jakies 50 lat i miła pani pielegniarka dotknie w ręlawiczce waszego penesa, gdy będzie wam zmieniała pieluchę. To tylko 50 lat, zleci raz dwa, a jak widzicie warto czekać

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 17.04.2026, 09:00:51 via Wykop
  • 0
@Akuzativ94: bez opłaconego NFZ? Będzie zdychanie na ulicy
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 16.04.2026, 14:51:08
  • 4
Ale serio mogliby na NFZ chociaż wprowadzić usługę walenia konia dla osób związkowo wykluczonych. Na bank znalazły by się dziewczyny chętne do takiego zawodu. Tylko przeszkolić je z fachowego walenia, bo większość dziewczyn strasznie szarpie kuti jakby próbowały go wyrwać xD
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
16.04.2026, 16:50:11 via Wykop
  • 1
@Peppe_theFrogg_enjoyer: n…nie, tak słyszałem tylko
  • Odpowiedz
Talaxin
Talaxin
16.04.2026, 14:32:48
  • 10
#przegryw houp jak skończy pracę to sobie kupi czekoladę, po tym na wieś wróci rowerem i będzie grał w wowa bo co innego robić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 16.04.2026, 14:37:44 via Wykop
  • 0
@Talaxin: piwko jeszcze można
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 16.04.2026, 14:42:03 via Wykop
  • 1
@Talaxin: mądrze
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 16.04.2026, 14:21:45
  • 11
Wyruchalibyście kobietę która nie ma jednego przedniego zęba?
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
16.04.2026, 14:33:30 via Wykop
  • 2
@KolakPatolik2137: przecież nie wejdzie kuti w taki mały otwór
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 16.04.2026, 13:46:36
  • 1
Błagam o deszcz. Niech pada bez przerwy przez najbliższe 2 lata, codziennie
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
16.04.2026, 14:20:22 via Wykop
  • 1
@Peppe_theFrogg_enjoyer: czyli działa!
  • Odpowiedz
Fifi2137420
Fifi2137420
16.04.2026, 12:55:01
  • 5
#przegryw #tinder
Napisała do mnie bardzo ładna typiarka i pisaliśmy miło przez parę godzin. A później mnie usunęła.
No tak c--j mi w dupę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 16.04.2026, 12:56:03 via Wykop
  • 2
@Fifi2137420: znudziła się, bo parę godzin pisania i nie zaproponowałeś tiru riru
  • Odpowiedz
Wimix21
Wimix21
16.04.2026, 11:03:22
  • 2
#przegryw
W sumie mam ochotę pograć w diablo 2 i znów poczuć klimat miasta z 2 aktu, tego wymiaru maga do którego się też w nim wchodzi. Wyczyszcze PS4 slimke i pogram se dziś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 16.04.2026, 11:04:03 via Wykop
  • 1
@Wimix21: lubię tę grę, niestety nie mogę w takie grać, bo dużo klikania i ręka boli
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 15.04.2026, 21:23:34
  • 5
haha d--a
#przegryw #gry
samotcel - haha d--a
#przegryw #gry

źródło: heh

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
15.04.2026, 21:53:44 via Wykop
  • 2
@Tired_: Analne Przebudzenie 2
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 15.04.2026, 20:31:58
  • 3
Piwa się nie napiję, bo ostatnio źle toleruję a-----l. Niedobrze mi się robi, źle śpię. Nawet to odebrali. Nie mam już więcej metod eskapizmu
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
15.04.2026, 20:58:45 via Wykop
  • 1
@Hellicon: no dobra
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel
Autor
15.04.2026, 20:58:51 via Wykop
  • 1
@krzysztof-mirko: jakieś nudne wszystkie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 16 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking